Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

https://www.facebook.com/100039426332188/videos/1339615773331245/?idorvanity=1685969665011203

7 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Jeszcze radia w samochodzie niech zabronią :D 

Ten zakaz o dupę można roztrzaskać, przecież są słuchawki w których słuchasz muzyki i słyszysz też zewnętrzny świat.

Zapewne to nie wejdzie bo korporację co produkują słuchawki straciliby na tym dosłownie.

Jednak w Polsce niedługo wejdzie podatek od kupy bo kiedy korzystasz z toalety produkujesz gazy i "ciastko", które jest szkodliwe dla środowiska. W toalecie zamontują Ci wagę w zależności ile "ciastka" - wyprodukujesz. Bo wiecie podczas siedzienia produkcja gazów cieplarnianych i w ogóle. Te wszystkie hulajnogi to nie mają nawet przepisów Unii Europejskiej i psują się częściej niż rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Rafacio napisał(a):

373632960_693938329444456_7287496572811543961_n.jpg

 

Wraca mąż ze szpitala gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową i zły jak cholera mówi do żony:
- Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami.
- Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj lekarz powiedział mi, że mama jest umierająca!
- Nie wiem co on tobie powiedział ale mi k***a radził przygotować się na najgorsze.
 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności