Skocz do zawartości

Shanling m7 vs Astell&Kern Futura SE 180 vs Ibasso dx320


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Zmieniam wysłużonego dx150 na coś innego.

Oczekuję wstrząsającej holografii i sceny. Na razie mam słuchawki fiio fh5s pro, ale też je zmienię pod nowy odtwarzacz.

Jakie macie opinie względem we grajków?

Zestaw taki a nie inny bo trafiłem je wszystkie w podobnej cenie około 5 tysi.

Pozdrawiam, Zbyszek

Edytowane przez Zibi 108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zibi 108 zmienił(a) tytuł na Shanling m7 vs Astell&Kern Futura SE 180 vs Ibasso dx320
  • 1 miesiąc temu...

Zależy co Tobie bardziej leży. Każdy z tych DAPów jest doskonały w swojej cenie i każdy ma swoje zalety. Po pierwsze musisz mieć słuchawki które zapewniają tą wielką scenę. Chcesz chyba zbyt mocno przeskoczyć na coś moim zdaniem optymalnego mając jednocześnie wymagania jakich oczekuje się od najdroższych konstrukcji w portable audio. Idź do sklepu posłuchaj. Postaraj się wyporzyczyć na kilka dni. Bo łatwo jest coś polecić, ale tak naprawdę u Ciebie to będzie zupełnie inne granie i przede wszystkim muzyka i odbiór. Tutaj nie ma złego wyboru tylko musisz wiedzieć czego chcesz. Poczytaj recenzje sam dokonaj porównania. Ja robię bardzo dogłębny research. Czytam praktycznie większość recenzji przed zakupem. Najlepiej oczywiście postarać się o odsłuch. To o czym mówisz zapewni w pewnym stopniu każdy ten grajek tylko kwestia słuchawek, a minimum to takie np meze advar nowe. Campfire ma świetne słuchawki np. Andromeda 2020. Wybór na te czasy przyprawia o zawrót głowy. 

 

 Na końcu i tak będziesz musiał wybrać kupić i zaakceptować to co masz bo nigdy to nie będzie grało tak jak sobie wyobrażasz. Świadomość przede wszystkim. 

 

 Jeśli ja osobiście miałbym na Twoim miejscu w coś iść to poszedłbym w Questyle QPM. Ich wzmacniacze robią różnicę wierz mi. Bardzo przyszłościowy wybór Jeśli wolisz klasyczne słuchanie z kart SD niczego więcej nie potrzebujesz. Mam Shanlinga M9 jest kapitalny i drogi więc to trochę zrozumiałe. Jednak często wracam do mojego starego Questyle QP1R po prostu jest tak wciągający... QPM jest jeszcze lepszy więc mogę z czystym sumieniem polecić Jeśli nie obchodzi Cię streaming. A jeśli tak to praktycznie każdy nowy grajek w tej cenie jest wyśmienity. 

 

 Im większa świadomość tym rezultat końcowy bardziej satysfakcjonujący taka myśl przewodnia ;). Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czytałem sporo recenzji, podpytywałem też na forach. Ostatecznie kupiłem Shanling M7 w dobrej cenie. Przeskok z ibasso dx150 jest bardzo "słyszalny".

Szukam teraz słuchawek, także buszuję na forach audio oraz wymieniam opinie z użytkownikami.

Natomiast w tym przypadku faktycznie bez odsłuchów się już nie uda. Na razie więc ograniczam obszar poszukiwań do kilku egzemplarzy ..., np Oriolus szalayi, Unique melody mest, Fiio fh 9.

Pozdrawiam, Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności