Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie zapisal do polskiej partii przyjaciol piwa albo rowerow. przynajmniej nazwa by mi sie podobala.

ostatni raz glosowalem 4 czerwca 1989 roku - pierwsze i ostatnie wybory na jakich bylem. ale wtedy byla zupelnie inna sytuacja w kraju i dlatego zdecydowalem sie oddac swoj glos na naszych "reprezentantow". potem juz nie chcialem sie nawet denerwowac i nabijac frekwencji wyborczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PiS jednak się skompromitował wpadając w tą samą pułapkę co SLD - zaczął nadużywać władzy, chociaż niewątpliwie intencje miał dobre. PO w dużej części składa się z podobnych ludzi co LiD i też nie proponuje konkretnych zmian. LiD z kolei w ogóle niewiele ma wspólnego z lewicą. LPR i Samoobrona to śmiech na sali, PSL niewiele lepiej. Nawet jakby wygrało PO i utworzyło koalicję z LiD to nie będą mieli tyle głosów, żeby przebić veto prezydenta. Paraliż mógłby być jeszcze większy.

 

Pozostaje nam UPR, albo ĘĄ :D

 

Niestety wśród polskich partii zdecydowanie nie ma nic ciekawego. PiS jest chyba najbardziej lewicową partia z całego sejmu, LiD i PO jako opozycja dają dupy na całej lini cały czas krzycząc że PiS jest zły, ale nie robiąc nic konstruktywnego a LPR i Samoorbona ze swoimi pomysłami (szczególnie ten pierwszy) wywołują co najwyżej uśmiech politowania na twarzy.

 

Opróćz UPR i ĘĄ ma być jeszcze Partia Ćwoków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy jeszcze miałem spv c500, szukałem po prostu gier do telefonów o tej samej lub podobnej rozdzielczości(bo gry java dokładnie pod spv nie istnieją) znacząca większość z nich działała, w części z nich były niedziałały hotkey'e (te dwa przyciski zaraz przy ekranie).

 

A co do polityki, ja stwierdziłem że przestaję się interesować jakimikolwiek informacjami dotyczącymi partii itd.

Mam dość patrzenia i słuchania o grupie kilkuset debili, którzy pod pretekstem rządzenia urządzają sobie piaskownicę.

I biorą za to pieniądze. Po prostu żenujące -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cpu, jak wyjdzie iMod do Vibeza, to może się nim zainteresuję. :lol:

 

Co do PiSu, to ja tu kompromitacji nie widzę. Zbratali się z kim mogli, a i tu nie poszli na zbyt dalekie kompromisy. O panu Kaczmarku polecam poczytać, jak się ładnie przysłużał rządom lewicy na różne sposoby. To raczej platfusy się w obecnej kadencji skompromitowały, bo się wystraszyli współodpowiedzialności za kraj w roli koalicjanta, i wcielili się w postać prześmiewczego recenzenta rządu z pozycji kanapy. Oni nie powinni w ogóle brać diet ani subwencji, skoro odmówili zaproszenia do koalicji. Dużo łatwiej jest krytykować niż współrządzić. Mniej wysiłku (także intelektualnego), większe korzyści w kolejnych wyborach, bo u nas co kadencja ludzie wybierają przeciwną opcję, gdyż poprzedniej już mają dość. Poza tym jak myślicie - z kim PO zawarłaby koalicję? Oczywiście z Lewicą. Cmokają do siebie nawzajem już od początku rządów PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie ma sie oczym rozmawiac... mowi sie o polityce ;)

 

Odbiegajac nieco od tematu...

 

Co sadzicie o tym?

http://www.4max.pl/default.asp?g=119&g...mp;produkt=2622

Szukalem czegos taniego i ladnego i w miare dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel ale moze niedlugo bedzie i stacja dokujaca z iR pilotem! Co Ty na to ? :P

Ale co Ty mnie tak tym Vibezem kokietujesz? Czy to ma jakiś związek z ogłoszeniem w komisie? :huh: Nie pomyślałem wcześniej. :mellow: W sumie za słabo walczyłeś o klienta, i wybrał 8GB nowe zamiast 12GB używanego. Ja dziś będę degustował V39. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba to ogloszenie z komisu wycofam pilot juz do mnie jedzie. A temu gosciowi mowilem ze jest roznica w pancernosci wersji 8 i 12 GB bo dyski byly inaczej projektowanie nie mowiac juz o gestosci upakowania na cal wiec i wydajnosci / autonomii...

 

Ale teraz ceny na budki sa BTW masakra jak ja bylem mlodym fascynatem tych klimatow to bez mrugniecia ponad 550 zl poszlo na budke i do tego 360 na zasilke ach jaki ja bylem wtedy mlody :) Teraz te ceny to rozboj jak mnie okradli! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co Ci tyle slotów? :P

 

bedzie kłopot z wentylacją, jak dużo wolnej przestrzeni zostanie ;]

 

przyda sie ;) fajnie to wyglada... do tego sa kolki zeby napedy 3,5 cala mozna bylo w zatkoach 5,25 zamontowac :D z wentylacja problemu nie bedzie...zreszta nie mam mocnego sprzetu wiec niewiele sie grzeje.Na chwile obecna w mojej budzie wentylacja zajmuje sie tylko zasilka... Enermax 500W XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze azur tam jest ja mam tak w mojej budce i to sie super sprawdza wystarczy na tyl dac 120 mm i wymusic obieg i wszystko gra na jednym wentylku. U mnie dyski sa specjalnie chlodzone przez 2x92 fander na min obrotach nie wychodza ponad 28 stopni w stresie (3x250GB Samsung na SATA) na wyciagu cichy 120 mm wspomagany zasilka Topowera 450 (120mm takze) no i na procek wieje TT BigTyphoon 120 mm oczywiscie fander ;) i jest spoks i chicho i spokojnie czekamy na penryna zeby skoczyc w te 0.45nm z poczciwego athlona xp 1700+@3000+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na dwójce zakończył się koncert na granicy Polsko-Ukraińskiej.

 

 

Oglądałem tylko końcówkę... "Bliskie spotkanie 3-go stopnia";).

Ostatni grał jakiś ukraiński wykonawca... który koncertował kiedyś (10 lat temu) w Sopocie.

Miał taki Kawałek (nudny, lecz reszta interesująca;)) na akordeonie.

Ma ktoś jakieś skojarzenia? Nazwa dwu-członowa chyba na W...

 

 

Grało jeszcze VooVoo i stwierdzam, iż to nadaje się w zupełności na imprezę rockową, jaką ktoś chciał tam kiedyś zorganizować, to tak przy okazji :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności