Skocz do zawartości

Walentynkowa Akcja "miŁoŚĆ!"


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili,

 

zainspirowany wypowiedzią użytkownika raffik82, z nieukrywaną przyjemnością inicjuję akcję "MIŁOŚĆ!".

 

Wbrew pozorom, nie ma ona wiele wspólnego ze - skądinąd rewelacyjnym - zespołem Tymańskiego, lecz...

 

Zbliżają się Walentynki! Kochasz swą drugą połówkę? Dbasz o nią? Chcesz spędzić z nią życie?

Nie pozwól, by na starość ogłuchła jak pień! Kup jej coś lepszego od firmowych stocków!

 

Oto kilka faktów przemawiających za słusznością akcji:

1. Badania potwierdziły, że pasmo przenoszenia słuchawek stockowych przyczynia się do wzrostu zachorowalności na choroby cywilizacyjne!

2. Ludzie z kręgów zbliżonych do rządowych w obawie przed matactwem nigdy nie używają stocków!

3. Według peruwiańskiej gazety "El Comercio" użytkownicy stocków mają dwukrotnie mniejszą szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to hyde jest ale nie mam humoru na czytanie takich rzeczy...

Głowa do góry i nie jojczyć mi tam! Od dobroci jeszcze nikomu przybytku nie przybyło! ;)

 

Kontrowersyjna Ciekawostka Geograficzna została przeniesiona do osobnego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie mów, Moja kupiła tuż przed świętami D Wave'a (nie wiem, jak to się piszę :P)

 

Nic to, że namawiałem ją na Clipa albo Z5 z Vobisu. Ona wiedziała lepiej. I ma.

Po kilku tygodniach wyświetlacz (cały, a nie tylko szkiełko) pękł tak sam z siebie.

 

Co ciekawe słuchała go na EP 635 które dałem jej dawno temu, kiedy jeszcze miała Muvo.

 

Miłość jest jednak ślepa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż moja połówka słucha na Plusfonie.

Gdy dałem jej posłuchać swoich se530 i dałem do porównania cx300 to powiedziała, że słyszy różnice :D mp3 nie nosi.

ale gdybym miał troche wiecej $ to kupiłbym jej iRivera z serii Disney różowego.

A jej brat ma zen'a V i ep 635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś na to pozwolić, Ty chyba jej nie kochasz, bez urazy to tylko żarcik :P

Gdyby chciała kupić w stacjonarnym sklepie, zasłoniłbym drzwi i rozdarł koszulę na podobieństwo Rejtana :P

 

Niestety, kupiła online.

 

W przypadku Mojej, jakikolwiek M Player nie wchodzi w grę, Clip również. Magia mp4 jednak działa.

Może uda mi się kupić dla niej U10, bo chwilowo nie ma na czym słuchać, a u10 to juz "mp4 pełną gębą" :P

 

Co ciekawe, chciała naprawiać go sama i dopiero ja jej wypersfadowałem żeby najpierw przynajmniej spróbowała skorzystać z 2 letniej gwarancji, którą rzekomo dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga polowka uzywa epek w polaczeniu z moim starym dobrym samsungiem yp-c1. Przyzwoity zestaw jak na jej podejscie do tematu sprzetu grajacego (czyś ty zgłupiał??? po co ci kolejne słuchawki???) Przez jakis czas probowalem przekonac ją do noszenia moich porta pro ale nie dalo sie, za brzydkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności