Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, side napisał(a):

Masz Gustarda a20h i kupujesz jeszcze wzmaka? Ja wiem, że kto bogatemu zabroni, ale... po co? :D

To prawda Gustard A20h potrafi wiele, a w swojej cenie to i nawet czyni cuda ale zamysł był taki by wycisnąć max z HE6 (uwzględniając możliwości portfela) bo to wciąż moje ulubione słuchawki i zapowiada się, że tak zostanie na stałe :)

Na bogato to Aune S17 Pro jako przedwzmacniacz do finalnego wzmaka 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, x86 napisał(a):

Dzięki ! Zdecydowanie można robić jajecznicę ;) W temacie Aune skrobnę parę słów o nim. W skrócie uraz po X1s 10th Anniversary sprzed paru lat został zaleczony :)

 

To ode mnie jeszcze dwie kwestie do recenzji/opisu ;)

 

Regulacja głośności - na head-fi niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z krokami regulacji, które nie powodowały zmian w głośności lub powodowały gwałtowne zmiany.

Jak masz jakieś kolumny aktywne, to daj znać, jak wypada PRE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greg_jg napisał(a):

Regulacja głośności - na head-fi niektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z krokami regulacji, które nie powodowały zmian w głośności lub powodowały gwałtowne zmiany.

Jak masz jakieś kolumny aktywne, to daj znać, jak wypada PRE

Regulacja rzeczywiście lekko dziwna. Między 0-1 pewnie z kilkanaście dB, później wyraźne zmiany co 4 stopnie, i spory skok przy pięćdziesięciu paru. Super jako pre mimo utrudnionej regulacji. U mnie jajecznica nie wychodzi, bo max 55 stopni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubercik12311 napisał(a):

Gdzieś je kupowałeś?

Na aliexpress. Z monetami na 11 był po niecałe 11 $. Teraz kosztuje przeszło 15$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2023 o 04:47, Rafacio napisał(a):

Rozumiem, że outlet, że wystawowe, ale jakieś standardy chyba obowiązują. W ofercie nic nie jest napisane, że zestaw jest niekompletny. Brak pudełka przejściówki na duży jack czy przedłużacza itp. Jaja.

Chyba stanęli na wysokości zadania. Przyznali się i paczka chyba z resztą zestawu leci już do mnie. Zobaczymy co dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Technica te nauszne słuchawki co kupiłem grają ciekawie.

Te zaczepy na uszy to takie z gumy i z lekkiej stali cienkiej aż bać się że się nie złamie.

Ogólnie grają świetnie. Są szczegółowe, grają żywo, bardziej podchodzi mi jakby grały jasno ale nie są przejaskrawione, jeżeli chodzi o damski głos. Napowietrzone i scena super.

Ogólnie dobrze je odebrałem. Nie wiem może dlatego że inne strojenie lub inne granie.

Jak to mówią jak posmakowałeś nieba to i piekła też trzeba aby sprawdzić różnice.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dj1978 napisał(a):

w audiosłuchawkowym raczej najlepszy zakup ever, genialny stosunek cena-jakość. Fostex się pomylił i zaniżył cenę 10 - krotnie😉

 

moglbys posluchac Electric Wizard - We live i Meshuggah - Rational Gaze by sprawdzic czy dobrze sobie radza w ciezkim metalowym graniu gitar? czy  nie sa za chude

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj1978Ja mam Blue Dekoni i fajnie grają, basowo-muzykalne i wogóle nie jak stereotypowe plenary-dynamiki :) Może na stocka kiedyś też zapoluję. 

 

A do czego byś je porównał? Odniosłem wrażenie że zazwyczaj audiofile nie polecali stockowych T50RP tylko od razu pod mody kazali przeznaczać. 

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Undertaker napisał(a):

@dj1978Ja mam Blue Dekoni i fajnie grają, basowo-muzykalne i wogóle nie jak stereotypowe plenary-dynamiki :) Może na stocka kiedyś też zapoluję. 

Przypuszczam, że stocki grają tak samo.

basowo-muzykalnie to jest info też dla @meehooj, Twoje utwory to nie mój gatunek, ale sprawdziłem, grają z bardzo dobrym dociążeniem, do tego świetna separacja, co w ciężkiej muzyce myślę jest pożądane.

Poza tym, w spokojnym graniu, wokale świeże i żywe, takie naturalne.

Edytowane przez dj1978
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undertaker napisał(a):

A do czego byś je porównał? Odniosłem wrażenie że zazwyczaj audiofile nie polecali stockowych T50RP tylko od razu pod mody kazali przeznaczać. 

tzn, mody tak, ale tu chodzi bardziej o wymianę padów. Te z fabryki daję mizerny komfort. Pady z wersji Blue, mogę wnieść cos do brzmienia (ja zamówiłem pady Brainwavz). Bez skrępowania porównałbym T50RP do LCD- XC, z tym że Fostex ma lepszy bas, niebywały i nieczęsto spotykany jest ten kontrolowany subbas.

43 minuty temu, meehooj napisał(a):

@dj1978 dzięki za info, zamówie je z amazona, chyba najtaniej tam

 

 

nie zaszkodzi jeszcze zapytać o rabat w mp3store😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności