Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej, może być Sosnowiec, z centrum Kato do Sosnowca (i odwrotnie) busy jeżdżą co 10 min, więc dla niezmotoryzowanych nie powinno to być problemem, lub druga opcja - wsiadacie w pociąg w Gliwicach i wysiadacie w centrum Sosnowca (10 min. dłuższa jazda). Tylko uzgodnijcie, proszę jakiś konkretny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest - 28.10. Zostaje godzina do ustalenia. Ja proponuję początek o 13 - dla kogo zbyt wcześnie, niech dołączy w późniejszej, bardziej odpowiadającej mu godzinie. Na głosy sprzeciwu czekam 3 dni - później poproszę Rolanda o rezerwację miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, jest tam może parking gdzieś w pobliżu? Cześć Cypis, widzę że nie tylko strzelanie nas łączy.

 

Jest sporo parkingów, trzeba podejść jakieś 100m, bo to jest ścisłe centrum.

 

Spotkanie jest otwarte czy na zaproszenia?

 

A dlaczego miało by być zamknięte? Ile wejdzie. Poza tym, poza lokalem mamy jeszcze do dyspozycji moje biuro, które jest od jakiegoś nieużywane, ponieważ główną działalność mam w Katosach.

 

I jeszcze mała prośba - niech ktoś zrobi listę.

 

Miejsce: Targowa 8, S-c.

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista (osoby, które odezwały się w temacie, zdeklarowały chęć):

 

 

1.wrq

2.music freak

3.domzz

4.Caleb

5.Salicylowy

6.Rolandsinger

7.zibra

8.kartonik

9.PiotrekB88

10.fanboi

11.Dusty_PL

12.meton

 

Poza tym, być może majkel.

 

Ciekawe jednak ile osób ostatecznie się zjawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę.

 

1.wrq

2.music freak

3.domzz

4.Caleb

5.Salicylowy

6.Rolandsinger

7.zibra

8.kartonik

9.PiotrekB88

10.fanboi

11.Dusty_PL

12.meton

13. Corvus5

Edytowane przez Corvus5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, z miłą chęcią pomacam Grado i Beyery. CAL! będzie miało parę innych osób, senków nie chcę. Na resztę nie mam ciśnienia - superluxy, czy ATH, czy Technicsy - niech potrzeba pozostałych użytkowników zadecyduje ;)

 

combo (DAC/amp): Lexicon Omega Studio(laptop jako transport, przynosić SD i pendraki z danymi i będzie jak słuchać, ew. input coax i analog. 2 x jack 6,3), , s.m.s.l. sad-01, Matrix Mini-i,

source(DAC, CD itd): SD793, Trends Audio UD 10.1, Xonar ST

amp: BlackPearl

PMP: iPod nano 6g x2, iPhone, Clip+, iRiver S100, iPod touch 3g

nauszne: Beyerdynamic DT250, AKG K242, Philips Citiscape Uptown, Goldring DR50, Sony MDR-ZX700, CAL!, Technics RP-HT700, Grado RS-1i, Beyerdynamic DT880 Pro, Philips Fidelio L1, AKG K550, Hifiman HE5LE, Shure SRH240, Sennheiser PX200-II, Kitsound ksdj, STAX SRS4040, bardzo zmodyfikowane CAL! a'la Corvus5

doki: Altec Lansing UHP336, Ministry Of Sound MOS001, Shure SE420, Fischer Audio Tandem, MEElectronics CC51

pchły:

 

 

 

Liczę na to, że weźmiecie:

 

 

Roland - Fidelio L1, K550 :)

Kartonik Clip+, S100, CC51 i SRH240 ?

meton - CAL ?

Dusty_PL, co wieźmiesz :) ?

 

 

 

 

Domzz, jakieś klocki bierzesz ze sobą ?

 

xar, jak już pisałem, przyjeżdżaj ;)

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę swoje słuchawki oparte na cewce, magnesie i membranie z CAL, pałąk też w miare ten sam, reszta własna. Do tego komp z xonarem st i worek opampów.

 

Z chęcią posłucham ortodynamików, jeżeli będą, a do słuchawek zaprzęgnę systemy od kilkuset zł po kilka tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... klockow jak najmniej: lapek, MS2+ i moze BP.

Corvus, moge zabrac TDS-5 ortho - jedne z najciekawszych słuchawek jakie posiadam, poza tym Zibra pewnie weźmie swoje HE.

 

http://www.head-fi.org/t/547527/elektronika-tds-5-russian-orthodynamic

Edytowane przez domzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic się nie zmieni to będę tylko nie wiem czy się wiekowo kwalifikuję, bo tu to najwięcej jest osób w wieku "studenckim" :D.

Tak się zastanawiam jak będzie wyglądało przesłuchiwanie doków bo to trochę mało higieniczne.

Jak by kogoś interesowało to do odsłuchu dysponuje: HD681, K430, SHR240 (recablowane), CX300II i CC51, a z grajków Clip+ i Iriver S100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... więc wszystko jasne, domzz, weź jako 4. te Elektroniki ;) Skoro piszesz, że ciekawe, to trzeba poszerzać horyzonty !

 

combo (DAC/amp): Lexicon Omega Studio(laptop jako transport, przynosić SD i pendraki z danymi i będzie jak słuchać, ew. input coax i analog. 2 x jack 6,3), , s.m.s.l. sad-01, Matrix Mini-i, Icon HDP,

source(DAC, CD itd): SD793, Trends Audio UD 10.1, Xonar ST, HRT Music Streamer II+

amp: BlackPearl (x2 ?)

PMP: iPod nano 6g (x2), iPhone, Clip+, iRiver S100, iPod touch 3g

nauszne: Beyerdynamic DT250, AKG K242, Philips Citiscape Uptown, Goldring DR50, Sony MDR-ZX700, CAL!, Technics RP-HT700, Grado RS-1i, Beyerdynamic DT880 Pro, Philips Fidelio L1, AKG K550, Hifiman HE5LE, Shure SRH240, Sennheiser PX200-II, Kitsound ksdj, STAX SRS4040, bardzo zmodyfikowane CAL! a'la Corvus5, Elektornika TDS-5 (ortho), Superlux HD681, AKG K430, Superlux HD330

doki: Altec Lansing UHP336, Ministry Of Sound MOS001, Shure SE420, Fischer Audio Tandem, MEElectronics CC51, Sennheiser CX300-II

pchły:

 

 

 

Kartonik, jeśli ktoś chce doków słuchać, to w miarę możliwości niech weźmie ze sobą swoje tipsy. Oczywiście wszyscy rozumiemy, że może to komuś przeszkadzać, by słuchać na cudzych, więc bez obaw ;) Choć są osoby, które także w tym problemu nie widzą.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domzz, czemu by nie? Orto chodzą na wysokich napięciach i wymagają specjalnych wzmacniaczy? Zawsze możemy się umówić i odsłuchać poza spotkaniem, dysponuję wolnymi 50m2 po godzinach pracy w Chorzowie.

 

Od siebie mam jeszcze trochę sprzętu, ale nie wiem, czy zagra. Też nie ma sensu, bym brał różne kable pod słuchawki, mimo że przelutowanie kabla zajmuje z minutę. Wezmę to, na czym obecnie słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności