Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Czyli to projekt dokanałówek jakiś indywidualny ?

W pewnym sensie tak, po wielu latach prób (nieudany projekt Euphonium, nieudana spółka z Lime Ears) wziąłem się za temat bez żadnych wspólników osobiście i owocem jest nadchodząca marka Riveton (słuchawki) oraz druga, Goldvein (kable). Słuchawki powyżej mają przetwornik dynamiczny na basie i niskiej średnicy oraz trzy zbalansowane armatury na wysokiej średnicy i górze. Wystrojone są ciepło-neutralnie, więc jest połączenie przyjemności i prawdy. Grają przestrzennie, trójwymiarowo. Obudowa na zdjęciu jest testowa, bez logo, bo to prototyp. Kończymy właśnie design końcowy. 

11 godzin temu, awayeah napisał:

Astelle ładnie się zgrywają z Oriolusem, który bardzo mało ingeruje w brzmienie, jedynie dodając odrobinę lampowej magii.

 

Potwierdzam, Oriolus to jest game changer, szczególnie do słuchawek nausznych wymagających jednak nieco doładowania jak ATH L5000, pierwsza przenośna zbalansowana kieszonkowa lampa sprawia, że tor stacjonarny nareszcie przestaje być do szczęścia potrzebny! (SP2000 to klasa porównywalna z Hugo2, już SP1000 był niewiele słabszy i przekonał mnie do sprzedaży - mówię o testach samego DACa na KSE1500). Naprawdę świetny technicznie wzmacniacz wywołujący banana na twarzy. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lsd napisał:

Ostatni raz coś podobnego widziałem z 15 lat temu jak kumplowi rozerwało po tuningu wydech Poloneza

 

Blisko to zaślepka blokująca pozycję gąbki pałąka w Sennheiserach. Niestety praktycznie w ogóle nie da się ich dostać, ale od czego jest druk 3D ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ententa napisał:

W pewnym sensie tak, po wielu latach prób (nieudany projekt Euphonium, nieudana spółka z Lime Ears) wziąłem się za temat bez żadnych wspólników osobiście i owocem jest nadchodząca marka Riveton (słuchawki) 

Będzie je można testować i ewentualnie kupić ? One będą w obudowach uniwersalnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden jak zostaną dokonane ustalenia prosiłbym o kontakt, bo podesłałbym słuchawki bezpośrednio do Ciebie, jeśli @ententa na to przystanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, maciej3 napisał:

 

Blisko to zaślepka blokująca pozycję gąbki pałąka w Sennheiserach. Niestety praktycznie w ogóle nie da się ich dostać, ale od czego jest druk 3D ;)

Od razu mi się skojarzyło, ale na fotce wygląda, jak ze skóry, więc miałem zagwozdkę. 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw winyli telefunkena.  Poza tym nie natknąłem się na ten album w wersji cyfrowej;) edit: rocznik '71

20200516_182055.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę padów na zbliżające się urodziny. Będzie sposobność dostrajania... 

20200517_154355.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za życzenia, gratulację oraz cieszę się, że mogłem sprawić przyjemność wypożyczając je :) W swoje cenie, pożądanej przeze mnie konstrukcji zamkniętej do DAPa i możliwości kreowania ich dźwięku w kierunku wyższych modeli z tej serii, radosnego charakteru przekazu (przeciwwagi dla melancholii NH) oraz ergonomii są według mnie świetne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

 W swoje cenie, pożądanej przeze mnie konstrukcji zamkniętej do DAPa i możliwości kreowania ich dźwięku w kierunku wyższych modeli z tej serii, radosnego charakteru przekazu (przeciwwagi dla melancholii NH) oraz ergonomii są według mnie świetne. 

To Sonorus VI ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lord Rayden napisał:

I do mnie. A także Meizu HD60.

Mała kwarantanna w oparach 70 procent...

20200518_125308_HDR.jpg

Napisz jak te HD60 grają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Co Wy tak z tymi Tronsmartami? Mnie się popsuły, najprawdopodobniej etui nie ładuje. Jak ktoś chce, to mogę za koszty przesyłki podarować. 

Tanie były to wzięliśmy obadać.

10 minut temu, ryankgb napisał:

A do mnie BLON BL-05 dotarły :D

Zgaduję, że jestem pierwszy :D

A zrób fotkę i pokaż ? I proszę sprawdż czy różnią się od Urbanfun 14...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności