Skocz do zawartości

Wrocławska MiTa Czerwiec 2023


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
5 minut temu, Najner napisał(a):

Masz może 64Audio U4S? Mnie co prawda tym razem nie będzie, ale może ktoś z #TeamCzopki by posłuchał i opisał wrażenia :D

 

z tego co mi wiadomo to sprowadzamy pod zamówienie tylko więc nie ma demo ale jeszcze to zweryfikuję

 

dla #TeamCzopki też coś wezmę 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2023 o 07:08, RadekBe napisał(a):

Panowie, jak pisałem ostatnio, może przygotuję identyfikatory, by każdy wchodząc mógł go sobie przypiąć? 

Widząc ostatnio kolegów po raz pierwszy, miałem duży problem z przypisaniem imion/nicków do twarzy.

 

Jako nowicjusz, jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mayster

2. Corvin74

3. Adam

4. docent

5. Kurop

6. jacmiszcz92

7. FranticPhil

8. side

9. RadekBe

10. CapriIII
11. Niebond

12. Sławek

13. Igor

14. lsd

15. HappyBlack

16. Arek0474

17. Weird_O 

18. Karkolomny

19. espeZERO

20. KapcerBnn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, HappyBlack napisał(a):

2 pytania:

 

Czy ktoś z dojezdnych będzie może przejeżdżać w drodze do Wrocławia przez Leszno i znalazłby kawałek miejsca dla mnie?

 

 

Jeśli powyższa opcja zawiedzie, nie będzie źle odebrane, jeśli pojawię się bliżej 12:00 a nie planowej 10:00?

 

Sprawa jest prosta. W tej sytuacji wchodzisz bijesz w dzwon i stawiasz kolejkę wszystkim

 

 

 

 

14 godzin temu, jacmiszcz92 napisał(a):

To poprosze, bo jeszcze ich nie słuchałem :)

jeżeli nie pójdą na wypożyczenie dzisiaj to wezmę, a jak nie to wpadniesz na kawę do mnie do kiosku to posłuchasz

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HappyBlack napisał(a):

Jeśli powyższa opcja zawiedzie, nie będzie źle odebrane, jeśli pojawię się bliżej 12:00 a nie planowej 10:00?

Nie, możesz wpaść o której chcesz.

To w końcu luźne spotkanie... ja i @kurop to siedzimy często od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem szanowne grono, niestety nie zdołam się teleportować do Was... 

Życzę udanego spotkania i czekam na relacje!

 

1. Mayster

2. Corvin74

3. Adam

4. docent

5. Kurop

6. jacmiszcz92

7. 

8. side

9. RadekBe

10. CapriIII
11. Niebond

12. Sławek

13. Igor

14. lsd

15. HappyBlack

16. Arek0474

17. Weird_O 

18. Karkolomny

19. espeZERO

20. KapcerBnn
21. ismu

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 7 rano wyruszam, więc jeśli ktoś chciałby coś jeszcze to proszę pisać do tej godziny :)
Z mojej strony planuję zabrać póki co tak:

 

Fosi Audio K5 Pro

Hiby RS2
Hiby FC6
Shanling M9 Plus
Shanling M7
Shanling H7
Sotfears Studio 4
Empire Ears Odin
Nb Audio Skeleton
Nuarl Next1
ZMF Atrium
ZMF Caldera
ZMF Aeolus
+ 3/4 kable, w tym najnowszy na srebrze OCC


i taka niespodzianka 😎

 

20230616_173005.jpg

Edytowane przez Mayster
  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mayster napisał(a):

Jutro o 7 rano wyruszam, więc jeśli ktoś chciałby coś jeszcze to proszę pisać do tej godziny :)
Z mojej strony planuję zabrać póki co tak:

 

Fosi Audio K5 Pro

Hiby RS2
Hiby FC6
Shanling M9 Plus
Shanling M7
Shanling H7
Sotfears Studio 4
Empire Ears Odin
Nb Audio Skeleton
Nuarl Next1
ZMF Atrium
ZMF Caldera
ZMF Aeolus
+ 3/4 kable, w tym najnowszy na srebrze OCC


i taka niespodzianka 😎

 

20230616_173005.jpg

Oj a co to ? Proszę sprawdźcie jak się zachowuje dźwiękowo w porównaniu do A&K ca1000 . Jaka cena tej niespodzianki ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mayster

2. Corvin74

3. Adam

4. docent

5. Kurop

6. jacmiszcz92

7. Tytus1988

8. side

9. RadekBe

10. CapriIII
11. Niebond

12. Sławek

13. Igor

14. lsd

15. HappyBlack

16. Arek0474

17. Weird_O 

18. Karkolomny

19. espeZERO

20. KapcerBnn
21. ismu

 

Słuchamy :))

 

20230617_114216.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany, dobrze było znów was zobaczyć oraz poznać nowych. Jak zwykle nie posłuchałem - wolałem z chłopakami pogadać, pizzę zrobić (w sensie zjeść).

Ale z tego co posłuchałem: Caldera, Final Audio D8000 Limited Edition .To są świetne słuchawki.  Chciałbym z nimi dużo więcej w spokoju spędzić czasu - gwar i ogólne podniecenie pozwalają tylko na pobieżne oceny.

@Tytus1988przypomnij mi cóż to był za model odrestaurowanych Soniaków? Naprawdę fajne granie :)

Edytowane przez RadekBe
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za przybycie oraz sprzęt użyczony do odsłuchów. Miło było znów się z wami spotkać.

 

Punkt odniesienia - Burson Conductor 3X Performance + Burson Super Charger + HiFiMAN HE-1000se. Wszystkie utwory przesłuchane na burku odtwarzane były za pomocą Amazon Music.

 

 

Sennheiser 800s + burek - spoko bas. Góra nie tak czysta jak w hekach, lekko nieprzyjemna. Nie sa tak szybkie, szczegolowe i sceniczne jak he1000se.

 

Sennheiser 820 + burek - zamknięte, więc wiecej basu względem 800s, odrobine lagodniejsza gora, nieco przytlumione brzmienie.

 

Sennheiser HD650 + Matrix X-Sabre 3 + Electron ORT z nowymi lapami @Corvin74 - momentami calkiem sceniczne

 

Sennheiser HD660S2 + Matrix X-Sabre 3 + OH-amp (może ktoś podpowie co to był za model)

Dobra dynamika (jak na dynamiki), gora spokojna. Bas wyrazny, ale nie natarczywy. Mniej sceniczne niz poprzednie polaczenie

 

Stax SR-007 MK2 + DAP (SPDIF) + SMSL M200 + Energizer lampowy Canada @RadekBe - bardzo fajna, szeroka scena, lekkie brzmienie wokali. Gora nie dla mnie, nieprzyjemna przy agresywnie brzmiących utworach. Duzo szczegolow. Bas jak najbardziej obecny i wielopunktowy.

 

Yamaha YH-100 + burek - gora troche zbyt piaskowa, ostra. Wokale ok, bas na swoim miejscu. Potrzebuja sporo pradu. YH-1000 zapamiętałem z poprzedniego zlotu jako zdecydowanie lepsze pod każdym względem.

 

HiFiMAN Susvara + DAP (SPDIF) + SMSL M200 + ifi Audio iCAN Pro - gora wyraźnie zaznaczona, wszystko poprawne

 

HiFiMAN Susvara + burek - S bardziej wyczuwalne niż w HE-1000se. Nie tak energetyczne, angażujące i rozrywkowe brzmienie jak z he1000se

 

Sennheiser HD660s2 + burek - calkiem spoko brzmienie. Cos jak seria 600/650 ale bez zamulonej i przesłodzonej srednicy. Bardzo wywazone brzmienie. Scenicznie mogloby byc lepiej. Dobra szybkosc. Pozytywne zaskoczenie, najlepsze sluchawki ktorych wczesniej nie sluchalem.

 

Sennheiser HD660s2 + Matrix X-Sabre 3 + Electron ORT @Corvin74 - fajne, zbalansowane, lampowe brzmienie. Dobra glebia sceny. Gora z pazurem, ale nie drazni.

 

 

Dziękuję również @Tytus1988 za możliwość przymierzenia skórzanej kurtki :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! Dotarłem trochę wymęczony ale zadowolony z przyjemnie i pożytecznie spędzonego dnia. Do następnego razu! 🙂

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, 

 

Również chciałem podziękować każdemu z osobna za przemiłą, koleżeńską atmosferę na meetcie i jak zwykle możliwość odsłuchania świetnych sprzętów!🙂👍🥇 Czas w takim towarzystwie zawsze mija za szybko... tym bardziej, jeśli dokonuje się także odsłuchów (jutro o nich wspomnę). 

 

@RadekBe dziekuję 🙂 Był to model MDR-CD3000. Warto też zajrzeć na head-fi, gdzie posiadają swój wątek:

https://www.head-fi.org/threads/sony-cd3000-thread.442419/

 

@jacmiszcz92 naprawdę nie ma o czym mówić😉

@side bardzo sie cieszę, że przypadły Tobie do gustu :)

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś jeszcze z kolegów poświęcił jakąś chwilę aby porównać ze sobą Caldere z D8000 Pro LE, ma w związku z tym jakieś własne spostrzeżenia i mógłby się nimi podzielić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności