Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Tym razem na wyjazd zabrałem tylko twsy. Pozdro z Wiednia!

Wiedeń jest piękny - byłem co prawda tylko raz i to z ćwierć wieku temu... no, parę lat później byłem drugi raz, ale tylko przejazdem - autokarem w drodze z Rzymu - ale do dziś pamiętam klimat tego miasta.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bednaar napisał(a):

Wiedeń jest piękny - byłem co prawda tylko raz i to z ćwierć wieku temu... no, parę lat później byłem drugi raz, ale tylko przejazdem - autokarem w drodze z Rzymu - ale do dziś pamiętam klimat tego miasta.

Tak to jest miasto które "coś w sobie ma" . Praga i Budapeszt są piękne , Kraków magiczny i pobudzający wyobraźnię ale Vienna jest niepowtarzalna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam te miny ludzi jak Cie zobaczą z takimi słuchawkami 😄

 

Jak tam po jakims juz czasie uzytkowania wypadają Abyssy w porównaniu do He1000se ?

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Już sobie wyobrażam te miny ludzi jak Cie zobaczą z takimi słuchawkami

Możeta sprawdzić, ale podejrzewam, że praktycznie nikt nie będzie miał pojęcia co to za słuchawki i ile są warte :D widywałem ludzi np w bajerach dt150 (też dziwadła). To nie airpodsy max gdzie ludzie podchodzą i pytają czy oryginalne a gdy odpowiadasz tak to mówią WOW image.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Już sobie wyobrażam te miny ludzi jak Cie zobaczą z takimi słuchawkami 😄

 

Jak tam po jakims juz czasie uzytkowania wypadają Abyssy w porównaniu do He1000se ?

Już i tak się zawsze patrzą jak wyjmuję Hugo z IEMami. Dynamika i ilość informacji w abyssach to inny poziom. Odziwo muzyka wolna i akustyczna daje kompletnie inne wrażenia. HEKse za to teraz zakłada się jak miękką lekką poduszkę:) Bardzo zadowolony jestem z tego systemiku, świetny pod 1266 jest, bardziej niż do HEKse   

3 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Możeta sprawdzić, ale podejrzewam, że praktycznie nikt nie będzie miał pojęcia co to za słuchawki i ile są warte :D widywałem ludzi np w bajerach dt150 (też dziwadła). To nie airpodsy max gdzie ludzie podchodzą i pytają czy oryginalne a gdy odpowiadasz tak to mówią WOW image.gif

Śmiesznie się perspektywa zmienia. 3 lata temu zanim w audio wszedłem, kupiłem airpodsy pro i to było takie wow, z którym można się pokazać na mieście. Co ciekawe, w Polsce nigdy nie widziałem nikogo z maxami, a w Belgii dosłownie co 3 osoba z nausznymi to właśnie airpodsy max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajetanjazz

 

Dynamika Abyssów jest niesamowita, lepsza niż w Susvarach. Jedynie Audeze LCD5 były pod tym wzgledem blisko, ale tez nie ten sam poziom :)

 

@bakus1233

 

Ja jednak podziękuję za takie eksperymenty, Abyssy mi służą tylko i wyłącznie stacjonarnie. Na miasto wolę Budsy, ze względu na to, że ociupinke się mniej rzucają w oczy ;)

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dirian napisał(a):

Jak ten RU7? Masz może jakieś porównanie do RU6? 

RU6 słuchałem kiedyś ale za krótko by teraz porównać. Jak wrócę z urlopu będę mógł porównać z questyle M15. Barwa dźwięku RU7 mi odpowiada i są 3 tryby które dają różnicę w dźwięku, przez co możemy lepiej dopasować się do słuchawek. Sprawdzę też line out z zen can.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kajetanjazz napisał(a):

w Polsce nigdy nie widziałem nikogo z maxami

Ja czasem widuję, ale fakt nie jest to zbyt częsty widok.

 

8 godzin temu, Kajetanjazz napisał(a):

w Belgii dosłownie co 3 osoba z nausznymi to właśnie airpodsy max

Ciekawe czy oryginalne, bo podróbek jest sporo. Nawet nr seryjny z oryginalnych potrafią skopiować 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica głośności między dźwiękiem najcichszym a najgłośniejszym. Również niejednokrotnie biore tez pod uwagę szybkość dzwieku w sluchawkach, ale to już coś innego, choć tutaj Abyssy też mają przewage :)

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MichalZZZ napisał(a):

Już sobie wyobrażam te miny ludzi jak Cie zobaczą z takimi słuchawkami 😄

 

Ja ostatnio widziałem w Gdańsku na lotnisku gościa w Focal Utopia, stał sobie w kolejce przede mną. Próbowałem nawet wyczaić do czego miał podłączone, ale uparcie nie chciał wyjąć sprzętu z kieszeni (ofc tego muzycznego 😏). Jeszcze się przyjrzałem czy to na pewno Utopie. Co ciekawe, totalnie nie interesowało go to, że ja stoję w Bathysach. Nie żebym sam z siebie był jakiś szczególnie interesujący, ale siedząc w audio jednak taki sprzęt rzuca się w oczy ;) Choć moze faktycznie lepiej mieć wy*bane na wszystko :D 

 

A i jeszcze z trzy miesiące temu widziałem gościa w Focal Stellia, co ciekawe na tym samym lotnisku (ale gość inny :D ). I to by było w sumie na tyle jeśli chodzi o droższe słuchawki jakie wyczaiłem na mieście. Bardzo rzadko widuję też kogoś w IEM-ach innych niż TWS, czy to u nas, czy za granicą. Z drugiej strony sam używam ich głównie w domu... 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności