Skocz do zawartości

Pentagram Vanquish R Touch 2gb


Gość ravbr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

-> soofka

jaką wersje firmware wgrałeś? Ja wgrałem 070803(aktualizowałem z 070622) i teraz białe tło mam zamiast MENU. Właśnie kombinuje z Waszymi sposobami i zobacze czy pójdzie...

Przy okazji, znacie jakiś sposób na ten problem z przyciskami że raz nie załapuje a raz wystarczy dosłownie musnięcie? To największa zmora tego playerka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się!!!

 

źle to robiłem...

na początku trzeba zrobić tak:

 

Najpierw trzeba jeden koniec kabla podłączyć do komputera, potem przesunąć przełącznik na dole na pozycję off, nacisnąć i trzymać ten czarny przycisk na górze, podłączyć kabel do odtwarzacza, przesunąć przełącznik na dole na pozycję on, teraz można już puścić górny przycisk - komputer powinien wykryć rockUSB device (można to sprawdzić, klikając na ikonkę bezpiecznego usuwania sprzętu na obszarze powiadamiania paska zadań - na dole po prawej w rejonach zegarka, ale nie usuwając go, po prostu zobaczyć, czy się wyświetla). Teraz można już czynić dalsze czynności, o których była mowa już wcześniej, czyli usunąć pamięć za pomocą programu Nand Tool i dalej...

 

Mam nadzieję, że komuś to pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ave!Kupiłem wczoraj pentagram r touch 2GB i mam problem-mianowicie nie można go włączyć,ale gdy jest na ładowarce działa normalnie,sam się włącza i jest ok,komputer też go widzi.jednak gdy wyciągne kabel usb z ładowarki odtwarzacz sie zaraz wyłacza jakby był tylko na prąd z zewnątrz,nie wgrywałem nic jeszcze na niego,ani tez nie aktualizowałem oprogramowania.z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam problem ze 'wstaniem tego playera jest wykrywany jako rockusb ale gdy klikam na read chip info to o pokazuje sie komunikat 'set flash type error i nie moge zmazac jego pamieci po prostu nie mozna kliknac na przycisk 'erease' prosze o pomoc i z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem ze 'wstaniem tego playera jest wykrywany jako rockusb ale gdy klikam na read chip info to o pokazuje sie komunikat 'set flash type error i nie moge zmazac jego pamieci po prostu nie mozna kliknac na przycisk 'erease' prosze o pomoc i z gory dzieki.

To "cudo" ma podobno gwarancję door-to-door, może czas to sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam też problem po wgraniu nowego softu zrobił się biały ekran - Dostałem nowy - ale stary - soft na którym sprzęcik ruszył - ale jest problem z Video.Kasza o kwadraty i nie można nic obejrzeć.Dodam że żaden inny - nowszy soft nie poszedł.Cóż pozostaje chyba tylko przesyłka do serwisu - niestety...czas i kasa zmarnowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~Mustang~

Zastanawia ile tych Pytań gości o zła aktualizację i Problemy z Pentagramem napisali pracownicy Vedi pracownicy Vedi prowadzą wojnę podjazdową z Firmą Pentagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia ile tych Pytań gości o zła aktualizację i Problemy z Pentagramem napisali pracownicy Vedi pracownicy Vedi prowadzą wojnę podjazdową z Firmą Pentagram.

O, czyżby kolejne wcielenie galy, zxspectrum i euro? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~Mustang~

Każdy sprzęt można zepsuć jeśli się z nim nie fachowo obchodzi zrób sobie tuning Kart Asusa bez zaznojomienia się ze specyfikacją karty jeśli ci się uda coś nie skopać to miałeś szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałbym. To właśnie Pentagram umieścił na swojej stronie najnowszy soft do R-Toucha, który go uwala. Wgrywałem go 3 krotnie, i downgrade go dopiero postawiał na nogi. Ale to pewnie sabotaż ze strony Vedii, włamali się na strone Pentagrama i podmienili soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Silvershoot

Witam!

 

Mam następujący problem. Chcę wgrać nowego firmware'a ale gdy próbuję to zrobić to system nie ma sterowników do usb rock. Czy wiecie skąd je ściągnać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam następujący problem. Chcę wgrać nowego firmware'a ale gdy próbuję to zrobić to system nie ma sterowników do usb rock. Czy wiecie skąd je ściągnać ?

Ja wiem www.google.pl Szukanie nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności