Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja. Znalazłem Lee Coopera, którego dostałem na Gwiazdkę jeszcze w podstawówce, a którego tak intensywnie szukałem po przeprowadzce :wub:. Portfel nie do zaje...chania, wygodny, mieszczący leg. studencką i dokumenty samochodowe. Wyprałem w Perwollu Black Magic i wracam do niego :D.

 

SOG Flash II noszony na zmianę z Vickiem Huntsman'em, chyba, że gdzieś dalej wyruszam, to biorę oba.

Romisen RC-G2 @ sku.7800 tylko w nocy i w dalsze wypady miejskie, na co dzień wystarcza TANK007 na SSC, a od wypadów w teren jest SF V-65C.

 

Audio bez zmian, bo znalazłem idealne połączenie dla siebie.

 

EDC_N.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warzywo, ten pomarańczowy na promocji w Kauflandzie - 5zł za 4szt w 4 rozmiarach, hehe. Takie same, ale stalowe z udźwigiem do 120kg w Bricomarche, 5zł sztuka, z zakręcaną blokadą :P. A te mniejsze srebrne to w pasmanteryjnym.

 

ignacy, tak jak maba pisze - szkoda czegoś lepszego. Poza tym, nie wiem co Ty chcesz - mały, szybki, 2GB jak zgubię to nie będzie mi żal, że zgubiłem 16GB; w sam raz na uczelnię i do jakichś tam dokumentów; trwały ( PQI już mi się połamał, takie g*wno plastikowe, że do kluczy się nie nadaje ).

 

maba, jaki folderek tym razem ? :P

 

piotrek04, zapomniałem napisać - podoba mi się Twój portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy, tak jak maba pisze - szkoda czegoś lepszego. Poza tym, nie wiem co Ty chcesz - mały, szybki, 2GB jak zgubię to nie będzie mi żal, że zgubiłem 16GB; w sam raz na uczelnię i do jakichś tam dokumentów; trwały ( PQI już mi się połamał, takie g*wno plastikowe, że do kluczy się nie nadaje ).

 

Szybki? :D Ja wiem, że podobno czas jest względny, ale bez przesady... Ja jakbym miał brać coś do kluczy, to bym brał coś mniejszego zdecydowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki? :D Ja wiem, że podobno czas jest względny, ale bez przesady... Ja jakbym miał brać coś do kluczy, to bym brał coś mniejszego zdecydowanie ;)

Biorąc pod uwagę fakt, kiedy był kupowany, był jednym z najszybszych na rynku. Teraz pewnie gdzieś w końcówce, choć i tak bije niektóre Kingstona (np. tego u Pana Sapphire na zdjęciu, bo ojcu ma 2szt. ) i inne BASF/EMTEC. Mnie tak nie zależy na mega szybkim, super wielkim pojemnościowo i mega malutkim wymiarowo pendraku. Myślałem nad Bullet'em od Pretec'a, idealny do kluczy, ale śmieszne ceny za niego wołają, więc zostaję na tym. PQI miałem, ale badziew po prostu popękał ( oczko i kawałek obudowy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Proszę was o pomoc. Otóż szukam sobie jakiegoś fajnego materiałowego portfela (skórzany zbyt nieporęczny). Potrzebuję, żeby zmieściła się w nim legitymacja szkolna, dowód osobisty, prawo jazdy + dokumenty od samochodu (dowód rejestracyjny), karta kredytowa i oczywiście trochę banknotów i bilonu. Dobrze by było, żeby był nieprzemakalny. Budżet to jakieś 50 zł już z przesyłką, ale wolałbym kupić taniej. Możecie mi coś polecić (najlepiej Allegro lub jakiś sklep internetowy)? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw podstawowy:

 

Obraz_001.jpg

 

Brelok do kluczy dostałem od dziewczyny jak obroniłem magisterke :)

 

Zestaw dodatkowy, w zależności od potrzeb jakieś elementy idą do kieszeni do zestawu podstawowego ;)

 

Obraz_002.jpg

 

to to po prawej na drugim zdjeciu to napewno oznaka kryzysu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności