Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

> Deer Hunter 2004, Hunting Unlimited 2008, Counter Strike, i czasami Warcraft 3:TFT

:lol:

 

> tylko sie nieśmiejcie ;p

To nie ja, to on! :rolleyes:

 

A ja sobie pykam w Final Fantasy XII - Revenant Wings :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

COD: WaW beta - po prostu MIODNA gierka!

Ajjj ja już 4 i pół tygodnia na głodzie ;<

 

A ja sobie pykam w Final Fantasy XII - Revenant Wings :)

To jest łajdactwo z tym podziałem platform.

Jak ktoś chce sobie pograć we wszystkie Finale, musi zaopatrzyć się w PS2, PSP, NDS. Zakładając, że PS2 będzie odpalało dodatkowo gry z PS1 a PSP z GBA :F

 

 

Ja ostatnimi czasy odpalam tylko Age Of Empires: The Rise Of Rome (rts 97 rok) na PC i MiniBlaster (podróba Bombermana) na Symbianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak sobie pomyslalem ze ten unreal tournament sprzed ilus tam lat to calkiem fajna gra byla..

 

Zamowilem se uzywke na allegro najnowszej wersji - trojki.

 

Do tego sciagnalem do niej demo i przy okazji demo poprzedniej wersji UT 2004.

 

 

Mi sie tylko wydaje czy ta stara lepsza ? Gra ktos w to ?

 

Przy okazji zastnawiam sie czy brac mass effect czy wiedzmina ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tylko wydaje czy ta stara lepsza ? Gra ktos w to ?

Mam UT3 i mi się podoba :) Czy lepsza od jedynki to sprawa dyskusyjna, ale od 2004 imo lepsze :)

 

Przy okazji zastnawiam sie czy brac mass effect czy wiedzmina ;]

Jak chcesz prawdziwego RPG to Wiedźmina, jak miks RPG i akcji to ME. A najlepiej to zagraj w jedno i drugie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.. szukam jakiegos fajnego, dlugiego RPGa.. najchetniej nie fantasy.

Z tego co czytam to fallout 3 krotki, a mass effect niby dlugi ale wszystkie qesty poboczne to to samo.

Jak dalej taka bieda bedzie to znowu trza bedzie sobie jakiegos mmorpga wyszukac ;]

Proponuje Fallout 1&2, KOTOR 1&2. To tyle co mi się na szybko rzuciło na umysł z RPGów w klimatach SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no. Wszystko przeszedlem.. w sumie wszystko po pare razy ;]

 

Odpalilem demo wiedzmina.

 

- zwalnia mi (a oblivion chodzil plynnie). Boje sie jak to bedzie dzialalo, jak w pelnej wersji wejde do Vizimy.

- swietny wyglad postaci w dialogach

- questy i dialogi poprawne ale nic nadzwyczajnego

- w nocy WSZEDZIE za duzo potworow. Gdyby tyle bylo, to ludzkosc nie przetrwalaby tygodnia.

- walka taka sobie. Fajnie to wyglada jak kombosy wchodza ale generalnie niewygodne i czasem pokraczne.

- totalnie idiotyczny i psujacy klimat przeskok z kaer morhen do wsi pod vizima, miedzy jakichs obcych ludzi i ten dzieciak, ktory niz gruchy ni z pietruchy okazuje sie medium. Wszystko jak z jakiejs zbugowanej niskobudzetowki, w ktorej zabraklo im kasy na srodkowy chapter ( w pelnej podobno to samo jest)

- fajne uciekajace gesi :)

- malutkie ikonki przedmiotow w plecaku.

 

 

Jak dla mnie to takie 7/10. Ale pewnie i tak sobie zalatwie edycje rozszerzona. Ciezko o dobre RPGi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o F3 to główny watek fabularny jest bardzo krotki (12 godzin bodajże).

Natomiast przy robieniu questów pobocznych rozgrywka może trwać 80-90 godzin.

Mnie osobiście ta gra nie wciągnęła - głupio wydane 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. jakby ktos chcial kupic nowego NFS... NIE ROBCIE TEGO, gorszego nfs nigdy nie bylo ... miasto wyglada gorzej niz w most wanted, a gra chodzi zle na kazdym sprzecie ... imho tragedia

 

 

fizyka jazdy tez okropna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności