Skocz do zawartości

Topping D70 Pro Sabre oraz Topping A70 Pro - nowy stack


Dirian

Rekomendowane odpowiedzi

@marek_m czyżby jednak Topping za Tobą chodził?:-) wymieniasz ZenStacka składanego w Chinach na natywnego Chińczyka???;-) 

 

Jak się wyzbędę moich może nieco urojeniowych obaw wspierania chińskiej technologii to wrócę do dx3pro+, bardzo lubię tą integrę, albo dx5. Swoją drogą czerwiec to dobry miesiąc na solidarność z Chinami, z tą ich częścią która o wolność zabiegała i może nadal zabiega, wszak dla nich czerwiec ’89 był również niezwykle ważny w historii, chociaż zakończony krwawym niepowodzeniem. Ale dzisiaj już tyle jest nowych kontekstów, nowych spraw ah ah. Wzięło mnie na dygresje;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.06.2023 o 21:31, marek_m napisał(a):

rozglądam się za zmianą, ale bez pośpiechu

Widziałem że zmieniłeś na A70pro jednak pozostając przy ZenDac. Ciekaw jestem wrażeń, sam używając ZenStack'a i uważając że ZenCan odpowiednio zasilony ma bardzo duże zapasy mocy również dla niskich impedancji. Ergonomia Cię przekonała?

W dniu 29.07.2023 o 22:07, marek_m napisał(a):

A70 Pro ... informacje o wadliwych sztukach

To jest konkretny "fakap" tej firmy - dużo ich produktów ma jakieś problemy konstrukcyjne które niestety nie wychodzą w pomiarach a wychodzą w realnym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Super sprzęcik IMO. Bardzo mi leży wizualnie. Granie bez kolorowania ze wzorowymi pomiarami to też moja bajka. A do tego wszystkiego masa mocy do napędzenia wszelakich słuchawek w rozsądnej cenie. Szkoda, że nie ma PEQ na pokładzie. Bez tego wciąż u mnie wygrywa RME ADI 2 DAC. Do tego marzyłoby mi się kilka bajerów typu zmiana koloru wyświetlacza. Myślę, że RME + A70Pro to mogłoby być dobre combo. Genialny soft pierwszego plus olbrzymia moc oraz złącze 4,4mm drugiego brzmią dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności