Skocz do zawartości

Jaki Ipod (początkujący)


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, widać że dyskusja jakakolwiek odpada. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Jak kupowałam nano, o meizu jeszcze nikt nie slyszal ani nie widział, bo to był tydzień po premierze w US, a Finlandia akurat była zaopatrzona w nie niemalże od razu. 4gb to 4, ja potrzebuję 8. A mając takie doświadczenia jakie mam ja ze sprzętem, nie porwę się nigdy więcej na coś co ma niepewną gwarancję bo nie chcę wtopić tylu pieniędzy na coś co mi zaraz padnie albo nie daj boże okaże się uszkodzone już w momencie zakupu. Wyraziłam swoje zdanie tylko, wiec zamiast po mnie jechać i udowadniać że nie mam racji może wyraźcie swoje.

Ja swoje nano uwielbiam. A to że za drogi to pojęcie względne, bo teraz jest dla niego jakaś konkurencja, w okolicach Bożego Narodzenia nie było nic innego na flashu i z 8gb. Ja go tylko poleciłam bo jestem zadowolona :) Audiofilem nie jestem bynajmniej, tyle tylko że trochę sprzętu tego typu miałam w rękach i mam parę ładnych lat doświadczenia jeśli o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc mam takie pytania otóż:

1.5 lipca lecę do Anglii i mam pytanie czy oplaca się tam kupić Ipoda ? jak tak to jakiego do 1000 zl (kolega parę postów wyżej mówil coś o meizu m6. Prosilbym o więcej informacji na temat jego tzn czy ktoś go użytkuje jak się sprawuje)

2. odnośnie meizu m6 (I'm noob :P ) pisalo że to odtwarzac mp4 ale tak jak wcześniej koledzy mi mowili to się niczym innym od ,,Ipoda'' nie różni tylko firmą

 

Pozdrawiam !!

 

 

Milego dnia

 

Elite~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym napisał na fiacie 126p czerwoną farbą "FERRARI" uwierzyłbyś, że jeżdżę ferrari? ;)

Meizu to po prostu Mp3 z funkcją odtwarzania filmów. W dodatku bardzo dobre mp3 :)

Jeśli chcesz pojemność - kup Ipoda lub coś dyskowego innej, dobrej firmy (iAudio, Vibez, iRiver). Jeśli chcesz flasha (mniejsza pojemność) - możesz brać Meizu, albo Cowona D2, albo iRivera Clixa/Clixa2. A jak chcesz iPoda to nano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilar > sorrki, ale jak sie nie do końca ktoś na czymś zna, to czasem lepiej nie doradzać :) Nawet jak się ma dobre serce.

 

Meizu M6 to bardzo pozytywny playerek. Nie do końca wiadomo, jak w Polsce z gwarancją, ale póki co jest bardzo wszystko na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi everybody:)

szczerze powiedziawszy,to az sie boje pytac o to, o co zamierzam, ale z gory przyznaje,ze nie mam pojecia praktycznie zadnego,jesli chodzi o jakiegokolwiek rodzaju sprzet:( takze, wybaczcie mi moja niewiedze i amatorszczyzne.

Sprawy maja sie nastepujaco: mam zamiar kupic sobie jakiegos dobrego iPoda. Pierwszego w moim zyciu( by the way, czyli- nie mam o nich najmniejszego pojecia:/).Chce tylko,zeby byl dobry i cena nie ma az takiego znaczenia. Tzn mysle sobie,ze moge wydac na niego do 600$.

Przeczytalam Wasze dyskusje tutaj, i nadal nie wiem co zrobic,ktorego wybrac:( Te wszystkie nazwy inne niz Apple-po prostu mnie przerazaja,bo nigdy wczesniej o nich nawet nie slyszalam:(

Az boje sie pytac,jak oceniacie iPody Apple,bo z tego,co zauwazylam, nie pozostawiacie na nich prawie ze suchej nitki..

A ja wlasnie myslalam sobie o iPodzie Apple'a. Tym Nano Ipodzie,ewentualnie o tym wiekszym nieco, tym,ktory ma wieksza pojemnosc( bo im wiecej muzyki pomieszcze,tym lepiej dla mnie:P), no a teraz wypuszczono na rynek ten caly iPhone i teraz to juz w ogole jestem w kropce:(

Co prawda telefonu nie potrzebuje,ale o ile iPhone laczy w sobie funkcje telefonu i dobrego iPoda[ czego nie umiem ocenic:(]- moze w takiem razie zdecydowac sie na iPhone'a?

Nie wiem co robic:(

Jako,ze akurat jestem w Stanach tymczasowo- zakup iPhone'a nie bylby problemem. Ale czy iPhone okaze sie dobrym iPodem jednoczesnie? A moze nie przesadzac i kupic tego Nano tylko, skoro chodzi mi o odtwarzanie muzyki wlasciwie?:(

A moze w ogole nie zawracac sobie glowy Apple'em a czyms innym?:(ALe jesli nie Apple,to jaka firma?

Nie wiem co robic:(

Pozdrawiam i dziekuje komus,kto moglby mi doradzic w kwestii wyboru dobrego iPoda.

( Najgorsze jest to,ze ja nie umiem ocenic co jest lepsze,bo te wszystkie skroty i oznaczenia opisujace sprzety -to dla mnie jak czarna magia:(

Chodzi mi o dobry dzwiek i duza( a nawet bardzo duza) pojemnosc, nie za duzy rozmiar ,no i bardzo dobra:P jakosc sprzetu( by nie psul sie za szybko:P)

Pozdrawiam raz jeszcze i dzieki za cierpliwosc przy czytaniu mojego dlugasnego posta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za sprzetem marek, ktore już Ci tutaj polecono: iRiver, iAudio (BTW. uzywasz blednie okreslenia "ipod" na kazdy odtwarzacz mp3 - ipod to ipod, autorstwa Apple wlasnie i tylko on) - najlepiej by bylo gdybys mogla przesluchac sobie rozne modele tych producentow, bo one wszystkie graja dobrze, ale iR inaczej, iA inaczej, a takie Meizu inaczej (blizej iR :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyjasnienie:)

Widze,ze nie mam wyjscia,jak poszperac nieco tu po necie za tym calym sprzetem i informacjach o nim. Bede musiala poswiecic na to nieco czasu,ale moze uda mi sie znalezc cos dobrego dla siebie.

Lets see.Jak juz kupie-dam Wam znac,jak to cos sie sprawuje....Pozdrawiam....

Czuje,ze bedzie to jednak Apple,bo brzmi tak "znajomo":/ ( swietny powod,nie ma co:P)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno. Czy kupujac iPoda w sklepie powiedzmy Apple'a,w skepie firmowym,albo powiedzmy w Best Buy'u na przyklad- musze dokupic do niego jakies karty,niekarty,jakies dodatkowe drobiazgi, by mogl mi on w ogole zaczac dzialac? Czy moze wszystko,co potrzeba-jest w zestawie,ze sie tak wyraze?

Jak to jest? Czy moze mi ktos wytlumaczyc?

Bo tak,jak ostatnio kupilam sobie cyfrowke-tak musialam dokupic do niej karte pamieci,jako,ze ta,ktora byla w aparacie-byla zdecydowanie za mala. Jak to jest z tymi iPodami?

Bede wdzieczna za odpowiedz,bo ten swiat "elektroniki", techniki-to mnie po prostu przeraza i nie umiem sie jeszcze w nim odnalezc:( Przepraszam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz ipoda to nic nie musisz dokupywać. Jedynie ściągnij iTunes, żeby wgrać pliki do niego. Aha możesz też kupić jakieś lepsze słuchawki, bo te co są w pudełku, to nie są klasy hi fi, ale dla "normalnego człowieka" ;) są OK

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz ipoda kup video nowego. Potem zmien w nim firmware na rockboxa i bedzie dobry. Jednak sama znajomoscia sprzetu sie nie sugeruj. Jest wiele playerów bijących go na głowie (szczegolnie za cene sklepową). Poczytaj o Iaudio x5l ew. jak chcesz nano to clixie 2 albo meizu m6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ogromnie za odpowiedz!!:)

Wlasnie poczytalam o tym calym Iaudio x5l m.in: http://pclab.pl/forum/lofiversion/index.php/t152190.html

i wynikaloby,iz istotnie powinnam sie nim zainteresowac,...jakkolwiek pojde chyba na latwizne i kupie sobie tego Apple'a:/

Ja jestem takim laikiem w tych tutaj elektronicznych bajerach i gadzetach,jak i w ogole w calym temacie,ze nawet nie wiem co to jest firmware,rockbox,wiec kiedy Ty mi mowisz,ze bede musiala cos takiego zmieniac,to juz w ogole chowam po sobie uszy:P.........

Masakra istna moja techniczna wiedza:(

A jeszcze jedno pytanie Norbar,jakie sluchawki zatem bys mi polecal do zakupu?

Pozdrawiam i dziekuje za cierpliwosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takim laikiem w tych tutaj elektronicznych bajerach i gadzetach,jak i w ogole w calym temacie,ze nawet nie wiem co to jest firmware,rockbox,wiec kiedy Ty mi mowisz,ze bede musiala cos takiego zmieniac,to juz w ogole chowam po sobie uszy:P.........

Trochę samozaparcia i chęci by się dokrztałcić i będzie dobrze. Wystarczy poczytać to forum, to kopalnia wiedzy, tylko trzeba CHCIEĆ, a nie czekać aż ktoś poda odpowiedź na tacy :)

 

jakie sluchawki zatem bys mi polecal do zakupu?

Tutaj napewno coś znajdziesz x)

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Obecnie jestem w Anglii i chce sobie kupić ipod video 30 gb w polsce na allegro 800 zł.a w anglii 120 funtów widzialem w sklepie i teraz pytanie, nie znam się na ipodach (chcialbym miec pierwszego w życiu) :Pwięc mam 2 pytańa za które będe bardzo wdzięczny jak odpowiecie:1.Czy można na nim odtwarzać zwykłe filmy np. sciagniete z dc++ i zgrac odrazu na ipoda czy trzeba zmienic format?2.Chodzi mi o tego ipoda: http://www.allegro.pl/item210350459_nowy_i..._na_prezen.htmlczy opłaca się go kupic w Polsce czy może troche taniej tu w Anglii?Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na odpowiedź :)DziękujeWitam!Obecnie jestem w Anglii i chce sobie kupić ipod video 30 gb w polsce na allegro 800 zł.a w anglii 120 funtów widzialem w sklepie i teraz pytanie, nie znam się na ipodach (chcialbym miec pierwszego w życiu) :Pwięc mam 2 pytańa za które będe bardzo wdzięczny jak odpowiecie:1.Czy można na nim odtwarzać zwykłe filmy np. sciagniete z dc++ i zgrac odrazu na ipoda czy trzeba zmienic format?2.Chodzi mi o tego ipoda: http://www.allegro.pl/item210350459_nowy_i..._na_prezen.htmlczy opłaca się go kupic w Polsce czy może troche taniej tu w Anglii?Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na odpowiedź :)Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności