Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Oldskulowe okularki smile.gif

 

Takie teraz modne są. :P

 

U mnie doszły bryłki ( słońce na pomorzu ostatnio bardzo doskwiera ) i inny telefon ( znudziła mi się nokia i tymczasowo w szufladzie wylądowała ).

 

BTW - nie rozumiem jak wy możecie tyle rzeczy w kieszeniach nosić...

_DSC5375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba - bo lubię widzieć główną godzinę np podczas działania stopera lub minutnika ;). Mnie się takie hybrydy podobają.

k_urczak - fajny, ale czemu wszystkie pokrętła po lewej ? ;P

Voter101 - Tja, modne - ja moje mam od ponad roku i byłem pierwszym ich userem na mojej uczelni, a teraz już chyba z 5 osób nosi - ksero kopiarze jedni ;P. Chociaż 100% luster w srebrze nikt poza mną nie ma ;P. Co do noszenia w kietniech rzeczy - wszystko się ładnie mieści :P. Portfel i notes w tylnych, komórka i player w przedniej lewej; nóż, klucze, pióro w przedniej prawej, latarka na szlufce albo na pasku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAIL smile.gif

 

Też noszę w lewej, a jestem praworęczny wink.gif

 

Wszystkie osoby leworęczne jakie znam ( znam dobrze ), noszą w lewej. :P Za to żadna praworęczna w lewej. Po prostu przypadek. :)

 

masz taki sam zegarek, widze ze pasek tez byl wymieniany biggrin.gif

 

Po 2 latach odmówił współpracy ( pasek ). Gorzej było ze znalezieniem zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voter, to ja znam lepszy odchył :) Noszenie zegarka na prawej ręce. Znam kilka osób, które tak noszą (w tym ja zaliczam się do tego grona), ale zawsze wzbudza to jakieś zainteresowanie... A ja na lewej po prostu, no... nie mogę :D

Widzę że nie jestem jedyny z takim odchyłem.Swojego teraz nie noszę wogóle bo muszę baterie wymienić. Jednak gwarancja producenta że 10 lat bez wymiany to można między bajki wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawej ręce nosiłem.. jak miałem 10-11 lat, teraz to bym nie potrafił.....

 

A co do takich dziwnych przyzwyczajeń, to mam kuzyna, dorosłego już ( 30 lat) co trzyma nóż w lewej ręce a widelec w prawej. Tak też można.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ciocia nie nosi żadnych zegarków, bo wszystkie się od razu psują - ma silne pole magnetyczne :E ( serio serio, nieszkodliwe dla ludzi, ale delikatne urządzenia niszczy ). To dopiero ból tongue.gif.

 

Heh, o czymś takim nie słyszałem.... Od razu padają czy trochę pochodzą? Zbadane naukowo czy przypuszczenia? A na telefony i inne urządzenia elektroniczne działa jakoś, negatywnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, o czymś takim nie słyszałem.... Od razu padają czy trochę pochodzą? Zbadane naukowo czy przypuszczenia? A na telefony i inne urządzenia elektroniczne działa jakoś, negatywnie?

Zbadane. Potwierdzone. Zakłada zegarek na rękę, kilka godzin i zegarek zmarł. Wymiana baterii nic nie daje. I tak jest z każdym zegarkiem jaki założy - nakręcany, elektroniczny, analog elektroniczny - każdy. Telefony itp nie padają - tylko zegarki na ręce, obojętnie czy lewej, czy prawej. Ma tak od dziecka, a ma już pod 40stkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do takich dziwnych przyzwyczajeń, to mam kuzyna, dorosłego już ( 30 lat) co trzyma nóż w lewej ręce a widelec w prawej. Tak też można.....

 

Też tak mam, ale u mnie to jest związane z zepsutą lewą ręką ;P

 

i tu się mylisz ;p

 

Wydaje Ci się, albo zadajesz się po prostu z chłopcami, którzy wyglądają jak dziewczyny... Kobiety nie rozumieją same siebie, siebie nawzajem, a co dopiero nam je zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, albo zadajesz się po prostu z chłopcami, którzy wyglądają jak dziewczyny... Kobiety nie rozumieją same siebie, siebie nawzajem, a co dopiero nam je zrozumieć?

Dokładnie. Kobiety, przynajmniej większość, zachowują się irracjonalnie, same nie wiedzą czemu i same sobie ( oraz innym ) komplikują życie ;). Ale jakże by bez nich nuuudno było :D. Dżiz, ale offtop się zrobił :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności