Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

4ndr3 na metrze politechnika jakoś kole 18:00. Tak się oderwać od swoich nowych słuchawek nie mógł, że od razu poszedł dalej

Boś ze znajomymi szedł co będę gitarę w biegu zawracał... Soooory. :(

 

to dobry towar miales, skoro dziewoja moja, ktora z reszta poznales, to dla Ciebie "znajomi". zabrzmialo, jakbym szedl w pietnascie osob

Ja myślałem że was z 5 osób idzie razem (nie, nie mnoży mi się w oczach, grupka była)... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 na metrze politechnika jakoś kole 18:00. Tak się oderwać od swoich nowych słuchawek nie mógł, że od razu poszedł dalej

 

Może samemu powinieneś był zaczepić, co, panie pępku świata? :)

 

Dzisiaj w 500 koło 19 w stronę centrum pan w HD212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 na metrze politechnika jakoś kole 18:00. Tak się oderwać od swoich nowych słuchawek nie mógł, że od razu poszedł dalej

 

Może samemu powinieneś był zaczepić, co, panie pępku świata? :)

 

 

fajnie sie gada, jak sie nie bylo nie widzialo, co?

 

 

 

Ja myślałem że was z 5 osób idzie razem (nie, nie mnoży mi się w oczach, grupka była)... :blink:

 

no to sie musielismy w tlum wmieszac ; s

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby a-jays to były nowe epki? przynajmniej grają w miarę dobrze :) szczególnie 4

Na Ursynowie widuję mnóstwo osób w a-Jays. Niektórzy mają je założone w bardzo fantazyjny sposób z kablem odstającym na boki ile się da. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, drugie piętro WI2 na szczecińskim ZUT, ok. 10:00 - ktoś w czerwonych Porta Pro (limitka jakaś, tak?).

niby skandynawskie czy cuś. Część to oczywiście podróby.

Śmiem twierdzić, że zdecydowana większość/niemal wszystkie.

 

Drugimi epkami powoli zostają... CAL! ;) Czekam na przystanku tramwajowym - stoi sobie w nich chłopek, swoją drogą podobny trochę do Szczęsnego. Wsiadam do tramwaju, jedzie nim wysoka brunetka z CAL! na głowie. Wysiadam z tramwaju, 400 metrów dalej kolejna para wisi gościowi na szyi.

Pożytek z tego taki, że coraz mniejszą konsternację budzi się w nausznych słuchawkach na ulicy :)

Edytowane przez Goras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dzisiaj protokoły na fizyczną i czekałem na wpis z patofizjologii w Collegium Anatomicum UMP na półpiętrze między katedrami anatomii/farmacji fizycznej a katedrą pato, więc przewinęło mi się około 80-100 studentów/tek z Azji, Szwecji, Norwegii, Niemiec, bodaj Indii(tak mi się zdaje) i kilku czarnoskórych(nie sposób odgadnąć narodowości), którzy/re również wybierali się po wpisy do w/w katedr.

Robiłem je na ostatnia chwilę(bo zajęcia mi się już pokończyły) i zajęcia dla Polaków(w sensie zwykłych dziennych studentów UMP z Polski) się skończyły, więc jestem pewien że byli obcokrajowcami.

Zgadnijcie jakie słuchawki mieli, jeśli mieli jakiekolwiek? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, Beatsy ;D

Białe, czarne, czerwone, ja pier**le, same beatsy.

A jak mają lapki lub tablety na korytarzach lub w bilbio głównej to Apple...

Raz byłem świadkiem jak siedziało u nas pod schodami 6 Niemców - 3 ipady, 3 maci pro...

Aż się niedobrze robi. Ciężko trafić ich z normalnym skryptem/książką, a wiem że mamy w swoich zbiorach wiele anglojęzycznych wydań, tym bardziej że od paru ładnych lat wydaje się wszystko dwujęzycznie.

Zastanawiam się czy oni aż tak duże stypendia dostają od swoich uniwerków czy do nas wyłącznie dziani przyjeżdżają.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Krakowie przy Bagateli, widziałem rowerzystę w długich, kręconych włosach ułożonych w kok, który zamiast przedmiotów typowo przeznaczonych do utrzymywania tego typu fryzur(różne patyki, wsuwki, choćby ołówki !), miał wciśnięty odtwarzacz Sony z serii B :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności