Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewne plemie afrykanskie nawiedzila okrutna susza. Padajac z pragnienia udali sie do plemiennego szamana z prosba o pomoc. Szaman ow wyszedl z lepianki i patrzac po tlumie wspolplemiencow pyta:

- Kto ma wode?

Nikt sie nie zglasza to powtarza:

- Kto ma troche wody?

Niesmiale zglasza sie jeden z czlonkow plemienia i podajac buklak wody mowi:

- Ja mam jeszcze troche.

Szaman niewiele myslac wylal wode do miseczki, sciagnal koszulei zaczal ja prac. mieszkancy wioski patrzyli ze zgroza. Wyjal koszule z wody, wykrecil i wode wylal w krzaki. Znowu pyta:

- Kto ma jeszcze jakas wode?

Kolejny osobnik podajac mu buklak mowi:

- Mi zostalo jeszcze pol...

Szaman wzial wode, wylal do miski i wyplukal koszule. Wode wylal a koszule powiesil na sznurku.Kiedy mieszkancy wioski chcieli sie na niego rzucic zaczely naplywac ciezkie chmury i rozpadal sie deszcz. Szaman na to:

- Zawsze, kruwa, pada, jak pranie zrobie...

 

 

EDIT: matej7 > PX100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka przedziwny kraj:

swastika.jpg

:P

Okazuje się, że taki budynek należy do... marynarki wojennej USA:P

http://en.wikipedia.org/wiki/Naval_Amphibious_Base_Coronado

 

Padłem jak to zobaczyłem, a jak przeczytałem na wikipedii o tym to nie mogłem sie podniesc;P

However, in early 2007 the San Diego chapter of the Anti-Defamation League and U.S. Representative Susan Davis began quiet talks with the Navy, and on September 26, 2007 the Navy announced that they would budget up to $600,000, starting in the fiscal year that begins October 1, to modify the buildings' walkways, "camouflage" landscaping and rooftop photovoltaic cells to hide the swastika look from the air.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz mój komputer umarł tymczasowo jadę na laptopie...

problem w tym ze laptop ma skopana matrycę, wpadłem wiec na genialny pomysł i podłączyłem pod laptopa swój monitor...

 

i.. nic, za cholere nie moge zmusić zeby wyświetlał obraz na monitorze... wie ktoś jak to zrobić... acha, system na lapku to winda 2000 <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz mój komputer umarł tymczasowo jadę na laptopie...

problem w tym ze laptop ma skopana matrycę, wpadłem wiec na genialny pomysł i podłączyłem pod laptopa swój monitor...

 

i.. nic, za cholere nie moge zmusić zeby wyświetlał obraz na monitorze... wie ktoś jak to zrobić... acha, system na lapku to winda 2000 <_<

 

We właściwościach ekranu chyba się wybierało monitor, obadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności