Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, micbud napisał(a):

Biedniejszy region Europy niż w PL, wiec te bogatsze systemy źle działają 

 

Wiadomo - tam nie ma 500/800/X+, więc jest bida :D . Marzą o wakacjach w Polszcze, ale ich nie stać. Cóż zrobić, nie wszędzie jest tak dobrze jak u Nas.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bakus1233 napisał(a):

IMG_0828.jpeg

Nieeeee no przecież wiek nie ma wpływu na sprawność manualną czy umysłową. 

Do roboty mam 7 km przez wsie łąki i lasy więc zurbanizowanego nie ma zbyt dużo. Dojeżdżam motocyklem. W w ciągu ostatnich dwóch tygodni 3 dziadków wymusiło mi pierwszeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, micbud napisał(a):

jakbyś jechał drogami szybkiego ruchu lub miastami, to w tym samym czasie 10 nastolatków zrobiłoby to samo.

szczerze wątpię czy jakiś nastolatek z otwartą gębą kręciłby kierownicą niczym kołem sterowym galeonu nie patrząc w lewo i na pierwszym biegu zamykając obrotomierz.

No ale jak zwykle ja mam przykład a wy "gdyby". Te nożyce głośny dźwięk wydały 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

IMG_0828.jpeg

To ja podobną sytuację miałem dzisiaj - starsza Pani wyjechała z osiedla z otwartymi tylnymi drzwiami, na szczęście udało mi się ją zainteresować problemem z autem i wyjaśnić powód zatrzymania, była mi bardzo wdzięczna, bo obyło się bez mandatu i punktów karnych, no i drzwi nie ucierpiały. 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Birken napisał(a):

szczerze wątpię czy jakiś nastolatek z otwartą gębą kręciłby kierownicą niczym kołem sterowym galeonu nie patrząc w lewo i na pierwszym biegu zamykając obrotomierz.

No ale jak zwykle ja mam przykład a wy "gdyby". Te nożyce głośny dźwięk wydały 😃

Racja. Nastolatek pewnie jak zwykle przy wymuszeniu rozwaliłby Ci auto i przy okazji kilku ludzi poslal do piachu. Także nie musisz gdybać, codziennie są przykłady.

FB_IMG_1690213697540.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności