Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ponownie otwarci!


MP3store Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Z tej strony Patryk. 
Nie rozpisując się banalnie - jesteśmy z powrotem otwarci.

 

Z racji ponownego otwarcia przygotowaliśmy dla was specjalną ofertę promocyjną z którą można się zapoznać pod tym linkiem :)

 

Póki co do odsłuchu jest dostępny najnowszy produkt ze stajni Astell&Kern'a - Kann Alpha, jak i można przetestować Burson Reference.

 

Sklep otwarty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, lokalizacja niezmiennie  Rewolucji 1905roku 32, wejście od strony ul. Kilińskiego.

 

Zapraszam również do polubienia naszego fanpage'a na facebooku, na którym pojawiać się będą informacje o promocjach, czy też nowych przedmiotach 

 IMG_20201019_172355.thumb.jpg.564ffdb3c2c8289de02088ab3c5f3f01.jpg

IMG_20201019_172420.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - czemu już po raz drugi rozległy katalog promocyjny (bardzo ładny zresztą) dla zakupów offline Łódź, a internetowo/dla innych miast cisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mario promował(a), przestał(a) promować, promował(a) i podpiął/eła ten temat
Godzinę temu, timecage napisał:

Tak z ciekawości - czemu już po raz drugi rozległy katalog promocyjny (bardzo ładny zresztą) dla zakupów offline Łódź, a internetowo/dla innych miast cisza?

A jakie miasto cię by interesowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MP3store Lodz napisał:

A jakie miasto cię by interesowało?

 

Moje pytanie było ogólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można próbować, ale z punktu widzenia PR to trochę wygląda, jakby salon w Łodzi był albo jedyny, albo tak specjalny, że inne się nie liczą.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie też dziwne zagranie "tylko offline" jak z ostatniej promocji i tutaj też mylnie jest ta promocja skonstruowana. No ale tu już sklep lepiej wie ile ma zamówień z różnych kanałów sprzedaży, natomiast dla mnie faktycznie co najmniej dziwne posunięcie szczególnie w dzisiejszych czasach. 

 

A co do tej Łodzi to też nie wiem. Może Wojtka chcą wkurzyć albo coś w tym rodzaju :D <taki dżołk>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wulkan napisał:

Palpatine-> Dam znać :)

 

Patryk-> Czy macie do porównania z SA700 demonstracyjny model SP2000SS?

Na dzień dzisiejszy niestety nie mamy 😕
Ale postaram się sprowadzić go, dam znać jak będzie, chociaż z Ultimą może być problem...

Edytowane przez MP3store Lodz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Hej

Promocja dotyczy tylko Łodzi ze względu na ponownie otwarcie sklepu, poprzednia promocja offline dotyczyła Katowic, jeżeli jest ktoś  zainteresowany rabatem na wybrany produkt w innym mieście lub on line proszę  się kontaktować indywidualnie z wybranym sklepem.

Oczywiście ta konkretna promocja dotyczy tylko klientów stacjonarnych którzy odwiedzą sklep w Łodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MP3store Lodz napisał:

Na dzień dzisiejszy niestety nie mamy 😕
Ale postaram się sprowadzić go, dam znać jak będzie, chociaż z Ultimą może być problem...

Dziękuję za odpowiedź.

 

Ale rozumiem, że demonstracyjny egzemplarz SA700 jest na stanie sklepowym?

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wulkan napisał:

Dziękuję za odpowiedź.

 

Ale rozumiem, że demonstracyjny egzemplarz SA700 jest na stanie sklepowym?

Będzie dzisiaj, ale o której to już od kuriera zależy 😕

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MP3store Lodz napisał:

Będzie dzisiaj, ale o której to już od kuriera zależy 😕

Pięknie :)

Jutro postaram się podejść z moimi słuchawkami, żeby posłuchać SA700.

 

W tych promocjach jednej najważniejszej mi brakuje - SP2000 za kwotę 9.999 zł........................

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, widziałem, słuchałem... :)

Dziękuję za to Patrykowi, który służył mi pomocą i radą.

 

Słuchałem SA700 i KANN-a Alpha na (jeszcze) moich Laylach II.

Ujmę to tak: SA700, nie powiem, podobał mi się. Ale... KANN Alpha podobał mi się jeszcze bardziej.

O tyle to zaskakujące, że KANN (w pierwszej wersji) i KANN Cube nie podobały mi się.

No, ale tak samo było kiedyś z SP1000SS (że nie dałem rady go słuchać dłużej. niż 15-20 minut), a SP2000SS kochałem i kocham wciąż...❤️
 

Ale wracając do SA700 i KANN-a Alpha.

SA700 odniosłem wrażenie, że chce zrobić pierwsze dobre wrażenie. Sporo rzeczy podanych na twarz, "podrasowane" barwy plus mocny bas, ale chyba najważniejsze, czyli muzykalność i kontrola (panowanie) nad słuchawkami, jest moim zdaniem zdecydowanie po stronie KANN-a Alpha.

Innymi słowy - przez 2/3 czasu, który spędziłem w MP3store Łódź, słuchałem KANN-a Alpha, a przez 1/3 - SA700.
KANN Alpha ma bardziej "szare" barwy na tle SA700, ale za to KANN Alpha tworzy pewien dystans, dzięki czemu przyjemniej się go słucha przez dłuższy okres czasu.
Zaskakujące jest natomiast to, że odniosłem wrażenie, że (ogólnie) odtwarzacze: SA700 i KANN Alpha brzmią generalnie w sposób zbliżony i że większe różnice słyszałem pomiędzy SP2000SS a SP2000 Copper.

Edytowane przez wulkan
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wulkan napisał:

czyli muzykalność, jest moim zdaniem zdecydowanie po stronie KANN-a Alpha.

No dokładnie tak samo mam po odłsuchać, to muzykalna bestia a do tego ma masę mocy.... gdyby tylko ROOn był obsługiwany...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Corvin74 napisał:

No dokładnie tak samo mam po odłsuchać, to muzykalna bestia a do tego ma masę mocy.... gdyby tylko ROOn był obsługiwany...

Szkoda jedynie, że odniosłem wrażenie, że góra w KANN-ie Alpha jest trochę taka jakby "obcięta", a jej barwa odrobinę szara.

No, ale za te pieniądze nie można mieć wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 20.10.2020 o 12:44, timecage napisał:

Tak z ciekawości - czemu już po raz drugi rozległy katalog promocyjny (bardzo ładny zresztą) dla zakupów offline Łódź, a internetowo/dla innych miast cisza?

 

Dziękujemy za dobre słowo.

 

Ostatnio robiliśmy ofertę promocyjna na wszystkie sklepy + online. Takie oferty zresztą wychodzą dość regularnie.

 

Łódź była zamknięta przez ostatnie pół roku. A promocja jest z okazji otwarcia, aby trochę rozkręcić na start. Zresztą wiele produktów jest dosłownie w kilku egzemplarzach stąd też extra ceny.

 

Podsumowując, nie gardzimy żadnym wsparciem, czyli potencjalnymi klientami, którzy chcieliby skorzystać z tej promocji. Natomiast akurat w tym wypadku klienci odwiedzający sklep traktowani są wyjątkowo.

 

Jeśli jednak ktoś z Was byłby zainteresowany zakupem któregoś z produktów, prosimy o kontakt z obsługą sklepu lub z którymkolwiek z oddziałów. 

Zaproponujemy równie atrakcyjną cenę (nie taką samą, ale zbliżoną).

 

ZACHĘCAMY bo WARTO

 

dzięki za uwagę i wasze wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Sprawdzę to. 

Jedyne co możesz zrobić to wpisać domenę, z której wysyłany jest newsletter do białej listy w swojej skrzynce.

Albo po prostu aby te maile nie byly traktowane jako Spam.

 

Ze względu na ilość odbiorców newslettera niektóre serwery mogą traktować taką wysyłkę jako Spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mario odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności