Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupiłem SOHA III złożonego przez x500. Moje K601 już skaczą z radości :D

 

 

I jak to gra w porównaniu z Holdkiem? :)

 

Dowiem się pewnie koło poniedziałku bo dopiero jutro zostanie do mnie wysłany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska oszalała, NuForce uDac doszedł na drugi dzień przed południem (sic!)

Słodkie czarne maleństwo.

Daj znać jak gra z CAL! bo sam się zastanawiam nad takim zestawem, choć wciąż skromnie. :)

Poprawa w stosunku do integry laptopa (de facto zaskakująco poprawnie grającej) polega m.in. na wzroście szczegółowości i lekkim ociepleniu dźwięku. Nie jest to żaden szał, ale gra to naprawdę nieźle, czuć poprawę jakości. Ale to mój pierwszy DAC, więc ciężko mi tak naprawdę coś więcej napisać :P Jak zwykle, pewnie z czasem przyjdzie więcej refleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraftwerk - "Electric Cafe" (wersja angielska). Płyta niedoceniana przez krytyków, a IMHO naprawdę niezła. :)

 

BTW obecnie ten album w wersji remasterowanej dostępny jest pod zmienionym tytułem "Techno Pop".

electriccafe.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwale co kupiłem :) Słuchaweczki do domu JVC HA-RX900 :) Porównywał będe do HD595 oraz moich ES7 :)

Kilka fotek jak ten szajs wygląda:

 

 

 

 

Uwage można zwórcić na wielkość słuchawek w stosunku do HD595 oraz ES7. Zakup myślę że ok, ale już teraz jestem pewien na co będe oszczędzał kasę - wzmacniacz słuchawkowy SOHA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadany player: Żaden, nie bawie sie w portable już bo to żal jakość...

 

Niezle :) Stwierdzenie baaaardzo na wyrost.

 

Moglbys sie mocno zdziwic. Szego czasu na spotkaniu u Rolandsingera wolelismy jednoglosnie iRivera H340 z Grado GS1000 oraz Yamamoto HA-02 niz np. DAC Theta Digital Ds Pro Gen V. Jak by nie bylo DACi Theta to legenda.

 

Theta grala w porownaniu do iRivera dokladnie tak jak motto tej wlasnie firmy "Digital done right" - lecz bylo to "tylko" digital, podczas gdy iRiver czestowal glebokim analogowym brzmieniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwale co kupiłem :) Słuchaweczki do domu JVC HA-RX900 :) Porównywał będe do HD595 oraz moich ES7 :)

Kilka fotek jak ten szajs wygląda:

 

 

 

 

Uwage można zwórcić na wielkość słuchawek w stosunku do HD595 oraz ES7. Zakup myślę że ok, ale już teraz jestem pewien na co będe oszczędzał kasę - wzmacniacz słuchawkowy SOHA :)

Słuchawki wyglądają naprawdę zacnie :) . Mógłbyś zrobić zdjęcie od góry pałąka bo wydaje mi się jakiś dziwny :huh: . Napiszesz coś potem o nich odnośnie dźwięku  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow, chodzi mi o to że portable sprzet nie gra super, może brzmienie jego jest dobre ale napewno nie na zatłoczonej ulicy, chodzbyś miał super słuchawki i super player to nieda CI to tego samego co słuchanie na tym sprzecie w domu, więc nie lubie czuć się zniesmaczony dzwiekiem ktorego słuchałem na początku w domu a jak wyszedłem na ulice to mi brakowało pewnych rejestów i szczegółów.

 

Damix dla Ciebie foteczki:

 

 

Powiem tylko tyle ze narazie słuchawki grają ostro basowo i raczej takie zostaną, troche mi sie to nie podoba, nie sa tak uniwersalne jak HD595, ale potrafia lepiej odnalezc sie w pewnych piosenkach niż one, ale na spokojnych piosenkach z małą iloscią wysokich te słuchawki niemają potencjału, słucham na nich niecałe 2h, moze jeszcze coś od siebie pokazą, wrazie W będe korygował sobie bas EQ bo jest go sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow, chodzi mi o to że portable sprzet nie gra super, może brzmienie jego jest dobre ale napewno nie na zatłoczonej ulicy, chodzbyś miał super słuchawki i super player to nieda CI to tego samego co słuchanie na tym sprzecie w domu, więc nie lubie czuć się zniesmaczony dzwiekiem ktorego słuchałem na początku w domu a jak wyszedłem na ulice to mi brakowało pewnych rejestów i szczegółów.

Okreslenie portable wcale nie oznacza, ze jest to sprzet tylko na ulice. Cos takiego okresla raczej np. "outdoor". Portable to po prostu przenosny. Ja nie wykorzystuje swojego playera na ulicy tylko w biurze albo ewentualnie pociagu. Na ulice na pewno wolalbym jakiegos maluszka i IEMy i faktycznie zgadzam sie z Toba - tam jakosc jest drugorzedna, bardziej liczy sie miniaturyzacja. Jest wiele przenosnych playerow grajacych lepiej niz budzetowe DACi z przenosnym wzmakiem mogacych napedzic wiele wiekszych sluchawek lepiej niz domowy low-end :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie, a wracając do dzwieku JVC, nie są one tak uniwersalne jak HD595 niestety, no i bez korekcji raczej nikt się do nich nie przyzwyczai, sypią strasznie mocnym basem, może jeszcze coś się zmieni po kilkunastu h grania. A jeszcze o kablu może, jest bardziej giętki niż w HD595, chociaz jak wypada jakośc jego w srodku nie wiem, ale bede go napewno zmieniał, a przejscie z słuchawki do słuchawki jest zrobione takim kablem ze wole nie mówić :/ Kabelek cieńszy niż jedna zyła CMK422 lub taka jak przekrój conducfila jednej zyły! szok! szajs i tyle. Spodziewam sie ze jednak słuchawki dadzą coś od siebie jeszcze, ale sprzedać ich nie sprzedam :) widziałem moding na necie i będe robił coś z tym i zobacze jak to zagra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garp, poczekaj troche tak z tydzien to zdam CI recenzje jak to gra to może się sam skusisz, ale słuchawki nie dla każdego na pewno i nie do każdej muzyki :) Napisz do mnie PW żebyśmy nie zapomnieli co i jak. Będziemy w kontakcie :) A co do ceny to kosztowały one mnie 308zł, czekałem na nie 3-4dni(sam nie wiem bo zleciało szybko, no poza tym ze zamówiłem tydzień ponad wcześniej ale nie miałem kasy żeby zapłacić) aż sprowadzą co jest to towar ewidentnie na zamówienie. Oczywiście nówki w profi24.pl. Ale warto posłuchać ich wcześniej wygrzanych, moje co dopiero 6h grają ale nie moge uwierzyć ze dźwięk aż tak sie zmienił. Jak pisałem porównywał będe do HD595 bo chyba do ES7 niema sensu jednak :) Wszystko pędzone beresfordem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności