Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, ja nic nie chce mówić, ale.... fajki drożeją :(

ponoć dzisiaj jedna osoba widziała już LMy za 11zł..

 

Za 11 zł to ja Black Devile kupuję i Djarumy za 12 O.o!

 

A, że drożeją, wiadomo od dawna, bo jeszcze nie wyrównaliśmy akcyzy do tej z UE.

 

[edit]

Jest jakaś wtyczka, która w konnekcie pokazuje dostępność użytkownika tak jak w gg/aqq/pidginie? :> Albo gdzieś w opcjach? Bo nie chce mi się grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lmki za 11, to nie chce znać ceny Davidoff`ów :P Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że pora wreszcie nałogowi powiedzieć nie? ^^

 

Wróce jeszcze do procka, co jeszcze dokupić by zwiększyć efektywność jego chłodzenia?

Zmieniłem dysk na WD 320GB 16MB Cache AAKS i płyte główną na ABIT IP35-E. Zastanawiam się jeszcze czy jest sens brać E4500.. Napewno Athlona nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest 1/2G,ale takiego koksu, że widzi się gwiazdy na suficie :D Chociaż nie wiem, może ceny spadły, wypadłem z obiegu.

 

[edit]

Powiadomienia w konnekcie znalazłem :) Takie wtyczki jak karty i powiadomienia powinny być ustawione deflautowo, ale trudno. Na razie przy nim obstaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.

spinacz nie pali ani nie wciąga tabaki :P

 

ten temat o paleniu offtopowo nawiązuje do palenia zasiłek? :D

 

imho 450W bez sensu.

moje 400W spisuje sie znakomicie, a przeciez bedziesz miał mniej wymagający (od zasilacza) sprzęt.

jakby nie patrzeć 8600 żre więcej od 7xxx ;]

warto dodać, że niemalże wszystkie napięcia delikatnie podniosłem etc. etc. ;]

 

 

800 4-4-4-12 działało tak samo jak 900 5-5-5-12 (może ździebko więcej ;])

więc timingi sporo dają. jako, że mam fsb na 1400, 700 na ramie ładniej wygląda ;]

 

Zmieniłem dysk na WD 320GB 16MB Cache AAKS i płyte główną na ABIT IP35-E

 

świetny wybór. :P p35e była 2. opcją. wygrało nF650 ;]

 

chłodzenie?

świetna buda - cooler master 330 :P akurat tak sie składa, że mam ją pod biurkiem ;]

we wszystkich testach "cena/jakość" wygrywa. ;] ot, tania i dobra obudowa. ;]

 

kup jakiś wiatrak 12cm na przód. mi temperatury spadły o ~4 stopnie. (najwięcej na dysku - ponad 10, ale on to jest zaraz nad coolerem ;];];])

 

 

 

EDIT:

czy wartko kupić iPoda 4G z dyskiem 20GB za jakieś ~250 zł?

chiba nie. słyszałem opinie, że dopiero nowe "G" grają dobrze. ;]

 

ale jako przenośny HDD jak znalazł. ;] (do muzyki też sie nada imo. ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w żadnym wypadku :) palenia akurat nie toleruję

 

Ja też nie toleruję palenia :angry:

 

zmęczony już jestem (bezowocnymi) dyskusjami na ten temat...

 

Mnie najbardziej męczy świadomość, że nie jestem w stanie niczego zdziałać... nie trafia

 

 

 

PS: Jak ktoś zna skuteczny sposób na zniechęcenie do palenia to niech wali śmiało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie toleruję palenia :angry:

Mnie najbardziej męczy świadomość, że nie jestem w stanie niczego zdziałać... nie trafia

PS: Jak ktoś zna skuteczny sposób na zniechęcenie do palenia to niech wali śmiało!

 

Po prostu niech osoba paląca policzy ile sztuk/paczek spala dziennie... I niech obliczy koszt roczny to sie przestraszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jak ktoś zna skuteczny sposób na zniechęcenie do palenia to niech wali śmiało!

 

Spodobał mi się motyw z jakiejś książki nie pamiętam już jakiej. Koleś był uzależniony od dragów, wynajął sobie jakiegoś karka i powiedział mu że dostanie 1000$ za każdy dzień który temu kolesiowi uda się spędzić bez dragów, w książce podziałało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności