Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Po co EQ? Chciałem mieć super-hiper kilkaset ustawień w Sonym a tymczasem nie używam żadnego :)

Ja nie widze, powodu dlaczego mialem nie korzystac z EQ jezeli dostrzegam przeszkadzajaca mi wade sluchawek :) A juz graficznego i parametrycznego jak w Rockboxie to w ogole :)

 

Poki co takich przenosnych w ktorych nic nie musialbym "naprawiac" za pomoca EQ jeszcze nie spotkalem. No moze, poza customowa wersja UE 10 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eq i tak jest oniebo lepsze niz w clip/fuze, od tego w a10 tez lepiej chodzi.

 

 

recka na abi była robiona na jakims archaicznym sofcie, od tamtego czasu progres byl ogromny ... bateria, błedy, eq

 

duzo poprawiono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 lipca byłbym na 100%. 18 lipca prawdopodobnie tak, jak będzie sprzęt stacjonarny, bo w ten dzień chciałem wpaść do Chorzowa na dyskusje o moich zdjęciach, ale nie jest to dla mnie obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Robimy ten sprzetowy Meeting w Sobote w takim razie ? :)

 

Ze swojej strony moge zabrac iRivera H340, Senki HD 25-1 i HD 800 a z ciezszego sprzetu gdyby udalo sie takze Rolandsingerowi wpasc to zabralibysmy dodatkowo prototyp Sensaurisa na 6C33C, ewentualnie Woo 2, DAC AudioNemesis po upgrejdzie i tuningu i pewnie jeszcze cos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram zmodowane CALe i 7520 Stage1, jeżeli dojdzie. Chciałbym posłuchać HD 25-1, ale podobno powinienem bardziej HD 800. Ciekawe jak podpadłby mi AudioNemesis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gotowe CALe. Z chęcią je porównam z HD 800. Ciekawe czy ilość powietrza, dynamika i rozpiętość tonalna jest na podobnych poziomie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gotowe CALe. Z chęcią je porównam z HD 800. Ciekawe czy ilość powietrza, dynamika i rozpiętość tonalna jest na podobnych poziomie :D

 

 

Corvus powodzenia ;p, hd800 zadrżały w posadach.

 

Jakbyscie Panowie robili kiedys jeszcze jeden stacjonarny meet, gdzies w sierpniu to dajcie znac... ze tez musialem wygrac wyjazd zaczynajacy sie akurat w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corvus powodzenia ;p, hd800 zadrżały w posadach.

Ty sie nie śmiej , bo ja widze wielką przyszłośc przed Corvusem ( pracowitość i pasja ).

Cale nawet modowane nie podskoczą HD600.

 

Ale HD 800 musi sie szykować ma moje modowane Kossy... Zapewniam , że nie oddadzą pola walki łatwo , walka za 2 miesiące.

Zobaczymy co Senki powiedzą na UR20 + inne przetworniki.... :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie śmiej , bo ja widze wielką przyszłośc przed Corvusem ( pracowitość i pasja ).

Cale nawet modowane nie podskoczą HD600.

 

Ale HD 800 musi sie szykować ma moje modowane Kossy... Zapewniam , że nie oddadzą pola walki łatwo , walka za 2 miesiące.

 

 

A jakie to kosski jesli mozna zapytac? bo jak nie ESP950 to moze byc ciezko. Corvusowi tej pasji i zaangażowania mozna tylko zazdroscic.

 

Ja teraz od patrzenia w ten ogłupiajacy ekran z uciskiem niewygodnych ultrasone na uszach, doszedlem do wniosku ze bede robic teraz ortho sfi clip on'y ! jakas plastikowa uszczelka, sfi, troche patafix'u, haczyki od ksc35 i jakies plaskie pady... no i kawałek druta, to ma sens. To jest w sumie przepis na dobry bisnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UR20 , będziesz zaskoczony , zaskoczony to mało powiedziane.

 

 

wierze ze kiedys mi sie uda tego posluchac, sadzac po twojej wiedzy smiem twierdzic ze duzo z nich nie pozostało ;) nawet nie pytam z czego te przetworniki tam teraz siedza... jezeli od hp1000 to neiwiem jak tam wlazły ;)

 

w sumie w moich cd1700 soniakach siedza tez wielkie bydlęta.. 50mm Bio-cellulose driver, tez pod kątem do sluchacza, szkoda tylko ze pady sa bardzo bardzo zaniedbane, tak bardzo ze izolacja nie istnieje i obodowa drivera ryje nam w ucho, w takim ustawieniu nawet podobnie mi to do hp1000 brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale nawet modowane nie podskoczą HD600.

Euee... No ale się porówna w jakiej klasie grania są. Dla mnie stockowe CALe nie mają co podskakiwać, bo one próbują grać bardzo dobrze, ale nie do końca im to wychodzi i wiele rzeczy przekłamują.

 

Gdak, będziesz na spotkaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności