Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Name44 napisał(a):

Trochę niezręcznie pod Ofeuszem ale tak. Odsłuchane i kupione. Nie było się nad czym zastanawiać. Są znakomite! Denon Perl Pro. Pełnia szczęścia 🙂

 

 

DPPro.jpg

Będzie jajkiś krótki opis. czekam na porównanie z Technics EAH-AZ80

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KaszaWspraju napisał(a):

Będzie jajkiś krótki opis. czekam na porównanie z Technics EAH-AZ80

Oczywiście, w tak zwanej wolnej chwili postaram się napisać kilka zdań. Z tego co słyszę to tylko pochwały przychodzą mi na myśl. Niestety, nie słyszałem EAH-AZ80 czego żałuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Name44 napisał(a):

Trochę niezręcznie pod Ofeuszem ale tak. Odsłuchane i kupione. Nie było się nad czym zastanawiać. Są znakomite! Denon Perl Pro. Pełnia szczęścia 🙂

 

 

DPPro.jpg

Jak wygoda? Brzmią podobnie do D5200 albo D7200? 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron Denony pewnie siądą w uchu...gdy już się nauczymy z nimi obchodzić. W ich przypadku chwilę to trwa i nie zawsze prawidłowo się dopasowują. Nie jest to też takie intuicyjne jak w przypadku tradycyjnych konstrukcji. W ich przypadku słuchawkę lekko wpychamy i "wkręcamy" w ucho.  Za krótko je mam abym mógł powiedzieć, że już perfekcyjnie je aplikuję. Gdy dziś w drodze do pracy "zaskoczyły" to zapomniałem o ich istnieniu. Szedłem wręcz otoczony dźwiękiem.  Wrażenie słuchanie na słuchawkach pełnowymiarowych jest bardzo, bardzo realistyczne. Z pierwszych wrażeń dodam jeszcze, że są  bardzo czułe na dotyk a może to tylko kwestia wprawy i przesiadki z budżetowych TWS. 

 

No i usłyszeć od słuchawek "Welcome back" gdy włożyłem je do uszu wywołało u mnie lekki uśmiech w drodze do pracy, miłe i chyba niespotykane 🙂      

 

@KaszaWspraju o brzmieniu postaram się więcej napisać w odpowiednim dziale, może wieczorem. Zaznaczam tylko, że po procesie personalizacji dźwięku te słuchawki każdemu zagrają inaczej 🙂 Ja ze swojej strony mogę napisać i gorąco zachęcić do osobistego spotkania z tymi nietuzinkowymi słuchawkami w sklepie. 

Edytowane przez Name44
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 16:50, kubachim napisał(a):

Jak się te Denony do Technics mają? Ciekawią mnie. 

Według mnie, Technics'y są całościowo lepsze, bo po zastosowaniu EQ praktycznie nie posiadają wad. Denony mają mocniej zaznaczony subbas, ale i też wyższa średnica jest zbyt podkreślona, co przy głośnym słuchaniu może być dla niektórych irytujące. 

 

Nie mam czasu, żeby przysiąść na spokojnie i porównać obie pary, dlatego coś więcej postaram się napisać wkrótce. ;)

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

Nie ukrywam, że pomimo kilku miesięcy jakie minęły.. ten dźwięk nadal pozostaje w mojej pamięci i będę się starał sprawdzić zdecydowanie przystępniejsze cenowo HE90.  Z tego względu nie mówię żegnaj, ale do usłyszenia Orfeuszu! :)

 

Fajny opis wrażeń. Ciekawy jestem, ile by kosztowały sprzedawane osobno.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę co ostatnio kupiłem, a co! 

Kupiłem sobie taki o to ładny kabelek USB-C OTG ddHiFi TC09S i IEMy planarne Hidizs MP145 do niego bo ładnie kolorystycznie pasują 😜 

20240403_155807.jpg

20240403_155637.jpg

 

 

 

EDIT:

Taki ładny ten kabelek. Ma tylko jedną wadę... Nie działa. Nie ładuje, nie jest wykrywany przez żadne z urządzeń😬 Co za szrot. Miał ktoś styczność z supportem HiFiGo? 

Edytowane przez AngelOfDeathPL
  • Like 7
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 10:42, Kajetanjazz napisał(a):

Po parze Sparkos ss3602 i Muses02 do wsadzenia do Mass Kobo (po modyfikacji) na początek :) 

DSC_0137.jpeg

DSC_0132.jpeg

DSC_0135.jpeg

Jak te Sparkos, już są nowsze ponoć lepsze. Gdzie te ss3602  kupowałeś? Muses 02 raczej grają zbyt efektownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę co ostatnio kupiłem, a co! 

Kupiłem sobie taki o to ładny kabelek USB-C OTG ddHiFi TC09S i IEMy planarne Hidizs MP145 do niego bo ładnie kolorystycznie pasują  
20240403_155807.thumb.jpg.a9f2b07b649e72756fff858427fcde3f.jpg
20240403_155637.thumb.jpg.6a4395cbfa7258159c37b1d7ada20355.jpg
 
 
 
EDIT:

Taki ładny ten kabelek. Ma tylko jedną wadę... Nie działa. Nie ładuje, nie jest wykrywany przez żadne z urządzeń Co za szrot. Miał ktoś styczność z supportem HiFiGo? 
Jeśli chcesz sprawdzić co z nim nie tak, polecam taką zabawkę:

4066647bc079f1475764015d716d2a39.jpg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

Taki ładny ten kabelek. Ma tylko jedną wadę... Nie działa. Nie ładuje, nie jest wykrywany przez żadne z urządzeń😬 Co za szrot. Miał ktoś styczność z supportem HiFiGo? 

Może i ładny ale wygląda na sztywny i do dongli tak średnio. 

Płaciłeś poprzez PayPal ? Jeżeli tak to zaoszczędź sobie czasu i rozmawiaj z nimi poprzez "dyskusję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu. Zobaczymy jaka będzie ich odpowiedź. Jak będą coś kombinować to zgłosze problem za pośrednictwem PayPal. Według Ciebie to skuteczniejsze rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

To i ja się pochwalę co ostatnio kupiłem, a co! 

Kupiłem sobie taki o to ładny kabelek USB-C OTG ddHiFi TC09S i IEMy planarne Hidizs MP145 do niego bo ładnie kolorystycznie pasują 😜 

20240403_155807.jpg

20240403_155637.jpg

 

 

 

EDIT:

Taki ładny ten kabelek. Ma tylko jedną wadę... Nie działa. Nie ładuje, nie jest wykrywany przez żadne z urządzeń😬 Co za szrot. Miał ktoś styczność z supportem HiFiGo? 

Ja go mam, działał ładnie mojo 2. Ale słyszałem że były z nim problemy :( Ddhifia dobry support, na szczęście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zgreg napisał(a):

Jak te Sparkos, już są nowsze ponoć lepsze. Gdzie te ss3602  kupowałeś? Muses 02 raczej grają zbyt efektownie?

Nie wiem nic o nowych, jest drugi większy model, którego nie byłoby opcji wsadzić do mass kobo. Z tego względu tylko jedna para sparkos, na górę już nie wejdą, więc tam będzie kombinacja które mniejsze niedyskretne 

 

Co do grania to prawdziwe porównania będą jak ściągnę jeszcze opa2828 i dostanę z powrotem stockowe jrc5532 oczyszczone po modzie. Zestawu nie słyszałem jakieś 2tyg, więc słabo z punktem odniesienia, choć daleko temu do grania źle. Powinien być też film na YouTube później 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Beh0lder napisał(a):

Ja go mam, działał ładnie mojo 2. Ale słyszałem że były z nim problemy :( Ddhifia dobry support, na szczęście.

Też właśnie miał służyć do połaczenia Mojo 2. Myślałem na początku, że to może wina "modżo", ale telefonu nie ładuje, a DAPa też nie wykrywa jako dysk zewnętrzny. Zero oznak "życia". Napisałem do nich zobaczymy co mi odpiszą. Oby tylko nie kazali odsyłać do Chin bo pewnie pare groszy będę musiał zapłacić, a już kabel sam w sobie nie był tani - 55$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie miał służyć do połaczenia Mojo 2. Myślałem na początku, że to może wina "modżo", ale telefonu nie ładuje, a DAPa też nie wykrywa jako dysk zewnętrzny. Zero oznak "życia". Napisałem do nich zobaczymy co mi odpiszą. Oby tylko nie kazali odsyłać do Chin bo pewnie pare groszy będę musiał zapłacić, a już kabel sam w sobie nie był tani - 55$.
Mojo dogaduje się bez zająknięcia z dużo tańszymi przewodami.349a3c6e73fcdc56ac21380384d1e561.jpg2f66de5a67bb3f91572b7576a52ff7e1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie mam ten kabel od iFi tzw. kabel kierunkowy. W przypadku tego od ddHiFi nie powinno tak być. Zresztą ładowanie też nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności