Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio HAWX'a obczaiłem - w sumie niby fajny, ładnie się lata, rozwala samoloty itp.... no ale poczucia prędkości kompletne zero, czułem się niemal jakbym stał w miejscu ;x

 

nie przesadzaj. ;]

byś w simy pograł.. xd

 

w hawxie jest piękna dynamiczna kamera, b. dobra grafika i całkiem sporo zabawy ;]

 

najbardziej mnie wpienia, że to typowy arcade. a liczyłem na coś pokroju ił'a ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj. ;]

byś w simy pograł.. xd

 

w hawxie jest piękna dynamiczna kamera, b. dobra grafika i całkiem sporo zabawy ;]

 

najbardziej mnie wpienia, że to typowy arcade. a liczyłem na coś pokroju ił'a ;p

nie no, kamera fajna, grafika też, zabawy też jest - z tym sie zgadzam.

No ale kurczę, jakoś jednak nie czuć tej mega prędkości... w zasadzie w symulatorach już było ciekawiej pod tym względem imo ;p

 

no i robienie fikołków w każdą stronę też jest głupie ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu przechodzę Stalker'a: CC, tym razem z modem Rebalanced. Wg. mnie bardzo dobry mod (do genialnej gry :D ). Oraz oczywiście CS w przerwach pomiędzy grami single player. Jakiś czas temu drugi raz przeszedłem Mass Effect. Dodatkowo jestem w trakcie przechodzenia po raz drugi BioShock'a, ale jakoś nie ciągnie mnie specjalnie do tej gry i nie mogę długo w nią grać. Ponadto ostatnio przeszedłem Braid'a. Całkiem fajna gra logiczno-platformowa z niezłym pomysłem, fajną oprawą graficzną i super oprawą muzyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
Pokemon Gold na telefonie - fajna gierka jednak, gdy ci się nudzi na lekcjach albo gdziekolwiek indziej ;]

 

Co to za telefon? ;)

 

A czy przypadkiem owe Poki nie ważą ponad 1MB? Sam próbowałem zainstalować toto na swoim telefonie - ale nie chce dziad instalować plików większych niż 1MB <_< Ponadto - jak z wydajnością gry na telefonie jest? Bo jak odpaliłem Pokemon Yellow na swoim fonie to po krótkim czasie wszystko się zmulało - obraz się zniekształcał - a gra się wieszała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie na ajfona wychodzą naprawdę ******ste* gry ;d

 

w obu poniższych grach grafika (artwork) jest wspaniała, sama gra zaś idealnie płynna - czysta przyjemność :)

 

Flight Control

 

frantic.jpg

 

niby proste... jedna mapka, rysujemy samolocikowi palcem drogę podejścia do lądowania...

 

... ale wciąga jak licho ;d jedna z najlepszych gier do uprawiania casual gamingu :)

 

tym bardziej że jest tu coś takiego jak "globalna tablica wyników"... z pewnym haczykiem - otórz przy wysyłaniu wyniku pobierana jest nasza pozycja (GPS lub przybliżona), "przesuwana o co najmniej milę" i wyświetlana na mapce... stąd wiem że w Krakowie gra w to jeszcze dwie osoby ;)

 

http://flightcontrol.cloudcell.com/Member.php?nId=119814

 

Doodle Jump

727765_3jpg.jpegphoto.jpg

 

 

kojelna gra do casual gamingu... przechylamy telefon w lewo lub w prawo żeby przemieszczać stworka skaczącego wciąż do góry, dotykając ekranu strzelamy (żeby ubić złego stwora) ;)

 

tu również jest coś takiego jak "globalna tablica najlepszych wyników", dodatkowo w czasie skakania na żywo widzimy wyniki (znaczniki) kto ile uskoczył ;)

 

__

*) z braku lepszego słowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grethort - fakt, kiedys emu w javie odpalalem(poke red, czarnobiala, troche lzejsza) na d750, to cielo sie moocno ;]

 

teraz gram na HTC Wizard, niby ma tylko 200mhz, a poke gold ze skalowaniem i antyaliasingiem chodzi plynnie jak na kompie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności