Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

O 9:00 na przystanku autobusowym dworzec zachodni po raz kolejny, znany już w tym temacie ziomek z HD650 napędzanymi z kieszeni bojówek. :lol:

nigdy nie przestanie mnie to dziwić :rolleyes: sam też kiedyś wyszedłem bez namysłu do hałaśliwego otoczenia w v-jaysach, ale więcej tego błędu nie popełniłem. Ten gościu jest niesamowicie wytrwały !

 

A może ma zmodzone słuchawki na wersję zamkniętą :ph34r: ? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9:00 na przystanku autobusowym dworzec zachodni po raz kolejny, znany już w tym temacie ziomek z HD650 napędzanymi z kieszeni bojówek. :lol:

nigdy nie przestanie mnie to dziwić :rolleyes: sam też kiedyś wyszedłem bez namysłu do hałaśliwego otoczenia w v-jaysach, ale więcej tego błędu nie popełniłem. Ten gościu jest niesamowicie wytrwały !

 

A może ma zmodzone słuchawki na wersję zamkniętą :ph34r: ? :woot:

Mnie tez to dziwi. Próbowałem na meet'cie HD598 i mimo, że jakoś strasznie głośno nie było (na pewno nie tak, jak jest na ulicy) to mogłem jedynie o nich powiedzieć, że grają - cała reszta gdzieś umyka w takich warunkach. Podejrzewam, że więcej przyjemności z muzyki miałby na EP630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wczoraj odbyć podróż pociągiem z Krakowa do Gliwic z dziewczyną w białych nausznych Coloud. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać, i musiałem poprosić o odsłuch ;) Niestety, moje zadowolenie szybko się skończyło gdy zauważyłem (w momencie ściągania przez nią słuchawek), że nie ma żadnych padów... ale by głupio nie wyszło posłuchałem chwilę i powiedziałem na koniec parę miłych słów - a to porównałem do droższego modelu(Urbanears Plattan, IMO identyczne granie, design zresztą też ;) ), a to pochwaliłem nienaganną jakość przewodu(naprawdę zupełnie w porządku :) coś jak w HTX7, tylko wtyczka średnia).

 

Żeby tego wszystkiego było mało, dziewczyna słuchała ich z kablem po prawej stronie. Słuchawki w swej prostej konstrukcji niestety nie mają uwzględnionego tak szerokiego kąta obrotu muszli względem osi pionowej, by było to komfortowe. Co więcej, nie są "płasko", ale właśnie lekko pod kątem wyprofilowane tak, by lepiej leżały(założone poprawnie). Gdy spróbowałem po "jej sposobie", u mnie to wyglądało tak, że słuchawki opierały się na krawędzi, reszta odstawała ;) Ona, jak widać, słuchała z zadowoleniem, wypełniając wszystko włosami...

 

:rolleyes:

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 na metrze politechnika jakoś kole 18:00. Tak się oderwać od swoich nowych słuchawek nie mógł, że od razu poszedł dalej

Boś ze znajomymi szedł co będę gitarę w biegu zawracał... Soooory. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 na metrze politechnika jakoś kole 18:00. Tak się oderwać od swoich nowych słuchawek nie mógł, że od razu poszedł dalej

Boś ze znajomymi szedł co będę gitarę w biegu zawracał... Soooory. :(

 

to dobry towar miales, skoro dziewoja moja, ktora z reszta poznales, to dla Ciebie "znajomi". zabrzmialo, jakbym szedl w pietnascie osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności