Skocz do zawartości

INFLACJA (z muzycznym nawiązaniem)


Piotr_Mojo

Rekomendowane odpowiedzi

wątek o cenach gazu zamknięty... to żeby nikomu się nie narazić, bez polityki i światogoglądu, o inflacji (z muzycznym nawiązaniem)

 

to może tak - drastyczne podwyżki cen gazu i drastyczna inflacja, oraz skok na moją pensję przeprowadzony przez [CENZURA] drastycznie zmniejszył mój popyt na sprzęt audio oraz zwiększył wk....rw na tych co napompowali te zjawiska przez swoje błędne decyzje, działania, zaniechania lub fatalny brak profesjonalizmu (co nie zaszkodziło im by ci co do tego przyłożyli łapę sami sobie zapewnili skok na kasę i pokrycie inflacji z nawiązką)...

z mojej perspektywy INFLACJA tak zapier..... że bilet miesięczny starcza na tydzień, A 12 groszy Kazika warte jest już tylko 6 gr

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr_Mojo napisał:

zwiększył wk....rw na tych co napompowali te zjawiska przez swoje błędne decyzje, działania, zaniechania lub fatalny brak profesjonalizmu

Jeśli to jest muzyczne nawiązanie, jak w temacie, to rozumiem, że piszesz o tych, którzy kupują drogie zabawki audio, mimo że nie są warte połowy ceny?  A firmy mogą olewać QC, bo audiofile i tak będą kupować badziew nakręcani hypem? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności