Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, @Najner

Kilka godzin słuchania więc opinia mało subiektywna.

Ale jak na pierwsze wrażenie jest super (Sony umi) wg mnie grają lepiej jak Liberty 3 Pro. Bez zabawy z EQ. 

Nic nie ważą i nawet bez kombinowania z gumkami znikają w uszach. Nie wyglądam w nich jak obcy w Liberty :)

Co do baterii nie wiem ale z tego co czytałem około 5-6h przy wszystkich bajerach.

ANC odcina totalnie, mega podoba mi się tryb ambient bo słychać dźwięki zewnętrzne co ciekawe nie jest to cyfrowe szumienie. Po prostu słyszysz dźwięki podczas grającej muzyki. 

 

 

 

Edytowane przez malyrpl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, malyrpl napisał:

Hej, @Najner

Kilka godzin słuchania więc opinia mało subiektywna.

Ale jak na pierwsze wrażenie jest super (Sony umi) wg mnie grają lepiej jak Liberty 3 Pro. Bez zabawy z EQ. 

Nic nie ważą i nawet bez kombinowania z gumkami znikają w uszach. Nie wyglądam w nich jak obcy w Liberty :)

Co do baterii nie wiem ale z tego co czytałem około 5-6h przy wszystkich bajerach.

ANC odcina totalnie, mega podoba mi się tryb ambient bo słychać dźwięki zewnętrzne co ciekawe nie jest to cyfrowe szumienie. Po prostu słyszysz dźwięki podczas grającej muzyki. 

 

 

PXL_20220910_183141347.jpg

Raczej @Najner :)

 

https://www.google.pl/amp/s/www.rtvmaniak.pl/9616880/sony-linkbuds-s-test/amp/

jest też test na SpidersWeb. Autor nie najlepiej ocenia je dźwiękowo nawet na LDAC. 

Jak to u Sony. Znakomite ANC i rozmowy a dzwiek słaby 

Sony LinkBuds S WF-LS900NB

 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Raczej @Najner :)

 

https://www.google.pl/amp/s/www.rtvmaniak.pl/9616880/sony-linkbuds-s-test/amp/

jest też test na SpidersWeb. Autor nie najlepiej ocenia je dźwiękowo nawet na LDAC. 

Jak to u Sony. Znakomite ANC i rozmowy a dzwiek słaby 

Sony LinkBuds S WF-LS900NB

 

Wg strony Soundguys

Liberty 3 pro ocena 7.8 sony 8.1

Tak więc kwestia subiektywnej oceny :) Ja osobiście wybieram Sony jest więcej plusów.

 

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Raczej @Najner :)

 

https://www.google.pl/amp/s/www.rtvmaniak.pl/9616880/sony-linkbuds-s-test/amp/

jest też test na SpidersWeb. Autor nie najlepiej ocenia je dźwiękowo nawet na LDAC. 

Jak to u Sony. Znakomite ANC i rozmowy a dzwiek słaby 

Sony LinkBuds S WF-LS900NB

 

 

Blog ze sponsorowanymi tekstami którego autorzy nie mają pojęcia jak recenzować sprzęt audio to raczej kiepskie źródło informacji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie słuchawek Sony. Mega ciekawostka te Sony Linkbuds.

S znikaja w uszach, te po doborze odpowiednich gumek są jeszcze wygodniejsze.

Niesamowity efekt transparentności. Muzyka gra jakby w tle z tyłu głowy. Praktycznie cały czas słychać wszystkie dźwięki zewnątrz. Jakość dźwięku jak na ten typ słuchawek jest jak najbardziej OK. Słyszałem gorsze słuchawki i dużo lepsze jak kostne :) Zobaczymy na rowerze podczas biegania.

 

Screenshot_20220912-182942.png

Screenshot_20220912-182958.png

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final F4100 i chiński kabelkodac. Jakie to malutkie a jak gra- scena jest szeroka i głębsza niż stodoła Zenka Martyniuka.  No dobra, trochę przesadziłem ale separacja, głębia, warstwowość, dynamika…bas też jest jak najbardziej z odpowiednim pierdnięciem.😀

Gra zdecydowanie lepiej na high gain w RU6 a ten kabelek też daje radę. W sumie to 42ohm i całkiem wysoka mimo wszystko skuteczność, ale z kartofla na swojego maksa nie zagrają. Świetne są co tu gadać te niepozorne rureczki (które aplikuję głęboko dbając o seal), a to wszystko z jednej małej armaturki. Nikt nie powie, że Final nie umi robić słuchawek. Jestem fanboyem, wybacznie- mogę koloryzować i mieć klapki na oczach czy uszach i nie dostrzegać jakiś wad Final 😝.

1E1217DA-7294-4D34-9FE1-01F1B8684F66.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Najner napisał:

Dzięki za info. Chyba spróbuję tej wersji "zamkniętej". Nawet, jeżeli nie gra najlepiej, to wygoda może w niektórych sytuacjach mieć większe znaczenie od jakości dźwięku.

Myślę, że to bardzo dobra decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, espe0 napisał:

I jak to to gra?

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, ale za dużo nie słuchałem i nie bawiłem się ustawieniami  bo się wygrzewa. Słuchałem w trybie NOS- nasycone granie bez suchości, takie bezpośrednie, ale z dobra separacją i dynamiką. Granie nie przytłacza, daje oddech- dobre obrazowanie w głąb. Podoba mi się- nie jest to raczej sprzęt do analizy a raczej do długich, przyjemnych, niemęczących odsłuchów. Trochę trudno poruszać się po tym menu, na małym ekranie, ale już się prawie przyzwyczaiłem 😀. Nie wiem dlaczego nie czyta okładek albumów- grafika jest w katalogu i nigdy nie było z tym problemu w żadnym playerze.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie wiem dlaczego nie czyta okładek albumów- grafika jest w katalogu i nigdy nie było z tym problemu w żadnym playerze.

Zmniejsz rozdzielczość okladek na max 1000×1000. Może pomoże:).
W cayin n3pro pomoglo. Ew. + zmiana nazwa pliku obrazu na Folder.jpg
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wczoraj czyli Final F7200 +Hiby RS2- zarąbisty sprzęt. Hiby RS2 dostał nowe firmware. Jako dac spisuje się też znakomicie, choć żeby zobaczył go Android trzeba zmienić za każdym ustawienia usb a pod Windowsem potrzebne są drivery. Urządziłem im też przytulny domek bo będą jeździć ze mną w trasę- jutro ruszam z nimi do Gdańska 😀

Dają taką frajdę ze słuchania jak Mojo2. Jak żyć? 😀

 

9352AED3-BE62-41C1-AEA9-52C709AF8D68.jpeg

CE76C90B-B980-419C-A5B0-378EA0AE3016.jpeg

E633B454-B4AD-4538-8C8D-DDCF43FB3DBE.jpeg

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 14:36, lobuz1 napisał:

To co wczoraj czyli Final F7200 +Hiby RS2- zarąbisty sprzęt. Hiby RS2 dostał nowe firmware. Jako dac spisuje się też znakomicie, choć żeby zobaczył go Android trzeba zmienić za każdym ustawienia usb a pod Windowsem potrzebne są drivery. Urządziłem im też przytulny domek bo będą jeździć ze mną w trasę- jutro ruszam z nimi do Gdańska 😀

Dają taką frajdę ze słuchania jak Mojo2. Jak żyć? 😀

 

 

 

 

 

napiszesz gdzieś jak gra ten RS2 vs Mojo2?

Edytowane przez robertos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robertos napisał:

napiszesz gdzieś jak gra ten RS2 vs Mojo2?

Jak znajdę czas na porównania/przełączania to może coś skrobnę jak emocje mi opadną po nowym zakupie, żeby nie koloryzować zbytnio.  😀 Nie lubię tego robić- wolę po prostu słuchać muzyki niż porównywać, ale zobczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności