Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

Błąd w Tidal

kojotte

Recommended Posts

Zauważyłem wczoraj wieczorem że zarówno w aplikacji na telefonie jak i w laptopie / PC gdy chcę polubić dany utwór wyskakuje błąd i nie dodaje go do dodanych utworów .
Czy macie tez taki błąd ?

image.png

Edited by kojotte

38 minut temu, kojotte napisał(a):

Zauważyłem wczoraj wieczorem że zarówno w aplikacji na telefonie jak i w laptopie / PC gdy chcę polubić dany utwór wyskakuje błąd i nie dodaje go do dodanych utworów .
Czy macie tez taki błąd ?

image.png

Pewnie słaby utwór i tidal odrzuca...

• Haha 2

Niestety dziś problem powrócił,
wygląda na to jak bym wyczerpał limit polubionych utworów.
Gdy usunę dwa utwory, mogę dodać (polubić) dwa i znowuż ten sam błąd wyskakuje i tak w kółko ;( 

Dziwne , fakt ze mam sporo polubionych utworów ale żeby aż tak, hmm ...

22 godziny temu, kojotte napisał(a):

Gdy usunę dwa utwory, mogę dodać (polubić) dwa i znowuż ten sam błąd wyskakuje i tak w kółko ;( 

Dziwne , fakt ze mam sporo polubionych utworów ale żeby aż tak, hmm ...

A ile masz polubionych? Ja obecnie mam 215, ale kiedyś bywało i ponad 300, i nie miałem takich problemów.

1 godzinę temu, Perul napisał(a):

A ile masz polubionych? Ja obecnie mam 215, ale kiedyś bywało i ponad 300, i nie miałem takich problemów.

Myślę że około 3tys z tym że nie na pewno... może być więcej.
Nie wiedziałem ze jest jakiś limit a z Tidal korzystam bardzo długo to się nazbierało tego jak widać.

Pytanie czy istniej jakiś limit ale wygląda na to że tak.

• 3 weeks later...

Mam pytanie do was gdyż nie rozumiem jednej sprawy.
Chodzi o to że już od kilku lat korzystam z dragonfly cobalt przez usb audio player pro korzystając z Tidal wwtedy wszystko jest ok, gdy jest jakość Cd wtedy świeci się odpowiedni zielony kolor, gdy wyższa również itd. 

Problem jest z aplikacją Tidal nie da się z niej korzystać używając dragonfly cobalt, zawsze jest niebiesksa.

Dlatego gdy korzystam z aplikacji Tidal robię to tytko poprzez mini jack 3.5mm gdyż mój telefon to wćiąż LG V40 ThinQ. 

Pod spodem przykłady.
Z góry dziękuję za pomoc.

Zrzut ekranu 2024-04-28 093745.png

Zrzut ekranu 2024-04-28 094457.png

Zrzut ekranu 2024-04-28 094515.png

13 godzin temu, kojotte napisał(a):

Problem jest z aplikacją Tidal nie da się z niej korzystać używając dragonfly cobalt, zawsze jest niebiesksa.

Android tak ma, Cobalt jest niewinny.

• Like 1

Nie wiem, jak ci pomóc, ale u mnie akurat to działa pod aplikacją Tidala normalnie, choć wydaje mi się, że też miałem z tym problem (nie korzystam już raczej z Cobalta).

Ja mam inny problem, jak sprawdzałem wczoraj przeczytawszy Twój post to Cobalt w Tidalu po jednokrotnym naciśnięciu "głośniej" ryknął mi z całą mocą, aż do teraz mi w uszach dzwoni 🎧.

• Like 1

1 godzinę temu, Marius Magnus napisał(a):

Nie wiem, jak ci pomóc, ale u mnie akurat to działa pod aplikacją Tidala normalnie, choć wydaje mi się, że też miałem z tym problem (nie korzystam już raczej z Cobalta).

Ja mam inny problem, jak sprawdzałem wczoraj przeczytawszy Twój post to Cobalt w Tidalu po jednokrotnym naciśnięciu "głośniej" ryknął mi z całą mocą, aż do teraz mi w uszach dzwoni 🎧.

Tez miałem tak z dwa razy a może i trzy strasznie byłem zły ponieważ bałem się że mi słuch uszkodziło ;) 

W dniu 11.04.2024 o 21:50, kojotte napisał(a):

Nie wiedziałem ze jest jakiś limit a z Tidal korzystam bardzo długo to się nazbierało tego jak widać.

Pytanie czy istniej jakiś limit ale wygląda na to że tak.

Limit powinien być 10k. I po przekroczeniu wyświetla stosowny komunikat, inny niż u Ciebie.