Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2024 o 22:01, marco-polo napisał(a):

Mam z 10 takich stojaków. Jeden minus, stojaki są fajne ale bardzo zniekształcają pady. W sensie jak są grube pady to robi z nich cienkie naleśniki.

Na tej flaszce chyba whisky co tam masz na stoliku, lepiej siedzi bo smukła i jest okrągła i nie zostawia linii na padach.

Racja, nacisk na pady jest spory ale w tym przypadku jest ok, co do drugiej opcji to mam obawy czy nie sięgał bym po te "stojaki" częściej niż po słuchawki 😉

IMG_20240104_104949143.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Gratki! 2go u nas na forum to rzadkość, chyba drugi z tego co kojarzę. 

Dzięki. Mam Poly i nie było innej opcji w tym przypadku. Muszę kupić etui na ten zestaw.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Dzięki. Mam Poly i nie było innej opcji w tym przypadku. Muszę kupić etui na ten zestaw.

Zazdraszczam.

Ja ciągle zbieram, zbieram i uzbierać na 2go nie mogę.

Podświadomie liczyłem na jakiegoś 3go z lepszymi podzespołami ale nie zanosi się na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, waski napisał(a):

Zazdraszczam.

Ja ciągle zbieram, zbieram i uzbierać na 2go nie mogę.

Podświadomie liczyłem na jakiegoś 3go z lepszymi podzespołami ale nie zanosi się na to.

Dzięki. Masz za to Hugo TT2. 😊

Ja liczyłem na Hugo 3, ale się nie zanosi to kupiłem ten zestaw. 2go powinien mieć wszystko co potrzeba, więc zastanawiam się jakie podzespoły byś chciał wymienić. Mam Poly i działa bardzo dobrze a 2Go ma dodatkowo gniazdo ethernetowe. Mogłyby mieć lepsze Wifi 5gh czy usbc co jest obecnie niczym specjalnym, ale z brakiem tego tea nie ma problemu. Najlepiej używa mi się słuchając bezpośrednio z karty SD za,pomocą aplikacji M.A.L.P,  która bierze muzyczkę bezpośrednio z karty nie używając upnp.

Zajumałem synkowi etui od Nintendo Switch. 😀

IMG_3583.jpeg
 

IMG_3584.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _raza_ napisał(a):

To i ja się pochwalę🙃😃

421A3364.jpg

To te z linku? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bakus1233 napisał(a):

I przy tym wykonane z lepszych materiałów od niejednych hajendów za ponad 10000zł. 

Ile tych zer po jedynce? Chyba jedno za dużo :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hammerh34d napisał(a):

W moim przypadku akurat słuchali i dlatego nie kupili :)
Ale ja tym razem nic nie będę pisać. Grats gadżetu, niech jak najdłużej ładnie wygląda i co tam Tobie pasuje.

Wiesz, kupiłem PX8 i dokupiłem Maxy,  po tygodniu słuchania Maxy zostały. Tak, że wiesz.

Co w nich nie tak w stosunku do innych - chętnie wymienię - wymień te Twoje ulubione.

Edytowane przez _raza_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kupiłem PX8 i dokupiłem Maxy,  po tygodniu słuchania Maxy zostały. Tak, że wiesz.
Co w nich nie tak w stosunku do innych - chętnie wymienię - wymień te Twoje ulubione.
Nie mam bezprzewodowych wokolusznych, poza jabrami do pracy, nie jestem miłośnikiem, nie mój klimat. Na spacery wolę tws, a do słuchania w domu mam stacjonarkę. Ale co nieco testowałem, a najlepsze były Bathysy, które mnie dosłownie zgniotły, bo spokojnie konkurują z niejedną stacjonarką.
Bathysy moim zdaniem nie dają szansy airpodsom. Klarownosc, szczegółowość, neutralność i brak sztucznego reverbu, który słyszę w airpodsach. Jedyne w czym te wygrywają, i to dość wyraźnie, to kwestia tłumienia hałasu otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych, moim subiektywnym zdaniem robią to najlepiej ze wszystkich jakie słyszałem.

Ale miałem nic nie pisać, więc uciekam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hammerh34d napisał(a):

Nie mam bezprzewodowych wokolusznych, poza jabrami do pracy, nie jestem miłośnikiem, nie mój klimat. Na spacery wolę tws, a do słuchania w domu mam stacjonarkę. Ale co nieco testowałem, a najlepsze były Bathysy, które mnie soalownie zgniotły, bo spokojnie konkurują z niejedną stacjonarką.
Bathysy moim zdaniem nie dają szansy airpodsom. Klarownosc, szczegółowość, neutralność i brak sztucznego reverbu, który słyszę w airpodsach. Jedyne w czym te wygrywają, i to dość wyraźnie, to kwestia tłumienia hałasu otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych, moim subiektywnym zdaniem robią to najlepiej że wszystkich jakie słyszałem.

Ale miałem nic nie pisać, więc uciekam:)

Czyli Max nie słuchałeś, ale opinię wydałeś. 

Mam Airpods pro2 - nie mają startu do Max, ale piszemy o zupełnie innych słuchawkach i innym przeznaczeniu.  Airpods pro II lewą(tą słabszą) dziurką od nosa wciągają Sony 4, 5 - miałem i słuchałem. Jestem ciekaw Technicsów 60M2 i 80 - syn je kupuje i może uda mi się je posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Max nie słuchałeś, ale opinię wydałeś. 
Mam Airpods pro2 - nie mają startu do Max, ale piszemy o zupełnie innych słuchawkach i innym przeznaczeniu.  Airpods pro II lewą(tą słabszą) dziurką od nosa wciągają Sony 4, 5 - miałem i słuchałem. Jestem ciekaw Technicsów 60M2 i 80 - syn je kupuje i może uda mi się je posłuchać.
Gdzie napisałem że nie słuchałem max?
Ale nieważne, ważne żebyś był zadowolony, nie odzywam się więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności