Skocz do zawartości

T20 I Wpływ Firmwaru Na Siłe Dzwięku


Kuty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem sobie ostatnio nowego playerka iriver t20 z radiem 512Mb i od razu przerobiłem go na UMS 1,71,i zastanawia mnie czy firmwar ma jakiś wpływ na głośność bo mam 1,71UMS/EU a zauważyłem że co niektórzy na tym forum posiadacze takiego playerka mają UMS 1,71/US czy w tym wirmwarze co mam ja są ograniczenia głośnośći? bo po podłączeniu do słuchawek Koss Ur-10 iriver tak jak by niema siły w nie dmuchnąć słaba dynamika,a głośność ustawiona na maxa i EQ-normal bo jak ustawie EQ to wogóle tak słabo gra że wydaje mi się że to jest sony ze swoją marną mocą.

Dla porównania sansa-m230 gra na tych samych słóchawkach bardzo dobrze i ma siłe w nich dmuchnąć tak że mało mębrany nie wyskoczą,dlatego boje się bo przymierzam się do zakupu KPP i niewiem czy jest sens jak nie będzie miał siły ich napędzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj firmware US, a nie kombinuj z zakupem słuchawek, bo wgrałeś europejski. Seria T w wersji US spokojnie ciągnie Kossy Porta Pro.

:D

Tereferekuku .

 

Kiedyś - przy jednym z meetów Ogórkowi wydawało się że mój egzemplarz T20 gra wyrazniej ciszej

niż Jego . Paradoksalnie to na moim był firmware amerykański a na Jego Europejski .

 

Żeby sie przekonać czy faktycznie są jakakolwiek różnice głośności pomiędzy różnymi seriami

/ czy tez różnymi firmwarami T20 (- bo takie przesądy także wtedy panowały w najlepsze na forum)

wgraliśmy na nasze playery dokładnie te same pliki i zorganizowliśmy specjalny porównać odtwarzacze

Komisja w składzie : dr. Ogórek (przewodniczący) inż . Forza Lazio ( zastępca przewodniczącego )

autorytatywnie stwierdziła że żadnej , powtarzam żadnej różnicy pomiedzy firmware

amerykańskim a europejskim na T20 nie ma .

 

"Głośność W T20 .... czy są różnice? " >> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=9148

 

Jak z tego widać podejscie do problemu głośności T20 było rzetelne i miarodajne ( można nawet zaryzykowąć

i powiedzieć że naukowe) więc kto twierdzi inaczej upowszechnia zabobony, gusła i przesądy. :lol:

 

Apeluje - postawmy na naszym forum tamę nieprawdziwym przeświadczeniom i plotkom które

wiadome eurosceptyczne siły rozsiewają o europejskim FW T20 . A propagatorom świadomości

fałszywej o wyższości firmware amerykańskiego powiedzmy wreszcie nasze mocne NIE . :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nawet niemiałem porównania jaka jest głośność na orginalnym firmwar ale wgrałem 1,71/eu no i gra głośno ale na pchełkach a na kossach-ur10 słabo w porównaniu do sansy tak troche nie ma siły ich rozbujać a sansa ma,chodzi o to że mam chęć kupić sobie słuchawki kpp i jak mają grać tak jak te kossy na t20 to ja dziękuje to wole kupić cmoya a słuchawki potem,tylko ur10 to są słuchawki raczej do sprzętu przenośnego nie są durze i mają 32omy więc powinny być dynamiczne na tym playerku jak na sansie a kpp mają-60om więc tych to kiepsko będzie uciągać skoro 32om nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności