Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jak wracałem ze stojakiem pod choinke widziałem dziewczyne na Dolinie Służewieckej w autobusie linii 195 z Archosem serii 100. Ale coś z starszej generacji bo jeszcze czarno biały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoncz juz z tym LOLowaniem, niewychowany 16sto latku. Rozumiem, ze Twoj jezyk jest ubogi, bo w podstawowce i gimnazjum nie chcialo Ci sie uczyc, ale powstrzymaj sie od kolejnych bezsensownych postow.

 

lol.

 

lolrotflcopter.

 

lol xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni11 - ale co ja zaczynam ? Czy temat nie jest o tym, co widzialem ? :P. Jakos Spinaczowi i B. to nie lezy, pojecia nie mam czemu. Maja chyba jakis uraz do H10. I dlatego ich posty sa bezsensowne, bo w kazdym watku chca udowodnic, jacy to oni nie sa modrzejsi, a nie sa, bo nawet z pisownia maja problemy.

 

Ok, zeby zakonczyc to bezsensowne gadanie - widzialem ZEN'a V na Statoilu - jakis kolo mial :] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter, jakieś kompleksy odnośnie wieku? starsi koledzy Cię bili w szkole?

przykra prawda, ale koledzy mają racje, a każdy Twój post staje się coraz bardziej bezsensowny.

A czepianie się ortografii w postach o treści "lol" jest już mistrzostwem świata, szczególnie u osoby której nie stać na wciśnięcie raz na jakiś czas alta i zrobienie polskiego znaku- żenua..

Wszyscy wiemy, że chcesz sprzedać swojego h10 za mega okazyjną cenę- która jest nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas - nie boj sie, moja psychika jest nienaruszona zadnymi kompleksami, ale dziekuje za troske :]... Dziwne, ze wiek do 17-18 lat na forach internetowy objawia sie takimi "inteligentmymi" postami jak powyzej... Ale pewnie jestes zaslepiony swoja boskoscia i nie widzisz tego. Zal.pl.

Czepiasz sie Polskich znakow ? To dopiero żenua ( o, prosze - specjalnie dla Ciebie wcisnalem ALT ). PIsze poprawnie, a to, ze nie uzywam ALT'a to faktycznie dobre porownanie do poprawnej pisowni po Polsku :rotfl:.

A handel zostaw lepiej w spokoju, jezeli pojecia o nim nie masz.

 

Sajonara malutki "Małas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex-ter skończ bo zacząłeś/aś offtopic i dzięki Tobie ciągnie się już drugą stronę. Jeśli dla Ciebie używanie polskich liter nie zalicza się do poprawnej pisowni polecam wrócić się do nauczania początkowego, może jak bardzo poprosisz jeszcze Cię tam przyjmą. Temat jest o całkiem czymś innym, więc bez sensu było to wtrącenie i jeszcze na siłę upieranie się, że wszystko jest okej.

 

Przy okazji - też masz problemy z pisownią, jeśli już chcesz się tak czepiać, bo w poście 1263 napisałeś/aś "modrzejsi", a pisze się mĄdrzejsi. Hm, co by tu jeszcze, aha od działu handel jest osobny temat więc proszę skończ na siłę próbować udowodnić, że wyższy wiek = wyższa inteligencja, bo jak widać na załączonym obrazku nie zawsze. Sorki, jeśli poczułeś/aś się urażony/a, ale jak wchodzę na forum w święta Bożego Narodzenia i czytam takie wypociny, to aż się we mnie kotłuje.

 

PS: dzieckiem neo z powodzeniem mógłbym nazwać osobę, która zaatakowana odpowiada w stylu "weź, jesteś gupi, zal.pl <- wejdź tam.." więc zastanów się trochę o czym piszesz, a jeśli na tamtej stronie założyłeś sobie kącik-bloga, w którym opisujesz życie, to życzę powodzenia dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex-ter ...

 

Dj_Spinacz oraz Brestinder byli tacy odkąd wszedłem na to forum po raz pierwszy...

Są takimi pociesznymi duszami tego forum :P .

Jesteś jedną z nielicznych osób którym to przeszkadza.

Może kiedyś się przyzwyczaisz ;) .

 

Serio, Bolec ma racje. Są Święta i choć ich nie czuję, apeluję o wszechobecną wyrozumiałość itp. !

 

 

ps.

OT są naprawdę "fajne" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolec - nie poczulem sie urazony. Poczytaj kilka innych temato, a zobaczysz ze panowie Dj S. i B. naprawde reprezentuja dno.

Do Ciebie nic nie mam i moze faktycznie masz racje, ze nie do konca na temat bylo wtracenie o tym, ze widze mojego H10 itp itd.

Co do poprawnego pisania - skoro ja pisze niepoprawnie, nie uzywajac Polskich znakow, ponad polowa forum tez pisze niepoprawnie. Co innego poprawna skladnia, gramatyka, ortografia, a co innego omijanie polskich znakow - wiele osob ich po prostun ie uzywa, bo pojawiaja sie cyrki w e-mailach, na niektorych stronach www i ja tez do nich naleze. Jezeli natomiast jakies slowo jest na tyle trudne do zrozumienia, ze wymaga Polskich znakow, uzywam ich. Innym problemem jest "Zaczol ublirzac ich rodziną" ( zamiast "Zaczal ublizac ich rodzinom" - lub jak wolisz - "Zaczął ubliżać ich rodzinom" ) jak to pisze kilka osob ... To jest zal.pl i jezeli nie dostrzegasz tej roznicy, to przykro mi bardzo.

 

Sebus_p - nie wiem, czy to jest powod do radosci ;). O ile do czyichs fanaberii i dziwnych pomyslow mozna sie przyzwyczaic, o tyle do glupoty nie - a to mnie wrecz razi. I moze jestem dziwny, ale nie potrafie przywyczaic sie do debilizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to widziałem 20sto latka, który chyba sam dostał na święta starter neo, pozjadał wszystkie rozumy po dwóch miesiącach obecności na forum i wszędzie spamuje o tym, że chce sprzedać swojego H10 i w ogóle jaki to ******sty odtwarzacz.

 

Nieużywanie polskich znaków dielektrycznych to swoisty rodzaj ignorancji, tudzież pryszczerskiego, informatyczno-linuxowego "profesjonalizmu". Rozumiem oczywiście ludzi, którzy ich nie używają (sam miałem tak przez jakiś czas), acz obstawanie, że to "jedyna słuszna forma" to idiotyzm. Prowadzi to też do wielu nieporozumień, utrudnia zrozumienie pisowni etc. czasem bardziej niż błędy ortograficzne. Z resztą - nie chce mi się czytać Twoich wszystkich postów, ale z pewnością znalazłbym tam długą listę literówek, błędów ortograficznych i innych takich.

 

Masz jakieś kompleksy związane z wiekiem, że wytykasz to dla spinacza?

 

P.S.

To ty nabiłeś na ostatnich dwóch stronach najwięcej bezsensownych postów. Tych o sprzedaży H10 już nie liczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki! IGNORE him... wszędzie gdzie się nie pojawia sieje zamęt... ;)

 

Wojt, nie zabieraj mi rozrywki chociaż w święta! Wiesz, że lubię takie słowne potyczki, a od kiedy nie ma Rudego jesteśmy w osłabionym składzie ;) No ale EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy007 - a moze czas na korekte wzroku ? W tym temacie nigdzie nie napisalem, ze H10 to ******sty odtwarzacz.

I powtarzam, jestem wolny od kompleksow - chyba, ze dla Ciebie nieignorowanie glupoty, to kompleks. A tak apropos wieku, proponuje zalozyc lige obrony rocznikow 91-90, bo bardzo Was rusza to, ze wypomina sie Wam Wasz wiek, ktory nierzadko laczy sie z jakze gornolotnymi postami...

 

Co do zametu - jakze niezmiernie mi milo, ze jestem Naczelnym Zmeciarzem... Nawet mi Was nie szkoda, dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL xD

 

W tym temacie akurat nie napisałeś, jaki to on ******sty, ale w kilku innych - tak i rzuca się to w oczy. Jeżeli tak Ci się podoba to napisz recenzję, a nie zaśmiecasz topic'i w hyde parku, co kupić czy gościnnych pytaniach. Z resztą, juniora już nie produkują chyba, więc i tak byłoby to bezcelowe.

 

Górnolotnych postów o najdroższych odtwarzaczach świata i tym co byśmy kupili, gdybyśmy wygrali w lotto nawet nie będę przytaczał.

 

[edit]

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=24392&hl= - było, o ile mnie pamięć nie myli pisałem o tym, kabel nie pasuje, wystarczyło poszukać, albo napisać w "najdłuższym".

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=27232&hl= - było.

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=24495&hl= - było.

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=25633&hl= - o podróbkach BYŁO, aż do obrzydzenia, kilka tematów poszło nawet do kosza, jeden temat jest przyklejony, ale niektórzy i tak muszą założyć nowy.

 

Używanie wyszukiwarki: nie boli. A propos zaśmiecania forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności