Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wspomniałem wyżej-ciuchy Prosto mają analogiczne cechy jak ciuchy AND1. Dość często widzę jak na boisko wchodzą wielcy streetballerzy od dołu do góry ubrani "made in USA", masa frotek etc, a jak przychodzi co do czego to, ech, nie mają dnia ;) Podobnie jest z Prosto-pełno pozerów, bananów(tutaj chyba słowo nabiera prawdziwego znaczenia), ale zdarzają się też rodzynki z szeroką wiedzą na temat kultury i zajawką na to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak mi kumpel opowiadał jak w był w empiku po płyty.

Przychodzi taki typ od gory do dołu ubrany w Prosto itp.

Szuka, szuka i w końcu wyjmuje jakąś biała płytę i idzie z nią do kasy.

Kumpel zaciekawiony co kupił ELO kolega poszedł sprawdzić.

Co sie okazało?

Jaka to byłą płyta?

 

KLIK xD

 

Prawdziwy rap, chłopak. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap nie jest teraz modny ani troche... Jak to odpowiedział moj kolega na pytanie "A co tam puszczaja w tym klubie?" : "No same BAUNSY zero techno !"

W "D" mam baunsy ... wole Premiera...

 

A ten moj kolega to widze ze wogole spelnia kryteria jakie tu opisujecie ... Ostatnio widzialem go w bluzie "Wielkie Joł" czy tez w PLNY'ach ... Smieszne to jest ...

 

A jeszcze mowiac o drogich ciuchach to w sumie nie oceniam nikogo po tekstyliach, ale jednak daje mi to jakies pojęcie, a radość ma jest wieksza jesli ta osoba okaze sie "niespodzianką". Sam mógłbym chodzić w G-Unit, bo mi sie podobaja... Moze kiedys sobie kupie jak dostane wypłate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ciuchy PLNY podobają, sam chciałem sobie kupić koszulkę "I heart.gif PLNY , ale 85zł za koszulkę i 250 za bluzę to za dużo :/

no ale dla niektórych więcej niż 30zł za słuchawki to za dużo ;)

 

ps. verba to nie jest i nigdy nie był hip-hop. Oni sami też się nigdy za raperów nie uważali. Nie wiem dlaczego ktokolwiek tak uważa, bo wtglądali jak chłopaki z osiedla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ci przypomina Jimsona?8| Szczerze mówiąc za cholerę nie mogę dostrzec podobieństwa ;)

 

Magierskim i Tymonem jakoś się nie jaram...nic specjalnego. Wszystkie chilloutowe płyty podświadomie zaczynam porównywać do Windmill of the soul albo Obrazu...zazwyczaj odpadają w przedbiegach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od Kaliber44 i Paktofoniki, potem zacząłem słuchać całego PFK Kompany, teraz doszły Jimson, Katieu, Wzgórze YP3 i Common. Słucham także WWO, Grammatik.

Nie zdzierżę Molesty, Peji, Tedego czy Nagły Atak Spawacza.

 

Ciuchy PROSTO czy PLNY są dla lanserów, którzy chcą być TrÓ Hip-Hopowcami.

 

BTW, Paktofonika ma zbyt inteligentny flow dla gimnazjalistek słuchających przez głośniki w telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Paktofonika ma zbyt inteligentny flow dla gimnazjalistek słuchających przez głośniki w telefonach.

e, no ale przecież Jestem Bogiem czy Chwile Ulotne latały na vivach czy innych listach, więc to nie do końca tak jest ;)

Po prostu PFK przestała być jakoś teraz topowa, a to i dobrze.

 

a jak ktoś jeszcze słucha Kaiteu, to powiem, że teraz wychodzi jego Mixtape z Pietzem oraz Kaiteu nagrywa kolejną płytkę, do tego jeszcze Multum Dienguff 2 jest w produkcji..

oj dzieje się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności