Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Te Wojasy oglądałem i mierzyłem, i byłem prawie zdecydowany. Ale stanęło na niewielkiej dopłacie do Timberlandów, bo wyglądają mniej roboczo, mają lepszej próby skórę i mniej płatów.

Ale i tak te Wojasu bdb. W sumie zadecydował głównie wygląd.

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 parki do sprzedania, moze kogos zainteresuja :)

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22723859

 

Ew. wymienie na jakies na/wokoluszne sluchafony.

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyło mi w piątek Air Max 90 Sneakerboot Black-Reflective "do chodzenia po księżycu". Przyznaję że o ile na początku mnie odrzuciły tak ostatecznie są fajniutkie. Zaskakująco dobrze trzymają ciepło i są wygodne.

A prezencja, cóż... gust każdy ma swój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyło mi w piątek Air Max 90 Sneakerboot Black-Reflective "do chodzenia po księżycu". Przyznaję że o ile na początku mnie odrzuciły tak ostatecznie są fajniutkie. Zaskakująco dobrze trzymają ciepło i są wygodne.

A prezencja, cóż... gust każdy ma swój.

 

o kurde, kiedy się widzimy :D chcę to zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przybyło mi w piątek Air Max 90 Sneakerboot Black-Reflective "do chodzenia po księżycu". Przyznaję że o ile na początku mnie odrzuciły tak ostatecznie są fajniutkie. Zaskakująco dobrze trzymają ciepło i są wygodne.

A prezencja, cóż... gust każdy ma swój.

 

o kurde, kiedy się widzimy :D chcę to zobaczyć

 

A kiedy chcesz... jeszcze sam się przekonasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na to jakie buty posiadasz Andrzeju, to jedne z fajniejszych :P

 

sam musze w koncu ogarnac jakies zimowki.... a moze nie? po co wydawac 300 czy 400zl na buty, ktore przydadza sie raptem na tydzien czy dwa... bo przez reszte naszej zimy ogarnac sie mozna w zwyklych butach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie próbuję od paru sezonów kupić buty zimowe ale mi nie wychodzi i zawsze chodzę w tym co mam.

 

Haha, mam dokładnie identycznie. W zimowym asortymencie kompletnie nic nie ma...

Już chyba 5 rok kupuje buty, ale jeszcze nic mi się nie podobało na tyle, żeby kupić.

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zima smigam w klasycznych zoltkach od wojasa. Juz chyba 4ty rok i nic z nimi sie nie dzieje. Nie stac mnie bylo na timberlandy i w sumie nie zaluje

Mąż kupił własnie używane Timberlandy i nie narzeka. Dał pewnie stówkę z przesyłką, a zniszczone nie są, to jeszcze trochę mu posłużą. Na nowe niestety też stać nas nie było. Poluj na okazje.

Ale reklam to nie zamieszczamy /// 4ndr3
Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zimowych polecę firmę Bustagrip. Miałem takie "żółtki" w stylu Timberlandów i żyją od 5 sezonów, a rok temu kupiłem "lajtową" wersję z płaską podeszwą i wykończeniem nubukowym. Ceny przystępne przy takiej jakości.

Fajna alternatywa dla moich Adidas Uptown TD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum jest ktoś poza mną i ov_darkness kto nie ma odruchu wymiotnego na buty Palladium i może miał styczność z wersją waterproof któregoś modelu?

 

http://www.zalando.pl/palladium-pampa-sport-botki-sznurowane-brazowy-p1315c003-704.html

 

Mam takie od dwóch lat i mogę tylko polecić.

Edytowane przez ma_x_ym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy na forum jest ktoś poza mną i ov_darkness kto nie ma odruchu wymiotnego na buty Palladium i może miał styczność z wersją waterproof któregoś modelu?

http://www.zalando.pl/palladium-pampa-sport-botki-sznurowane-brazowy-p1315c003-704.html

 

Mam takie od dwóch lat i mogę tylko polecić.

Super wyglądają ale cena wysoka. Coś w sobie mają buty w tym kolorze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chce nic mowic, ale to wyglada gorzej niz zle. :D A jak wezmiemy pod uwage, ze w obecnych eastendowych realiach mozna miec Timbki za podobna cene. Wgl jest duzo ladnego, a tanszego zimowego obuwia.

 

Swoja droga: Nie wiecie gdzie dostane superstary 80's adidasa w malych rozmiarach? Strasznie ciezko z ich dostepnoscia, a jesli mam juz wydac 450 zl, to jednak wole to J'sy czy cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zimówki z nike i naprawdę są dobre.
3 Zimy przechodziłem w nich i wyglądają jak nowe- jestem bardzo z nich zadowolony.

Są to Nike Rongbuk.

http://p.alejka.pl/i2/p_new/16/41/nike-rongbuk-mid-gtx-005_0_b.jpg

Edytowane przez atom_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balance'y niewykonane w UK/USA strasznie rzadko podchodza <_<

Zabawne bo te 850 są made in Vietnam a nadal lepiej wykonane niż 1500 made in England które mam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności