Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piłeś? Po pijaku wszystko lepiej brzmi :P Bardziej szczegółowo :P

Po zielonym upojeniu dopiero wszystko brzmi szczegółowo i głośno.. Swoją drogą, nie polecam wtedy słuchać "+ i -" Kalibra ;)

 

Czy dźwiękowo U3 różni się czymś od starszego brata U2? Jeżeli tak, czy jest to różnica warta dopłaty? U3 nie występuje chyba w wersji 512mb, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas strajków w Chinach aresztowano by 1 miliard ludzi :)

Dzisiaj w sklepie zauważyłem philipsy sbc HP400 i uznałem, że to najpiękniejsze słuchawki na świecie zaraz po kossach porta pro :). Wyglądają tak zwykle i elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, interpretacja mojego taty dot. oświetlenia brzmi tak: przysłowiowy Zdzisiu z dyspozytorni widząc stan rzeczy się wkurzył, wajcha poszła w dół i wyłączył oświetlenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem napisać w ShoutBoxsie ale tu takiego nie ma... a szkoda...

 

Co to są za słuchawki 'KPP' czy jakoś tak? :P Bo każdy używa skrótu a nigdzie nie pisze. :P Najlepiej prosze pisac na PW bo tu mi odp zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koss porta pro

 

 

 

]---------------------------

 

 

 

ale wybadalem gierke , radze wszystkim fanom silnika source i wszystkim fanom gier logicznych ta gre obbadac ;p : Portal .... cudowna gierka, wiele wiecej szczescia mi dala w przechodzeniu niz half life 2 - episode two ... najlepszy jest koniec i credits ( jak sie creditsy moga podobac ;p co nie? ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem napisać w ShoutBoxsie ale tu takiego nie ma... a szkoda...

 

Co to są za słuchawki 'KPP' czy jakoś tak? :P Bo każdy używa skrótu a nigdzie nie pisze. :P Najlepiej prosze pisac na PW bo tu mi odp zginie.

Wikipedia mówi, że to Komunistyczna Partia Polski, a zawsze myślałem że Komenda Powiatowa Policji B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie laga ma moj kumpel z gimnazjum, ten to dopiero ma laaaaaga :D

 

mam takie pitanko wogole: czy takie cus

http://www.allegro.pl/item212418722_rozgal...k_jack_3_5.html

moze wplynac na prace odtwarzacza, sluchawek i wogole moze cos uszkodzic lub cos innego? i duzo wplywa na jakosc muzyki?

 

 

maba - nie smiej sie ze mnie prosze, juz jest pozno i moge nie kontaktowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wplynac na prace odtwarzacza, sluchawek i wogole moze cos uszkodzic lub cos innego? i duzo wplywa na jakosc muzyki?

Raczej nie. Używałem tego jeszcze przy starym Soniaku i nie wpływało to na jakość dźwięku (jedynie na głośność, z wiadomego względu).

 

maba - nie smiej sie ze mnie prosze, juz jest pozno i moge nie kontaktowac

Późno? "Te noce to moje moce.." ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dźwiękowo U3 różni się czymś od starszego brata U2? Jeżeli tak, czy jest to różnica warta dopłaty? U3 nie występuje chyba w wersji 512mb, tak?

 

512 MB wersji U3 nie produkują, swoją drogą zastanawiam się nad tym Samsungiem lub iRiverkiem S7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności