Skocz do zawartości

Projekt Mxm - Przenośny Wzmacniacz Słuchawkowy.


modrzew

Rekomendowane odpowiedzi

a ten wzmacniacz da się zrobić jako stacjonarny z wejściami chinch ? bo wiem że gdzieś widziałem taki.

nie ma zbytnio problemu, bierzesz gniazda rca i kabekami lutujesz tam gdzie ma być wejście.

Zasilacz można podpiąć na stałe i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , Modrzew nie odpowiada na maile , ( mam nadzieje ze nic mu sie nie stalo ) , moze ktorys z Was podjalby sie zamowienia tych plytek ? Inna sprawa ze mialem opcje v1.4 - chce przesunac pady pod gniazda we/wy o 1 milimetr do gory - nie bawilem sie nigdy tym programem do plytek wiec nie wiem jak to zrobic . Jesli ktos z Was wie co i jak niech pobierze pliki ze stronki o mxm i poprawi a moze i zamowi . W przeciwnym wypadku musimy poczekac na Modrzewa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, już jestem. Miałem mocno utrudniony dostęp do sieci przez ostatnie kilkanaście dni, do tego kilka mocno absorbujących spraw do załatwienia, a teraz muszę przebrnąć przez hałdę maili i PMów... ;)

Proszę o trochę cierpliwości, postaram się odpowiedzieć na pytania i ruszyć zamówienie na płytki.

 

PS. W jakim celu to przesunięcie gniazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, już jestem. Miałem mocno utrudniony dostęp do sieci przez ostatnie kilkanaście dni, do tego kilka mocno absorbujących spraw do załatwienia, a teraz muszę przebrnąć przez hałdę maili i PMów... ;)

Proszę o trochę cierpliwości, postaram się odpowiedzieć na pytania i ruszyć zamówienie na płytki.

 

PS. W jakim celu to przesunięcie gniazd?

 

 

Uff , juz sie obawialem ze porwal Cie pisowski elektorat . Ale zyjesz , na szczescie .

 

Przecuniecie gniazd ma na celu latwiejsze ich implementowanie w obudowie . Gniazda maja oczywiscie okragle wejscie i opiera sie od spodu ono na pcb , gniazdo jest minimalnie uniesione . Druga sprawa to po zamontowaniu w obudowie z zalozonymi w hammondzie plastikowymi oslonami gniazda sa gleboko i wlasciwie wszystkie inne wtyki poza specyficznym neutrikiem to zawsze zabawa w granie z trzeszczalkami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lista jeszcze nie zamknięta, to i ja się dopiszę chętnie.

 

Edit: dzięki modrzew ^_^ . Cena ma drugorzędne znaczenie dla mnie i tak to będzie mały procent wszystkich kosztów.

 

Ed2: Aha, z czasem też mam luz, także jeżeli komuś się nie spieszy bardzo, to mogę jeszcze poczekać aż się więcej osób zgłosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lista jeszcze nie zamknięta, to i ja się dopiszę chętnie.

Przeklepałem listę, którą do tej pory zrobiliście, do pierwszego postu. Reszta po staremu: chętni wpisują się w temacie podając liczbę sztuk, ja każdemu wysyłam PMa z danymi do przelewu, wszelkie informacje o postępach w zamówieniu zamieszczam w pierwszym poście tego tematu.

 

Co do cen to będę musiał to od nowa wycenić, ale sugeruję się przygotować na ewentualną podwyżkę lub rezygnację np. z nadrukowanego na płytce opisu - niestety ale jak zerknąłem na stronę firmy, której do tej pory zlecałem wykonanie to mam wrażenie, że koszty sporo wzrosły :/ Tak czy siak najszybciej jak będę w stanie podam o ile ewentualnie zmieniła się cena, obawiam się że może to być nawet 3-4zł więcej na jednej sztuce przy wielkości zamówienia rzędu kilkunastu sztuk...

 

Ustaliliście chyba poprzednio, żeby listę zamknąć 24.10, więc albo się tego trzymamy i to koniec przyjmowania zgłoszeń, albo przedłużyłbym termin do końca bieżącego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pGo, jak masz do zrobienia jedną sztukę płytki jednego rodzaju, na której nie będzie smd, to bardziej się opłaca samemu trawić, prosta rzecz, niedroga (kartka papieru kredowego, laminat, woreczek chlorku i ew. pisak do poprawiania odbitki przed trawieniem. Ewentualnie tutaj masz przykładową firmę która robi płytki w ilościach od 1 szt, możesz sobie przeliczyć ile Ci wyjdzie zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla osób, które chcą zamawiać 1 płytkę, lub nie zdążyły teraz z zamówieniem - nie opłaca się Wam zrobić samemu takiej płytki ? Sam będę w weekend prawdopodobnie ze znajomym się tym bawił, a tym bardziej mi się to opłaca, bo chcę puścić zasilanie zewnętrzne dodatkowo, a na tej płytce tego raczej nie ma. Polecam tutorial, który właśnie przesłał mi kumpel, wystarczy trochę wolnego czasu i chęci. A i cenowo wychodzi połowę taniej jeśli nawet nie mamy w domu niektórych rzeczy

 

http://sumorobot.luzak.net/wp-content/uplo...rukowana_01.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHOT, z praktyki wiem, że te ręcznie trawione nie są zbyt szczęśliwe(pomijając już to, że za chiny nie mogę opanować sztuki termotransferu(z folii) - zdany jestem ma marker), poza tym taką płytkę robiłbym dopiero do jakieś finalnej wersji - prototypy to ew. mogę ręcznie zrobić, albo na płytce uniwersalnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak twierdziłem, dopóki nie zacząłem eksperymentować z układem w różnych wariantach - nie wyobrażam sobie tworzenia co chwile nowej płytki ;p

 

W innych wypadkach termotransfer jak najbardziej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma - 14 płyteczek jest :)

- x500: 3szt.

- Bisek01: 3szt.

- Kfazzi: 3szt.

- P33: 2szt.

- KHOT: 1szt.

- Kojiro: 2szt. (trzeba dopisać do listy na początku topic'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i jednocześnie przepraszam za brak odzewu i informacji o zamówieniu, ale mam niezły kocioł w robocie i po powrocie do domu padam na pysk - stąd rzadkie odwiedzanie forum i pozostawienie spraw leżących odłogiem... :(

 

Listę niniejszym zamykam, ale nie jestem w stanie obiecać co i kiedy dalej będzie się działo. Mam nadzieję że nikt z dotychczasowych chętnych się nie rozmyśli i bardzo proszę o cierpliwość. Domówię też zapewne kilka płytek żeby było w razie czego dla spóźnialskich. Wszelkie informacje jak zwykle w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności