Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od dobrego człowieka @Name44 kondycjoner Helion FS 1200/upgrate do FS1700-1800 i podstawki granitowe. Dziękuję Przyjacielu!👍

 

IMG_3362.jpeg
 

IMG_3360.jpeg
 

IMG_3359.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LuQi napisał(a):


Wygląda na Open Heart tylko pewnie na innych wtykach bo do mnie akurat jedzie taki jak na fotce poniżej.

 

IMG_2166.jpeg

Zgadza się . Openheart, tylko 2x3,5 jack do 2,5 jack zbalansowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marek_m napisał(a):

Moja ulubiona budżetowa marka. Powoli zastępuje kable kupione wcześniej :) 

50 dych za dwumetrowy kabelek. Grzech było nie wziąźć🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GaryP napisał(a):

Już od kilku dni u mnie. Dzieki @x86 za szybką transakcję która umożliwiła mi zakup tego potwora.

 

 

kumamoto.jpeg

Wow ale cudak ! :D Jak czytam limitowana edycja wypuszczona w 100 sztukach. Fajnie to gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że kiedyś uda się go dorwać. Tak, tylko 100sztuk. Część środków ze sprzedaży przeznaczone na pomoc po trzęsieniu ziemi w Kumamoto.

Napisałem potwór bo narazie nie zapuszczam się wyżej niż 4 na gain, a przeważnie w okolicach 2.
Gra Naturalnie, bardzo dynamicznie i jak każdy bakoon wyróżnia się precyzją. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GaryP napisał(a):

Już od kilku dni u mnie. Dzieki @x86 za szybką transakcję która umożliwiła mi zakup tego potwora.

 

 

kumamoto.jpeg

Ja miłośnik klasycznych wzorów, srebrnych obudów i drewna przyznać muszę, że dawno żadne urządzenie mi się tak nie podobało wizualnie.

Tylko ta gałka nie jest idealnie dobrana.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś przez pewien czas offline. Po powrocie do telekomunikacyjnie żywych dotarł do mnie SMS o treści: "przesylka w skrytce".

 

Myślę sobie:

 

Cytat

no i fajno, dotarły Simgoty EA1000 kupione na 11.11

 

chociaż.. chwila.. jak to się zmieściły do skrytki? 
CZY ONI JE TAK ZGNIETLI

 

 

Przychodzę, wydłubuję, otwieram.

A tu takie cudo:

DX66 R17 Dec .jpeg

 

Skórkowe etui na karty (? bez żadnej kieszonki lub przegródki na banknoty) i odręcznie wypisana kartka z życzeniami.

Miło.

 

W swojej opinii nie zrobiłem u nich nie wiadomo jak dużych zakupów, by na to zasłużyć, ale niech będzie.

Nadal są dla mnie mało wiarygodni, bo praktykują nieuczciwe zagrywki marketingowo-promocyjne, ale cóż.. Zdarza się, że pod swoim szyldem /w ramach swojego sklepu wypuszczą ciekawe propozycje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birken napisał(a):

Ja miłośnik klasycznych wzorów, srebrnych obudów i drewna przyznać muszę, że dawno żadne urządzenie mi się tak nie podobało wizualnie.

Tylko ta gałka nie jest idealnie dobrana.

Pomarańczowe pokrętła z bakelitu są intencjonalnie stosowane jako znak rozpoznawczy Bakoona. 

Ale zgadzam się, można było to lepiej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 gratuluję, czyli jednak kartę SD udało się ogarnąć :) Napisz jak się dobrze zapoznasz z Poly krótką opinię w wątku Chorda. Zastanawiam się nad kupnem Poly, ale wiem, że będę korzystał tylko stacjonarnie, tzn. w obrębie domu, czyli przenoszenie z pokoju do pokoju, taras, itd. dlatego mam wątpliwości, czy to nie będzie przerost formy nad treścią. Z poprzednim Mojo miałem Hiby R3 Pro Saber. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Grand Wazoo napisał(a):

@lobuz1 gratuluję, czyli jednak kartę SD udało się ogarnąć :) Napisz jak się dobrze zapoznasz z Poly krótką opinię w wątku Chorda. Zastanawiam się nad kupnem Poly, ale wiem, że będę korzystał tylko stacjonarnie, tzn. w obrębie domu, czyli przenoszenie z pokoju do pokoju, taras, itd. dlatego mam wątpliwości, czy to nie będzie przerost formy nad treścią. Z poprzednim Mojo miałem Hiby R3 Pro Saber. 

Dzięki. Duźa biblioteka, ale Poly wgrało wszystko i jest gitara. Tak na gorąco (jak zwykle, gdy człowiek lekko podjarany po zakupie) wydaję się, że gra lepiej niż z UAPP po usb- szlachetniej, gładziej, soczyściej, mniej nerwowo. Może się wydawać a porównywać mi się teraz nie bardzo chce. 😅

 

Słucham używając Bubbleupnp lecz Chord powinien pomyśleć o własnym natywnym playerze bo nie jest to idealne rozwiązanie. Nie lubię za bardzo kombinowania z dlna/upnp, ale jest spoko. 
Właśnie słucham w hotelu z karty a Poly robi za hotspot do łączności z telefonem, którym steruję.

Bateria trzyma trochę dłużej niż Mojo2. Ładuję się to wszystko pewnie około 6h na mocnej ładowarce Ugreen.

Dzisiaj przyszło mi do glowy, czy może nie kupić sobie Hugo 2 + 2Go bo jednak coś jest magicznego w tych świecących kulkach. 😅 Hugo 2 nigdy jednak nie słuchałem a może będzie Hugo 3. Wtedy wezmę na bank😀.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności