Skocz do zawartości

Z Archiwum X


Bolec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem odpowiedzi już w wielu miejscach na internecie i nigdzie jej nie znalazłem. Już wykładam całą historyjkę (tych którzy myślą, że zaraz będę bajał, że zostałem wzięty mogę uspokoić ;) ).

 

Wracając z wakacji, z Bukowiny Tatrzańskiej przejeżdżałem autostradą A4 i gdzieś pomiędzy Krakowem a Katowicami, doslownie tuż przy autostradzie udało mi się zarejestrować aparatem taki oto wspaniały obiekt. Jak już pisałem, odpowiedzi nie uzyskałem, nie wiem co to może być. Baza wojskowa? Raczej nie, bo za blisko autostrady jak na mój gust. Jakieś laboratorium? Być moze, ale muszę przyznać że wygląda imponująco, mogliby tu z powodzeniem kręcić część materiału do nowej części obcego. Na zdjęciu widać bramę wjazdową, znak STOP (?), a za bramą dwa pojazdy, jeden samochód osobowy, a ten obok zielony pojazd? Wygląda na wojskowy. Ma jakiś niebieski znaczek na boku, ale nie widać co to jest (niestety autobus grzał jak szalony, ledwo zdążyłem wyciągnąć aparat i cyknąć). Hm, co poza tym? Niesamowite wrażenie robi sama budowa, np. okna jak wyciągnięte z jakiegoś batyskafu, czy też te najbliższe drzwi (bo tych dalszych nie widać tak dobrze) koło słupa. Jakby się im dobrze przyjrzeć, to wyglądają na takie... "falloutowe"? Jakby z płyt, które się na siebie nasuwają. Co dziwne w całym tym miejscu nie widać żywej duszy, jedynie dwie pary otwartych drzwi, po lewej i po prawej stronie zdjęcia. No i te przeszklone, okrągłe tunele łączące jakby sektory całości.

 

No cóz, pytania chyba powtarzać nie muszę - czy ktokolwiek wie co to za miejsce? I z całym szacunkiem, ale nie uważam, że poniosła mnie wyobraźnia, bo to miejsce po prostu wygląda niesamowicie. Wcale nie mam przypuszczeń, że to Polska area 51, po prostu chcę wiedzieć co się tam znajduje. Pozdrawiam - Bolec.

SL270823.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no faktycznie :D. Wygląda niecodziennie heh :)

 

A wy macie jakieś fotki ciekawych miejsc? Chcę już przy okazji podkręcić ten temat, może się jeszcze jakaś dyskusja rozwinie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff... z tego co pamiętam to tam dalej (ale bliżej - zależy gdzie się stoi :D ) jest fabryka lodów koral :D

 

Tak tak. To jest ważniejsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności