Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

schludniej może i tak :) Ja specjalnie nie chciałem już czarnej wersji - lubię takie okablowanie :) Wygląda na trudne do zrobienia i drogie :) :) W zasadzie fajne uczucie jak krótki widok tych słuchawek wystarczy za wszystkie odpowiedzi na pytania jak to gra i ile kosztuje :) Każdy, kto je zobaczy wykrztusza z siebie tylko coś w stylu o k___a, poj_____ło cię :) Lubię to. Jak widzieli czarny silikon z grafem to było sto pytań do, a ja gubiłem się już przy odpowiedzi na pytanie jakiej firmy są te słuchawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H120 w zeszłym tygodniu właśnie na forumowym komisie wyrwałem, jakoś chyba cudem się natknąłem na tą ofertę bo nie było zbytniego zainteresowania i znajdowałem ją tylko przez wyszukiwarkę, ze zdjęć wynika, że jest w niezłym stanie, nawet idealnym rzekłbym ale to się okaże dopiero pojutrze :) W dodatku ku mojemu zdziwieniu wersja black :) Co do IEM to wydaje mi się że 2-way są dla mnie najbardziej odpowiednie(i tak lubię dodatkowo lekko podbijać w nich górny środek o jakieś 4dB, takie przyzwyczajenie po Grado & AKG).

 

Tak dokładnie, tylko dziękować Themadcubowi za takie cudeńka w tak przystępnej cenie, naprawdę jestem nadal zdumiony co te maleństwa potrafią :) Ale na wersję 3 reference póki co się nie piszę, najpierw muszę odłożyć trochę grosza na RS1i bo już nie wytrzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś powiedzieć: Themadcub Fine Custom In Ear Monitors Company :D

Sam się zastanawiałem czemu kupiłeś "clear" ale to już gusta są :)

Fajnie wyglądają czarne z takim wypasionym grafem :)

Tu jest galeria UE: http://www.ultimateears.com/_ultimateears/...llery/index.php

Niektóre są naprawdę boskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś powiedzieć: Themadcub Fine Custom In Ear Monitors Company :D

Sam się zastanawiałem czemu kupiłeś "clear" ale to już gusta są :)

Fajnie wyglądają czarne z takim wypasionym grafem :)

Tu jest galeria UE: http://www.ultimateears.com/_ultimateears/...llery/index.php

Niektóre są naprawdę boskie :D

 

 

No niestety Themadcub nie ma możliwości zrobienia tej grafiki na tyle porządnie, żeby przeżyła ona u mnie w dobrym stanie dłużej :) Przy całej chęci pochwalenia jego produktów tej jednej ich części akurat pochwalić się nie da:) Pomysł z grafiką na papierku zalakierowaną był delikatnie mówiąc średni :):) Nie wiem czy Them jakoś rozwijał ten proces technologiczny. Sądząc jednak po ostatniej wersji słuchawek - zajął się raczej tym, czym powinien - BRZMIENIEM :)

 

 

Myślę, że gdyby ktoś chciał dobrą grafikę to powinien poprosić Themadcuba o nałożenie np. tylko jednej warstwy lakieru, później na swoją rękę załatwić sobie jakiś obrazek aerografem i następnie poprosić Themadcuba o kolejną warstwę lakieru. Przy czym trzeba by zapytać czy się farbki z lakierem nie pogryzą :)

 

 

Jak zmienialiśmy wersję chciałem kolor biały ale nie było. Wersję czarną już miałem i bez grafu byłaby nudna jak bajka o krasnoludkach. Cleary wyglądają mega technicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie clear miały jedną sporą zaletę, w przypadku nudnych wykładów można je było założyć i z powodzeniem słuchać muzy i nie było ich wogóle widać :D Jednak ostatecznie zdecydowałem się na wersję black bo tamte zbyt bardzo kojarzyły mi się z aparatem słuchowym :/ Ale obydwie wersje są świetne i jak wcześniej wspomniałem kolor to najmniej istotna sprawa przy zakupie takiego sprzętu tym bardziej, że customy zawsze wyglądają na drogie i zaawansowane technologicznie, a już szczególnie gdy ktoś pierwszy raz na oczy widzi. Poza tym w moim przypadku lakier bardzo szybko matowieje i clear robią się po prostu jak mleko :/ Na czarnych też widać matowienie ale wyglądają już lepiej, może w przyszłości pomyślę o odlewie w akrylu, jeśli oczywiście Grzegorz ma taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie clear miały jedną sporą zaletę, w przypadku nudnych wykładów można je było założyć i z powodzeniem słuchać muzy i nie było ich wogóle widać :D Jednak ostatecznie zdecydowałem się na wersję black bo tamte zbyt bardzo kojarzyły mi się z aparatem słuchowym :/ Ale obydwie wersje są świetne i jak wcześniej wspomniałem kolor to najmniej istotna sprawa przy zakupie takiego sprzętu tym bardziej, że customy zawsze wyglądają na drogie i zaawansowane technologicznie, a już szczególnie gdy ktoś pierwszy raz na oczy widzi. Poza tym w moim przypadku lakier bardzo szybko matowieje i clear robią się po prostu jak mleko :/ Na czarnych też widać matowienie ale wyglądają już lepiej, może w przyszłości pomyślę o odlewie w akrylu, jeśli oczywiście Grzegorz ma taką możliwość.

 

 

...o akrylu zapomniałbym na wstępie. Czarny kolor dość szybko zaczął mi się odbarwiać i robiły się jakieś białawe smugi. Już wolę żółknięcie cleara. Swoją drogą wygląd jest w ich przypadku tak piątorzędną sprawą, że jest mi wszystko jedno jak one wyglądają. Przy pierwszych cackałem się z wyborem grafiki, kolor chciałem Bóg wie jaki... a później już tylko chciałem żeby mi ładnie grały :) i mam co chciałem w 110%. :) Miałbym w 210% gdyby nie budowa moich uszu i konieczność bardzo dokładnego ich układania. Kiedy jednak idę z nimi na spacerek - nie zwracam już takiej uwagi na układanie bo szczegóły i tak znikają kiedy mózg koncentruje się jeszcze na takich drobnostkach jak dbanie żeby właściciel mózgu nie wpadł pod samochód :)

 

Na spacerki jednak - chyba nie ma wygodniejszych słuchawek :) Nic nie wypada, nie wystaje, nie przekręca się jak ruszysz głową. Po pewnym czasie przestajesz czuć, że w ogóle coś masz w uszach :) Tylko jak chcę z kimś zamienić 2 słowa to wolę włączyć tryb nagrywania w playerku niż wyciągać słuchawki :) Na szczęście mam rockboxa i mogę dowolnie zmieniać gain i vol. i słyszę wszystko jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie kanały są skracane o około 4mm od standardowych na moją prośbę ponieważ bardziej czuła tkanka zaczyna mi się wcześniej i standardowe mnie uwierały, poza tym przy tej długości mam dużo bardziej rozbudowany środek, ogólnie brzmienie jest bardziej naturalne i pełne niż było w poprzedniej wersji. W tym wypadku słuchawki akrylowe również na takiej głębokości nie uwierały by mnie bo to sam początek kanału i byłyby równie łatwe w zakładaniu.

 

Chyba trochę z tematu tego działu zeszliśmy ;)

 

Żeby nie było dorzucę jeszcze jedną fotkę:

 

20090114231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech poprzedni właściciel żałuje, że taka sierota i naprawić nie umiał :D.

 

Heh, myślałem, żeby to zrobić w ten sposób, ale wiedziałem, ża taki efekt by mnie nie zadowolił. Dlatego po nieudanej próbie zbrojenia i sklejenia tak aby nie było to widoczne z zewnątrz zrezygnowałem.

Mimo wszystko gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dex, to, że można samemu sobie zrobić tapetkę to dobrze wiem ;) Myślałem, że Patyczak znalazł gdzię tą swoją. W tamtym temacie pisałem zaraz po Tobie ;)

 

@Patyczak, a ja myślałem, że to tapetka, a nie album art ;) W aa się nie bawie, bo do dużej ilości plików/albumów nie mam okładek, więc to nie ma większego sensu ;) O tag`owaniu itd. wszystko wiem, obczaiłem co i jak za czasów V39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności