Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jarzyna napisał(a):

Tak jest. Tanya z tipsami Azla Crystal. Tylko ten kabel mikrofonujący przeszkadza i najlepiej go przypiąć do ubrania.

Tak wiem  - kabelek najsłabszy. Dwa lata temu dokładnie z takimi samymi tipsami bawiłem sie nimi. Nadal mam, nadal uważam za dobre pociski ;)

Edytowane przez Nazar70
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Nazar70 napisał(a):

Dwa lata temu dokładnie z takimi samymi tipsami bawiłem sie nimi. Nadal mam, nadal uważam za dobre pociski ;)

Pamiętam, że to był mój ostatni zakup za dobrych czasów gdy Aliexpress nie doliczał podatku. Dobrze do nich wrócić od czasu do czasu. Podoba mi się, że grają trochę poza głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał(a):

Moondrop Little White + Moondrop Blessing 3 (+EQ :P). Ależ mamy piękne czasy dla miłośników mobilnego grania.

Jaki to launcher na tym Samsungu ? czy to jakis wgrany rom ?

Jeśli to jest S10e to fajny rozmiar, kiedyś go chciałem kupić ale wtedy jeszcze na iPhone 8 zostałem, jakiś czas temu itelefon został jako transport do apple music. Ja przesiadłem się na 6,2 cala moto edge 30 neo. To jest maksymalna przekątna jaką jestem w stanie komfortowo ogarnąć :)

 

ten mały białas to taki moondrop dawn pro z bateriom i BT ...
co to za codec ??

image.png

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuman napisał(a):

Jaki to launcher na tym Samsungu ? czy to jakis wgrany rom ?

Jeśli to jest S10e to fajny rozmiar, kiedyś go chciałem kupić ale wtedy jeszcze na iPhone 8 zostałem, jakiś czas temu itelefon został jako transport do apple music. Ja przesiadłem się na 6,2 cala moto edge 30 neo. To jest maksymalna przekątna jaką jestem w stanie komfortowo ogarnąć :)

 

ten mały białas to taki moondrop dawn pro z bateriom i BT ...
co to za codec ??

image.png

LDHC? To kodek opracowany M.in. przez Huawei. Lepszy od LDAC. Jedyna wada że mało sprzętu go ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał(a):

LDHC? To kodek opracowany M.in. przez Huawei. Lepszy od LDAC. Jedyna wada że mało sprzętu go ogarnia

 

Jak i w czym lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, timecage napisał(a):

 

Jak i w czym lepszy?

We wszystkim. Większa szerokość pasma (o prawie 1/3 w stosunku do LDAC) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuman napisał(a):

Jaki to launcher na tym Samsungu ? czy to jakis wgrany rom ?

Jeśli to jest S10e to fajny rozmiar,

Normalny launcher Samsunga daje takie możliwości, stockowy ROM Samsunga. Świetny telefon z wyjściem na kartę pamięci i wyjściem słuchawkowym. Robi mi za mobilnego dapa, a w domu jako kanapka spięta z Q15. 

Codec LHDC jest dosyć egzotyczny, ja nie miałem urządzenia z takim. Niby poziom LDAC, ale kto go tam wie ;) W moim przypadku mobilnie nawet APTX wystarczy, na dworze i w komunikacji jest na tyle dużo przeskadzaczy dookoła, że ja różnicy w jakości względem LDAC nie słyszę (testowałem różne codeki Qudelixem).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał(a):

Moondrop Little White + Moondrop Blessing 3 (+EQ :P). Ależ mamy piękne czasy dla miłośników mobilnego grania.

 

Moondrop Little White + Blessing 3.jpg

 

 

 

 

Jak ten pałąk gra? Ma podjazd do dongli klasy DC04 Pro czy może bardziej odpowiednio - BTR7, BTR5, BTR15? Miałem kiedyś słuchawki Huaweia Bluetooth na takim pałąku i było to bardzo wygodne rozwiązanie, wiec zaciekawiłes mnie tym wynalazkiem :) 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra to nieźle, ale do lepszych dongli brakuje. Moim zdaniem to poziom Qudelixa 5k czy Radsone ES100 - obecnie tylko takie "dongle" mam w domu do porównania. Gra to neutralnie, z dobrze oddaną barwą instrumentów, odpowiednio dociążonym dołem. Separacja instrumentów i generalnie technikalia nieco poniżej takich Colorfly M1P czy Fiio KA13. Dla jakości dźwięku raczej bym tego nie kupił, aczkolwiek taki Little White + Blessing 3 grają lepiej od wszystkich TWS jakich próbowałem. Moim zdaniem to osobna kategoria sprzętu, używam bardziej dla wygody aniżeli jakości dźwięku. Będąc w domu i mając możliwość podłączenia kabla zawsze wybiorę Fiio Q15 ;) Dla mnie najważniejsze, że pozbyłem się efektu mikrofonowego z kabla.

Edytowane przez Najner
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Co to za niebieska skorupka na Technicsy?

Futerał kupiony w Pepco. Pasuje idealnie. Twardy plastik , miękko w środku 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności