Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ryankgb napisał:

 

Tak, obecnie za około 26/27 dolarów można je kupić + jeszcze jak ktoś ma rabatowy to zejdzie poniżej stówki :D 

 

UTWS1 to praktycznie to samo i tylko MMCX (i drożej), a ja szukałem 2 pin, na chipie QCC 3020 :D 

TRN BT20S masz do wyboru, zresztą tak jak i UTW S1. Są 2pin 0.78 mm i mmcx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chico99 napisał:

 

Podaj linka.

 

 

AK Audio Store: https://pl.aliexpress.com/item/33043715300.html

NiceHCK: https://pl.aliexpress.com/item/33039704752.html

 

Taniej wychodzi z NiceHCK, ale ja kupowałem z AK, dał mi 3 zł rabatu, ale już niechętnie bo "the price is really the lowest now" - i faktycznie jest :D 

Można próbować i tu i tu, w NiceHCK się jeszcze można zapytać czy coś zejdą z ceny :D 

 

No i oczywiście kupujcie przez aplikację mobilną bo przez przeglądarkę jest drożej (na mobilnej zawsze jest taniej względem przeglądarki - to dla liczących każdy grosz).

 

 

 

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

TRN BT20S masz do wyboru, zresztą tak jak i UTW S1. Są 2pin 0.78 mm i mmcx 

 

UTWS1 do wyboru? Gdzie jest jakaś inna wersja niż MMCX? Bo chciałem brać na początku, ale same MMCX widziałem, a mi z reguły najbardziej 2 pin potrzebne. 

Przy BT20s miałem od razu właśnie 3 opcje - mmcx, 2 pin 0,75 mm i 2 pin 0,78 mm :D 

 

 

Edytowane przez ryankgb
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

Za stówę ? Fiio UTWS1 299 zl

Samo Fiio pisało że to klon TRN BT20S. Jedyny plus to regulacja głośności na słuchawkach, ale moim zdaniem nie warto dawać za to 3x tyle 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Aaa TRN to wiem, myślałem że mówimy o Fiio UTWS1 w tej cenie.

 

Nie no, coś Ty :D Za tyle to by się te Fiio wyprzedały w sekundę, tak jak kody na Black Friday 100/50 :D 

No ale jeśli to klon bez kontroli głośności to ja nie widzę sensu posiadania UTWS1 (ze względu na cenę) względem BT20s :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LuQi napisał:

Pany będziecie zadowoleni z BT20s i nawet Wam do głowy nie przyjdzie żeby się za jakimś Fiio rozglądać ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden chcesz posłuchać BT20S? Jeśli tak odezwij się na pw. Bzdury pisze gosc, bo jak mogą być wygodniejsze jak sama budowa taka sama. Ewidentnie tzw artykuł sponsirowamy, zawiera lokowanie produktu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jaro54 napisał:

@Lord Rayden chcesz posłuchać BT20S? Jeśli tak odezwij się na pw. Bzdury pisze gosc, bo jak mogą być wygodniejsze jak sama budowa taka sama. Ewidentnie tzw artykuł sponsirowamy, zawiera lokowanie produktu :)

 

No i elektronika też jest ta sama :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, all999 napisał:

Ty masz większą paczkę, więc musisz trochę dłużej poczekać. Goniłem kuriera po dzielni... default_smile.png

 

Ja już też dogoniłem kuriera. Dostał propozycję nie do odrzucenia i przesunął mnie na początek listy.

Będzie za dwie godziny. Ja zaraz jadę ale młody odbierze, weekend zapowiada się znakomicie.

Maciek, wczoraj, nie jadł, nie pił, nie palił, nie p......... tylko wysyłał paczki.

Dzięki @Mayster  👍 Doceniamy!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mogłem się powstrzymać.

https://a.aliexpress.com/_etnR75

LuckyBag od NiceHCK za 13.99$, z tym że wiedziałem co będzie w środku - nowy model X49. 

Śmieszna sytuacja bo właśnie udało mi się kupić ostatni Lucky w cenie 13.99$. Zamawiając cena wyświetlała mi się poprawnie (13.99$), ale po przejściu do strony przelewy24 nagle podskoczyła do prawie 43$. Okazało się, że w tym momencie kiedy zamawiałem oni zmieniali ofertę na normalną i policzyło mi kwotę już normalną. Jednak sprzedawca zlitował się widząc moje mocne 'unlucky' i zmienił mi cenę na 'luckybagową'. Wykres płaski jak stół aż do wysokich. Już nie mogę się doczekać :D

Edit: Widzę, że już 'przecenili' je do 16/17$ :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

A ponoć kryzys jest...

- Tapatalk
 

 

Tym bardziej trzeba robić zapasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności