Skocz do zawartości
  • 0

Zarąbiste doki na przeczekanie do 2k part two


Elos

Pytanie

Temat już znacie, kupiłem Vulkany i sprzedałem koledze, żałuję bo bosko wyglądały ale brakowało mi energii w wyższej części średnicy być może musiały pograć albo potrzebują elektrowni w każdym razie przegrały z zaxami dynamika. Jakie doki do 2 tysięcy polecacie na przeczekanie a np Dunu Est 112 jest fajne czy coś innego? :)

Edytowane przez Elos
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 minuty temu, x86 napisał(a):

Uważaj bo na tym przeczekaniu wydasz więcej na półśrodki niż na finalne doki do których się przymierzasz :D

Tak być może ale posłuchałby czegoś pod level Nanny może macie jakieś propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dunu SA6 MKII - dużo, bardzo dużo energii w wyższej średnicy.

 

Tylko no nie wiem, może lepiej wziąć wyższe doki na raty niż wydawać kasę na średniaki. Przerobiłem dużo IEM-ów i nigdy nie znalazłem modelu do 2k, który by mnie na dłużej satysfakcjonował. Nanna też są dalekie od ideału, totalnie źle zaimplementowano tam EST.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję szanownym kolegom za super propozycje, ale chyba zmądrzałem, Sa6 miałem, nie fatygowała, ale brała moim zdaniem pod lupę muzykę powiększając jakby przekaz w całym paśmie- to nie dla mnie. Flc Ultra nie zakupi w kraju, a z cłem będą komplikacje, już mi sie chyba nie chce w to bawić. Jedyny upgrade taki wyraźny to byłby Mext, mogę mieć nowe ze Stanów za 3k ale to mnie znowu oddali od Mentora. Zaxy są super jak dla mnie, mają tąpnięcie, tam jedynie tylko głębii brakuje ale nie można mieć wszystkiego. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedynie myślałem o Dunu Est 112? Ale czy to będzie żywe granie i upgrade? Miał Ktoś okazję posłuchać? :)

Edytowane przez Elos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 minut temu, Najner napisał(a):

Moim zdaniem średnio żywe, bas zapamiętałem jako dosyć anemiczny. Na giełdzie masz Oriveti w fajnej cenie. Osobiście nie słyszałem, w necie całkiem chwalą.

 

https://forum.mp3store.pl/topic/221703-s-meze-109-pro-oriveti-oh700vb/#comment-2038389

No to chyba nie ma co :) ostatnio się uzależniłem od speeda ;D jak to w ogóle brzmi wiem i dlatego szukałem czegoś taniego na przeczekanie jeszcze szybszego od szybkich zaxow ;D Mesty są szybsze ale to się mija z celem musi być tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
34 minuty temu, Elos napisał(a):

Jedynie myślałem o Dunu Est 112? Ale czy to będzie żywe granie i upgrade? Miał Ktoś okazję posłuchać? :)

Podejrzewam, że znalazłeś te dunu w atrakcyjnej cenie i próbujesz uzyskać, wśród forumowiczów, potencjalnych użytkowników tego modelu, akceptację zakupu. To błąd i wiele osób go popełnia, ja zresztą, swego czasu też. Nawet bardzo często...

Słuchawki są jednym z elementów toru. Zwłaszcza IEM-y są bardzo wrażliwe na pozostałe elementy, czyli kabel, źródło, a przede wszystkim tipsy. Każdy kto dłużej zajmuje się tematyką audio, powinien mieć całkiem sporą kolekcję kabli, źródeł i tipsów. Ty pewnie też. Dlatego postaraj się o wypożyczenie słuchawek i dłuższy odsłuch bazując na własnych elementach toru, które już posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To też prawda i masz rację totalna można niektóre Iemy dostosować torem, tipsami, kablami, na przykład Mesty to takie kameleony, ale ja szukam już z natury doków wyjściowo szybkich żeby już się nie musieć z nimi bawić, Zaxy są szybkie bo mają nacisk położony na soprany one idą szybko, tam są tylko szybkie refleksy więc z natury będą szybkie, Mesty też są czy Lime Ears ale szukam takich doków żeby były szybkie i na przeczekanie, szybkie z natury jakby :)

Godzinę temu, chico99 napisał(a):

Podejrzewam, że znalazłeś te dunu w atrakcyjnej cenie i próbujesz uzyskać, wśród forumowiczów, potencjalnych użytkowników tego modelu, akceptację zakupu. To błąd i wiele osób go popełnia, ja zresztą, swego czasu też. Nawet bardzo często...

Słuchawki są jednym z elementów toru. Zwłaszcza IEM-y są bardzo wrażliwe na pozostałe elementy, czyli kabel, źródło, a przede wszystkim tipsy. Każdy kto dłużej zajmuje się tematyką audio, powinien mieć całkiem sporą kolekcję kabli, źródeł i tipsów. Ty pewnie też. Dlatego postaraj się o wypożyczenie słuchawek i dłuższy odsłuch bazując na własnych elementach toru, które już posiadasz.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, Elos napisał(a):

To też prawda i masz rację totalna można niektóre Iemy dostosować torem, tipsami, kablami, na przykład Mesty to takie kameleony, ale ja szukam już z natury doków wyjściowo szybkich żeby już się nie musieć z nimi bawić, Zaxy są szybkie bo mają nacisk położony na soprany one idą szybko, tam są tylko szybkie refleksy więc z natury będą szybkie, Mesty też są czy Lime Ears ale szukam takich doków żeby były szybkie i na przeczekanie, szybkie z natury jakby :)

 

To Final A8000- szybkie i przejrzyste jak cholera 😀 Ale one nie są za tysiaka, dwa czy trzy. Wydaje mi się, że oczekujesz czegoś niemożliwego na „przeczekanie” w tym budżecie, ktory zwiększasz. 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 10.03.2024 o 13:48, Elos napisał(a):

szukam tanich doków żeby były szybkie i na przeczekanie, szybkie z natury jakby :)

Poprawiłem ;)

Daj szansę Creative Trio LS - tyle ile one kosztują, to na doki "na przeczekanie" imo można wydać.

Brzmieniowo chyba nic jaśniejszego nie słyszałem, ale jednocześnie góra pasma jest świetnej jakości i nie kłuje. Z reszta dół też jest bardzo dobry, tylko go trochę mało.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 12.03.2024 o 13:00, Inszy napisał(a):

A może ikko OH10? Bez wydawania 2k, mocny bas, mocna góra.

A kasują zaxy? :)

A Ikko Oh1s? :) bo te oh10 jakby już dziwnie  poza sprzedażą 

Edytowane przez Elos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, Inszy napisał(a):

Nie jestem fanem KZ, więc nie do mnie pytanie emoji6.png

Choć dalej uważam, że jak one pasują, to szkoda kasy i czasu na szukanie przejściówek.

Masz rację, trzeba po prostu czekać na Endgame tak jak to sobie założyłem. Po drodze do tego kuszą Oriolus Piercevalli ale nie wiem czy to liga ponad Mesty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Inszy napisał(a):

Ale słuchałeś Mestów? Żeby nie było niespodzianki.

Tak, miałem Mesty 2 i 3, znam je na pamięć ale zbieram na Multiverse Mentor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności