Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie w mojej szkole to bieda :) no w mieście ogólnie :P w życiu chyba nie zobaczę KPP albo jakiś AKG... a w sklepach same prawie mp4.. najlepsze słuchawki jakie widziałem to ep635 a odtwarzacz to Samsung u3...

 

tylko kilka osób się wyróżnia... 2x Ipod Nano 2g, rok temu gościu miał T10, raz widziałem Samsunga U2 a tak to chyba wszyscy jakieś noname... i słuchawki te zaczepiane na ucho...

i raz na mieście Panasonic .. chyba rp-dj600...

 

no kumpel PSP + EP630 (za moją namową :D latem jeszcze się nie orientowałem, że lepsze w tej cenie są :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok mnie kolega w pracy w Koss Porta Pro :)

 

Kilka dni temu widzialem dziewczyne w Shure SE530 albo E500, bo tak odbijaly swiatlo i swiecily sie ta zlota powierzchnia, ze nie sposob bylo nie zauwazyc :)

Swoja droga, to moze byc tez jakas forma wewnatrzusznej kobiecej bizuterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu widzialem dziewczyne w Shure SE530 albo E500, bo tak odbijaly swiatlo i swiecily sie ta zlota powierzchnia, ze nie sposob bylo nie zauwazyc :)

Swoja droga, to moze byc tez jakas forma wewnatrzusznej kobiecej bizuterii :)

 

:o

nie mów, że popatrzyłeś i poszedłeś

takiej dziewczyny się nie zostawia :D

 

btw u mnie na mieszkaniu opowiada się legendy o pewnej niewiaście w westonach która jeżdzi 4 na trasie NH-DG

musze ją kiedyś wyczaić :)

 

 

dziś 15:30

krk, dworzec głóny

koleś w dredach z hd 595 <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

nie mów, że popatrzyłeś i poszedłeś

takiej dziewczyny się nie zostawia :D

 

btw u mnie na mieszkaniu opowiada się legendy o pewnej niewiaście w westonach która jeżdzi 4 na trasie NH-DG

musze ją kiedyś wyczaić :)

 

Gdyby "ta moja" byla w Westonach, to juz tak latwo bym jej nie zostawil :) hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote Tarasy W-wa, godz. 16.00 mężczyzna ubrany a'la skate z K24p

okolice Sądu Okręgowego, al. Solidarności godz. 14.30 mężczyzna ok 30 lat KPP

pociąg PKP Intercity godz. 18.00 iPod Nano 3rd gen i iBuds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak ten wątek działa. W założeniach (pierwszy post) było że można kogoś spotkać z forum i o tym napisać. Ale póki co widzę ponad 1300postów i jakoś nie przypominam sobie żeby w tym wątku pod którymś postem padło coś w stylu "tak to ja, mnie widziałeś" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak ten wątek działa. W założeniach (pierwszy post) było że można kogoś spotkać z forum i o tym napisać. Ale póki co widzę ponad 1300postów i jakoś nie przypominam sobie żeby w tym wątku pod którymś postem padło coś w stylu "tak to ja, mnie widziałeś" smile.gif
nie no zdarzylo sie, ale czesto ludzie niewiadomo po jaka cholere wypisuja co kto ma u nich w gimnazjum... ej no sorry wtd slusznie zwrocil uwage - wypisujmy tylko to co zdarzy sie nam zauwazyc kogo nie znamy, a moze byc uzyszkodnikiem tego forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności