Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Po co Ci aż 4gb ramu? Wykorzystasz to?

Dokładnie, mój brat ma w swoim Dellu (na szczęście na zachodzie osoby prywatne również mogą sobie kupić produkt D.) 2GB ramu i wypaśny procek i karte graficzną i gra we wszystkie nowsze gry a w życiu tego całego ramu nie wykorzystał.

 

ech dobra dobra idę już spać bo wyjdzie żem niesłowny <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dietę piwną należy urozmaicać innymi alkoholami. To bardzo dobry pomysł jest.

Np. Camlemami - czyli takie wściekłe, tylko zamiast tabasco jest sok cytrynowy. Wchodzi jak woda (cytrynowa).

Od taka kontynułacja tematu.

 

 

EDIT: ---------------------------------------------------

 

Firma Manta zaczęła oferować w Polsce odtwarzacze MP5! Wprawdzie nie są na świecie pierwsi z tego co mi się wydaje z MP5 jako pierwsi wypali chińczycy z Aigo. Ale w Polsce pierwsi (jako marka).

 

Czyli to z czego śmialiśmy się rok temu na pierwszego kwietnia zaczyna się poprostu spełniać... źle. Już sie spełniło i raczej nie jest to tym razem żart.

 

Wiele marek, które do tej pory uchodziły (nie bez powodu) za low-end zaczyna myśleć o "ekspansji" w kierunku lepszych produktów.

 

Najprostrzym marketingowym sposobem jest zmiana nazwy marki / serii / lub typu produktów.

 

Siedzę tak sobie i zastanawiam się kiedy zobaczymy odtwarzacze MP7? Do tej, że nazwy doszedłem bardzo prosto: MP3 + MP4 = MP7.

 

Kiedy forum zaleją pytania o nie działanie MP5? Po siedzi sobie krązy cały czas "Dlaczego MP4 to syf" - dalej kilka osób sobie dyskutuje o wyższości "Adventu" nad "Creativem".

 

Jednak zasięg tego jest dość nikły (jak na 30 milionowy naród) - pytanie jakie stawiam, to czy nie macie pomysłu jak walczyć z kolejnymi ewolucjami słowa MP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignaś, obiecałeś zdjęcia H10jr przy Clipie i jakoś ich jeszcze nie widziałem?

 

P.S. do administracji: Po co u góry linki do Blogów (z których nikt nie korzysta), dwa do Chatu (z czego jeden nie działa), do Kalendarza i Galerii (skoro nie działają) i Pomocy (która nie jest po polsku i z której też pewnie nikt nie korzysta)??

 

Jednak zasięg tego jest dość nikły (jak na 30 milionowy naród) - pytanie jakie stawiam, to czy nie macie pomysłu jak walczyć z kolejnymi ewolucjami słowa MP?

To walka z wiatrakami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare osob niema laptopka wogole, widac niebyli tacy odwazni zeby przyniesc swoje acery, asusu i tym podobne... jeszcze by sie jeden z drugim wdal w rozmowe na temat sprzetu albo oprogramowania, otwarta wojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare osob niema laptopka wogole, widac niebyli tacy odwazni zeby przyniesc swoje acery, asusu i tym podobne... jeszcze by sie jeden z drugim wdal w rozmowe na temat sprzetu albo oprogramowania, otwarta wojna.

Co do oprogramowania. Sądzę że ~70% posiadaczy macshitów ma normalną winde zainstalowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne Tyskie jest dobre, chociaż Żywiec ma tą świetną goryczkę. W walce z MP4, MP5 i innymi cudactwami jest tylko odpowiedź organoleptyczna. Wydaj pieniądze, poużywaj tydzień, porównaj chociażby do T60 i zobacz, jakim MP5 jest badziewiem.

 

BTW, kiedy będą wyniki konkursu? Tzn. o której godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne Tyskie jest dobre, chociaż Żywiec ma tą świetną goryczkę. W walce z MP4, MP5 i innymi cudactwami jest tylko odpowiedź organoleptyczna. Wydaj pieniądze, poużywaj tydzień, porównaj chociażby do T60 i zobacz, jakim MP5 jest badziewiem.

 

BTW, kiedy będą wyniki konkursu? Tzn. o której godzinie?

Jutro po 2-giej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znających się. Jakiego kompa można złożyć do 830zł? Podstawowe wymogi to C2D i 4gb ram. Co Ciekawego można złożyć w takim budżecie ?

 

Nie można. Musisz wydać około 1000zł z budą i klawiaturą. Znaczy... da się - jak wstawisz ****ianą zasiłkę, mikroskopijny dysk i obudowę z tektury. W dodatku na C2D opłaca się budować zestawy dopiero od 1200-1300zł IMO. Niżej trzeba iść w Athlony, bo mają znacznie tańsze platformy. Zestawy znajdziesz tutaj, IMO trudniej znaleźć tanią konfigurację lepszą, niż oni proponują:

 

http://forum.pclab.pl/t263283.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne Tyskie jest dobre, chociaż Żywiec ma tą świetną goryczkę. W walce z MP4, MP5 i innymi cudactwami jest tylko odpowiedź organoleptyczna. Wydaj pieniądze, poużywaj tydzień, porównaj chociażby do T60 i zobacz, jakim MP5 jest badziewiem.

 

proszę, skończ te swoje wywody na temat piwa, bo śmiesznie one brzmią wtrącane do każdego posta, wiedząc, że pisze to osoba, która ma 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma Viste, wsadził 2gb i dalej to się ślimaczy - porażkowy system ;)
\

 

znajomy ma Viste bla bla. instalnij Vistę, naprawde polubisz ten system :)

 

proszę, skończ te swoje wywody na temat piwa, bo śmiesznie one brzmią wtrącane do każdego posta, wiedząc, że pisze to osoba, która ma 16 lat

 

wtem zjawił się Malas i napisał coś 'mądrego'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja chyba żyje w innej rzeczywistości - neostrada działa idealnie, poczta polska jak w zegarku, ipod mi się podoba, itunes jeszcze bardziej. na domiar złego vista działa idealnie(nie pamiętam czy w ogóle bluescreena widziałem), nawet lepiej niż xp. nawet wirusów nie mam, chociaż używam tylko windows firewalla(ale ostatnio bitdefendera testuję).

czuję się jak odmieniec xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

raczej oryginalne

 

A to opis aukcji

 

"Sluchawki oryginalne, zakupione w 2006 w mediamarkt. W stanie idealnym, nie posiadam pudelka poniewaz bylem przekonany, ze bede je mial 'dozywotnio' i wyrzucilem... Mam za to specjalne opakowanie do transportu. Na rynku od jakiegos czasu pojawilo sie mnostwo podrobek Sennheiserow PX 100 i PX 200. Podrobki sa zrobione wizualnie nie do odroznienia (trzeba byloby ogladac dokladnie kazdy detal). Sam doswiadczylem takiej podrobki - zakladajac 'PX 200' brzmiace jak sluchawki za 10zl w kiosku... Zapraszam do licytacji! nie bede pisal specyfikacji poniewaz jest doslownie wszedzie. Sluchawki sa REWELACYJNE!"

 

 

No to nie koniecznie musiały być podróbki:) Oryginalne PX200 też grają jak słuchawki z kiosku za 10zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wczoraj wieczorem, w sumie jeszcze dzisiaj w nocy kiedy w grupie kilkunastoosobowej z bandą lewaków popijaliśmy piwko nagle nie wiadomo skąd pojawiła się grupa bardzo "pokojowo" nastawionych skinheadów. Było to o tyle niebezpieczne, że większość osób miała długie włosy i dready.

Wszystko skończyło się cudownie; "tylko" jedna osoba wylądowała na pogotowiu i przyjechała policja..

Jezus dobrze, że odpowiedziałem zadowalająco na pytanie; Czy myłeś dzisiaj włosy ? Inaczej nie wyglądałbym tak jak wyglądam.

Mój brat dostał za to "bilet" do Holandi i okrzyknęli go brudnym murzynem, tylko i wyłącznie za dready.

Z daleka można było słyszeć rozmowy w stylu: Jestem nad człowiekiem itd.

Porażka, czy wszędzie musi być zauważany brak tolerancji, czy nigdzie nie można przejść się bez świadomości, że możesz "wygarnąć?

Jezus takich ludzi to powinni gdzieś zamykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności