Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że wystarczy bo portfel już pusty. Zobaczymy na jak długo
Miałeś dt990 i jak tak to jakbyś je porównał? Ilo to Ohm ? Ja mierzyłem opór cewek moich dt990 i wyszło około 604 i 613 Ohm, chyba pro mają parowane cewki l.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Play napisał(a):

DT990 miałem dwa lata i chyba 4 miesięcy szukałem następców. Następne chyba by musiało być coś pokroju th900, a na taki wydatek na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić.

Moim zdaniem po prostu wystarczy. Miałem th900 i wiele innych przed Beyerami. W końcu kupiłem Beyery i efekt jest taki, że teraz mam w zasadzie tylko Beyery. Inne są bardziej efekciarskie ale na pewno nie grają realnie jak te.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zgreg napisał(a):

Miałeś dt990 i jak tak to jakbyś je porównał? Ilo to Ohm ? Ja mierzyłem opór cewek moich dt990 i wyszło około 604 i 613 Ohm, chyba pro mają parowane cewki l.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Nie jestem pewien, czy to do mnie, ale odpiszę. Miałem wersję 80 ohm Black edition. Na pewno miały bardziej dyskotekowy bas, mniejszą scenę, cofniętą średnicę, gorszą jakościowo górę, gorszą separację. Całościowo grały przyjemnej, ale DT1990 na zbalansowanych padach i po delikatnym EQ też grają bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Play napisał(a):

Nie jestem pewien, czy to do mnie, ale odpiszę. Miałem wersję 80 ohm Black edition. Na pewno miały bardziej dyskotekowy bas, mniejszą scenę, cofniętą średnicę, gorszą jakościowo górę, gorszą separację. Całościowo grały przyjemnej, ale DT1990 na zbalansowanych padach i po delikatnym EQ też grają bardzo przyjemnie.

 

Co jak co, ale efektu otwartości nie można DT990 odmówić. Także może faktycznie grały najbardziej realnie. Na tej zasadzie, że się co chwilę obraca, żeby sprawdzić czy coś się nie dzieje w realu. :P

 

Finalnie wybrałem w swoim czasie DT880, a miałem obydwie pary jednocześnie. Może i mniej widowiskowe do oglądania filmów i seriali, ale do słuchania muzyki nadają się według mnie lepiej.

 

 

//Gdzieś zgubiłem wątek na co odpisywałem, ale mniejsza 😂

A, tu:

4 godziny temu, tommir napisał(a):

Moim zdaniem po prostu wystarczy. Miałem th900 i wiele innych przed Beyerami. W końcu kupiłem Beyery i efekt jest taki, że teraz mam w zasadzie tylko Beyery. Inne są bardziej efekciarskie ale na pewno nie grają realnie jak te.

Edytowane przez Leairve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 00:49, Tecnoselfrx napisał(a):

W ostatnim czasie shanling em5 (głównie jako streamer) , smsl m300 se do aktywnych monitorów, doszła też listwa i kabel zasilający od taga. 

Ze słuchawek fiio ft3 oraz hifiman he-r9. IMG_20231207_184904.thumb.jpg.888fe2b4109dbbe066cab5d74dc33993.jpgIMG_20231118_212931.thumb.jpg.352a8f812eba41061970529d2d2b729f.jpgIMG_20231125_185841.thumb.jpg.9b6430236fcbe2004d0566a590f360b3.jpg

IMG_20231207_190028.jpg

IMG_20231114_220223_edit_138434086269500.jpg

 

pytanie do kolegi. Jak z ilością basu w ft3 względem he-r9 ? (ew z innymi hifimanami ktore kolega miał okazje testować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 10:35, pabloj napisał(a):

@sideTe dongle serio teraz takie dobre robią, że zastępują mid-fi stacjonarke?

Wg mnie FC6 goni jakością dźwieku wiekszość DAPów ze średniej półki.
Znaczy przegania :)

Edytowane przez docentore
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mir35 napisał(a):

Kupione dziś w Katowickim Mp3store, całkiem fajne te skurczybyki. 

20240213_164214.jpg

Całkiem fajne efekty można z nich wycisnąć po zabawie EQ, świetna wygoda i izolacja pasywna. Bardzo ciekawa opcja w swojej cenie. Kupiłem jako awaryjne doki (niedawno sprzedałem, bo nadmiar gratów się zrobił), a pozytywnie zaskoczyły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, docentore said:

Wg mnie FC6 goni jakością dźwieku wiekszość DAPów ze średniej półki.
Znaczy przegania :)

Pytanie było generalnie odnośnie stacjonarki mid-fi w porównaniu do FC6, bo z tamtych wpisów wynikało, że zastąpiło komuś właśnie sprzęt stacjonarny EF400 czy coś.
Ale i tak dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma Hugo2 powinien sprawdzić takie połączenie.

Kupiłem te słuchawki dla zabawy poniżej 200pln i tak mi się spodobały, że już drugi dzień w nich słucham.

Pomimo dość sporego gabarytu idealnie siedzą w uchu, bardzo dobry seal złapany od razu na firmowych gumkach. Lekkie. Nic nie uwiera, słuchawy siedzą głęboko. Kąt tulejki jakby stworzony dla mnie.

Nie wiem jak z innym dac ampem to by grało, ale z Hugo czuje się jak bym zapłacił za nie conajmniej z 2tys 🙂

Mają w sobie coś takiego, że chce mi się słuchać kolejny i kolejny utwór.

Zaraz po zakupie muszą się trochę "rozruszać" by fajnie grać.

Naprawdę polecam z całego serca!

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Genesis mam wszystko od początku do "Duke" włącznie reszta mnie raczej nie interesuje. A Niemen genialny...c1855c4229d818f801796ce7681861f9.jpg

Wysłane z mojego motorola razr 40 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kuman napisał(a):

@Lord Rayden

nie rozumie, te miśki to głośniki bluetooth ??

zestaw 2.1 ?

Miśki to mocna ekipa AudioBears :)

19 minut temu, chico99 napisał(a):

Te miśki to zakup, dapa lordu już miał od dawna.

Miśki to od prawej Paryski, Kubuś i Manfred. Są z Nami od dawna. 

DAPówvto już trochę mam , choć daleko mi do @kommela. Ten jest nowy, w sam raz dla słabszego wzroku. Po uszach też daje 🐻🎧😎

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności