Skocz do zawartości
  • 0

Hifiman Arya stealth


wfmsiekierka

Pytanie


Nosi mnie na te słuchawki.
Problem polega na tym że ogólnie to lubię cieplejsze słuchawki z dobrym sub/midi basem.
Czy arya dalekie są od tej sygnatury?
A może są na tyle Relaksujące że warto je kupić jako coś innego? Tak jakiś fan faktory i relaks muszą spełniać. Nie chcę słuchawek analitycznych. Podłączane będą do Xduoo xd-05 pro ze sparkosami SS3602.
Pozdrawiam
PS. Jest na forum Fanklub Hifiman? Nie mogłem znaleźć. Jeśli tak to poproszę o link.

 
Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 
 



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tu masz link do fanklubu hifimana:

Hifimany to moje ulubiona marka więc mogę co nieco powiedzieć :)

Tak, Arya jest dość techniczna, albo po prostu jasna ale dzięki temu te słuchawki kreują podobną przestrzeń jak sławne Sennheisery HD800, tylko Arye mają o wiele lepszy bas jakościowo i ilościowo. Arya podaje na pierwszy plan dokładne szczegóły, ale rozprasza je w dużej przestrzeni więc moim zdaniem, nie można powiedzieć że są męczące. Ja cenię je za to że robią praktycznie wszystko na bardzo wysokim poziomie: balans tonalny, jakość basu, przestrzeń szeroka i wysoka, dużo detalu, nigdy nie są nudne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tu masz link do fanklubu hifimana:
Hifimany to moje ulubiona marka więc mogę co nieco powiedzieć
Tak, Arya jest dość techniczna, albo po prostu jasna ale dzięki temu te słuchawki kreują podobną przestrzeń jak sławne Sennheisery HD800, tylko Arye mają o wiele lepszy bas jakościowo i ilościowo. Arya podaje na pierwszy plan dokładne szczegóły, ale rozprasza je w dużej przestrzeni więc moim zdaniem, nie można powiedzieć że są męczące. Ja cenię je za to że robią praktycznie wszystko na bardzo wysokim poziomie: balans tonalny, jakość basu, przestrzeń szeroka i wysoka, dużo detalu, nigdy nie są nudne.
 
Dzięki

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Arye zawsze robiły na mnie duże wrażenie w sklepie, bo tak jak napisał przedmówca, mają świetną scenę, detal (dźwięk ma bardzo wyraźną fakturę), separację, no właściwie wszystko tak obiektywnie robią dobrze, tylko że dla mnie akurat brzmią dosyć metalicznie i męcząco. Hifiman kiedyś był moją ulubioną marką, ale teraz zdecydowanie bardziej odpowiada mi naturalna barwa serii HD6X0 Sennheisera. Arya to nie jest ani relaksujące, ani ciepłe brzmienie (dla mnie jest bardzo chłodne i sterylne), tylko raczej skierowane na analityczne słuchanie. Jak ma być relaksująco, to poszedłbym w coś od Meze, Monolith, Audeze, HD650. Akurat Sennheisery sub basu mieć nie będą (przeszkadza to tylko w elektronice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
27 minut temu, LeonidK napisał(a):

Arye zawsze robiły na mnie duże wrażenie w sklepie, bo tak jak napisał przedmówca, mają świetną scenę, detal (dźwięk ma bardzo wyraźną fakturę), separację, no właściwie wszystko tak obiektywnie robią dobrze, tylko że dla mnie akurat brzmią dosyć metalicznie i męcząco. Hifiman kiedyś był moją ulubioną marką, ale teraz zdecydowanie bardziej odpowiada mi naturalna barwa serii HD6X0 Sennheisera. Arya to nie jest ani relaksujące, ani ciepłe brzmienie (dla mnie jest bardzo chłodne i sterylne), tylko raczej skierowane na analityczne słuchanie. Jak ma być relaksująco, to poszedłbym w coś od Meze, Monolith, Audeze, HD650. Akurat Sennheisery sub basu mieć nie będą (przeszkadza to tylko w elektronice).

Sprawdź stare hifimany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie sprawdzam żadnych Arya bo mam he-1000 v2 i nadal mi tam brakuje trochę ciepła i basu. A to prawdopodobnie bardziej ,,muzykalne" słuchawki od Arya. Ale mogę się mylić, bo bazuję tylko na opisach i wykresach :) Na mojej liście są za to Fiio Ft5. HD650 dla mnie za mułowate, wolałbym chyba 660s2, 600, Aune AR5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności