Skocz do zawartości

Iriver Clix2


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

porządna recenzja :)

 

parę uwag:

 

- już w U10 był problem ze "sterowaniem z kieszeni"... po prostu się nie da, nie kiedy cały front odtwarzacza jest "klikalny"

- a jakieś w ogóle wyświetlacze mają powłoki antyrefleksyjne (pomińmy może PDA)?

- z "godnym" radiem w pełni trafna uwaga ;]

- "taniego odtwarzacza"...? chciał bym móc go tak nazwać =]

 

Komórka BenQ Siemens S68. Ładne kolorki w cieniu, a w słońcu zmienia się w "monochromatyczny" - doskonale widoczny z powodu specyficznej powłoki wyświetlacza.

 

Poza tym seria odtwarzaczy ifp jest czytelna zarówno mroku jak i bardzo dobrze w słońcu. A więc jest to możłiwe. Nieporozumieniem jest wyświetlacz w T10 całkowicie niewidoczny w słońcu, choć sympatyczny w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... komentarz po roku :)

 

S68 przyjżę się nawet z ciekawości, a wyświetlacz iPF-ka jest monochromatyczny, więc po prostu nie może być niewyraźny :)

 

jeszcze inną klasą są wyświetlacze takie, jak przykładowo w "nowych" nokiach (miałem taki w E50) - też są czytelne w każdych warunkach, mimo że są kolorowe... choć nie wiem (bo w końcu nie znalazłem takiej informacji) czy wyświetlacz nokii jest transrefleksyjny czy tylko jasny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Słuchałem ostatnio clix2 z słuchawkami moimi SE-M390. Dźwięk jest super, mocny z kopem, dobry bas w odpowiedniej ilości. Bardzo fajnie się w tym zestawie słucha muzyki klubowej. Jednak co mnie zaskoczyło i ucieszyło piosenki rockowe brzmią na nim dynamiczne, widać szczegóły, a gitary idą równo z całą resztą. Nie wiem co jest tego sprawką ale podłączałem te słuchawki wcześniej do clix2 i się nie zgrywały z nim - może chodziło o to, że nie były wygrzane. Dźwięk był zamulony jakby przyciemniony. Lecz teraz ziście miodne połączenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności