Skocz do zawartości

Projekt Mxm - Przenośny Wzmacniacz Słuchawkowy.


modrzew

Rekomendowane odpowiedzi

A można wiedzieć jakie są wymiary samej płytki ? Czy jest to identyczne ze zdjęcie na 4 stronie pliku pdf "_tutorial" ? (co jest raczej niemożliwe bo sama obudowa ma 86mm długości a na tym zdjęciu płytka ma ponad 100mm. Mógłby ktoś pomierzyć dokładnie wymiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

86mm to zewnetrzny wymiar obudowy , panele zamykajace sa pooddalane minimalnie od samej puszki poprzez plastikowe oslony . Miejsce na plytke w hammondzie ma 80x51mm . plytka powinna miec 79,5x50,5 . Skan plytki po wydrukowaniu powinien miec naturalne rozmiary . Zreszta mozemy stworzyc kolejna liste na plyteczki bo widze zainteresowanie . ja bym wzial 3szt . Otwieram wiec liste a Wy sie dopisujcie :

 

1. x500 - 3szt pcb .

 

Jest obecnie tworzona lista na audiostereo na swietny wzmacniacz Chumiego , tam mozna sie zapisac do poniedzialku do wieczora . koszt plytek i wszelkich niezbednych elementow to 87pln . Z tym ze nie jest to wzmacniacz przenosny .

 

http://www.audiostereo.pl/Wzmak_sluchawkow...1802_42589.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge nigdzie zlapac Modrzew'a . Mam z Nim jedynie kontakt mailowy i nie odpowiada . Ostatecznie pliki do zamowienia plytki sa na http://republika.pl/mxmamp wiec ....

No ale mysle ze sie odezwie . Fajnie by bylo zeby wiecej chetnych sie zglosilo bo pozniej znow beda pytania o plytki a juz bedzie po zamowieniu ...

Majac plytke wzmaka zlozy nam kazdy elektronik , nawet poczatkujacy wiec nawet gdy sami nie mamy wystarczajacej wiedzy moze warto zaopatrzyc sie w plyteczke ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc poczekamy jeszcze kilka dni, może znajdzie się więcej chętnych. Mi na czasie nie zależy.

 

 

Ok , zaczekamy , ni cholery nie moge zlapac Modrzewa ...

 

Lista :

 

1) x500 - 3szt pcb

2) Bisek01 - 2szt pcb

3) Kfazzi - 3szt pcb

4) P33 - 2szt pcb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie: gdzie można nabyć obudowy Hammond?

Będziemy raczej musieli ogarnąć się ze zbiorowym zamówieniem czy gdzieś można je kupić w detalu?

 

 

Najlepiej tu http://www.semicon.com.pl/sklep/?id_category=258

Gdybys zamawial to mozesz wziac dla mnie 3szt . pieniazki Ci przeleje na konto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności