Skocz do zawartości

Jaki Odtwarzacz Do 400 Zł


krs_ND

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

rozważam zakup odtwarzacza mp3 i właśnie przeprowadzam mały research. szukam odtwarzacza w przedziale cenowym do 400 zł. tak na dobrą sprawę zależy mi na dwóch rzeczach:

- jak najlepszej jakości dźwięku (oczywiście w danym przedziale cenowym);

- i jak najdłuższym czasie pracy.

 

nie potrzebuje żadnych bajerów w postaci przeglądarki zdjęć, czy możliwości oglądania filmów (od tego mam komputer). z tego co zauważyłem, to sporo osób chwali iriver'a t10, ale może są również jakieś inne możliwości w tym przedziale cenowym.

 

z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jeszcze wskoczy ifp-799/899 i zagra na pewno najlepiej ze wszystkich, tylko na zestawowych sluchawkach tego nie uslyszysz, warto by bylo zostawid troche na na nie, np. px100 kosztuja ok 150zl (w promocji w electroworldzie sa za 129zl) i wtedy zostalo by ci na irivera t60 1gb ktory zagra tez bdb, zaraz po ifpku i moim zdaniem to bylby najlepszy wybór, chyba ze ci nei pasuja nauszne wtedy np. sennki cx300 z dokanalowych tez sa dobre i kosztuja ok.150zl

 

edit: aha jak nowe to juz na pewno iriver t60/t50 1gb + px100 :) albo kup t60 2gb za 350zl i dozbieraj potem na sluchawki, warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie słuchawki polecilibyście do t 50tki? w obecnej chwili mam do 150 zł do wydania. interesują mnie zarówno pchełki, jak i nauszne. szukam czegoś do autobusu i do pracy.

 

preferowany rodzaj muzyki: szeroko pojęty rock, soundtracki, dobry hiphop i różne funkowe klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nowa seria z 50tka na koncu numerka(mx350, mx450,mx550) uwazana jest przez uzytkownikow za duzo gorsza od starej (mx300 mx400 mx500)

 

Ja do tej pory z T50 uzywalem >

 

MX400 - piekny czysty dzwiek ale graja dosc wysoko a T50 rowniez gra wysoko, wiec bez ustawien w EQ, taki tandem ma sklonnosc do znieksztalcania najwyzszych dzwiekow

EP-630 - bardzo szczegolowy dzwiek (bo i sluchawka w srodku czaszki..) ale za to lekko nienaturalny - co mnie drazni i poki co wole MX400 ;].

 

Doskonalych jeszcze nie znalazlem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karoltomek

Witam

 

Nie chciałem zakładać nowego tematu, a ten mniej więcej pasuje do mojego pytania, mianowicie:

Chciałbym kupić nowy odtwarzacz mp3 z możliwością odtwarzania wideo i soltem na karty pamięci w cenie do 400zł.

Najlepiej gdyby uwzględnić w niej także cały osprzęt: słuchawki, jeśli dołączone są do bani, pokrowiec na odtwarzacz (jeśli nie jest dołączony) i ładowarkę sieciową (wiadomo nie zawsze ma się kompa przy sobie...).

Po przewertowaniu forum wybrałem 2 odtwarzacze:

 

PENTAGRAM Vanquish R Touch 2GB

http://allegro.pl/item200693824_pentagram_...kowy_panel.html

 

iRiver x20

http://allegro.pl/item203386515_promocja_i...ieuzywane_.html

(chciałbym kupić wersję 2GB, nie 4, sprzedawca pisze że takie też ma w ofercie)

Czy to, że iRiver ma antenę w słuchawkach znaczy, że jego radio będzie gorzej odbierać i brzmieć?

 

Na co się więc zdecydować?

1 Pentagram: gorsza jakość, gwarancja na 2 lata S.O.S

2 iRiver: lepsza jakość ale bez gwarancji, sprowadzany

 

Proszę o porady bo nie mogę się zdecydować...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności