Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

dostawa naturalnego czarnego kamienia i mamy jeszcze czarniejsze tło na scenie😉

Drugi też taki sam kamień pod Vegę z kolcami i jest maksymalnie👌

 

Dzięki @Name44 za namiary, warto było🙂

 

Edit - bo słucham i nie dowierzam co się dzieje, całość dostała jeszcze większego kopa, scena ma jeszcze wyraźniejszą wieloplanowość w głąb. Teraz się przekonałem, że solidna jak skała podstawa jest obowiązkowa🙂

 

IMG_20200521_1833437.jpg

Edytowane przez dj1978
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem RIH, dlatego ta różnorodność opini sprawiła że mnie tak do nich ciągneło.To czego sie obawiałem brzmi  bardzo dobrze czyli bass ale reszta już nie.

Teraz sobie zrobiłem porównanie na 6 płytach, zakładałem na przemian FH5 i Andromedy.No napowietrzenie, taka miękkość, lukrowatość dźwięku, wybrzmiewania gitar w FH5 jest poprostu fenomenalna.Andromedy za to dyktują wszystko po swojemu i oddają to bardziej ostro, zdecydowanie, bez lukru, na twarz.Może do innych gatunków grają kapitalnie ale dla mnie w metalu FH5 poprostu wygrywają zdecydowanie.

Komis

Szkoda ;) ale na czymś trzeba sie uczyć

Edytowane przez deftones9
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bob2000 napisał:

Romantische Hitparade - hit za hitem :D

 

krs.jpg

Gdzie zdobyłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deftones9 napisał:

Wiem RIH, dlatego ta różnorodność opini sprawiła że mnie tak do nich ciągneło.To czego sie obawiałem brzmi  bardzo dobrze czyli bass ale reszta już nie.

Teraz sobie zrobiłem porównanie na 6 płytach, zakładałem na przemian FH5 i Andromedy.No napowietrzenie, taka miękkość, lukrowatość dźwięku, wybrzmiewania gitar w FH5 jest poprostu fenomenalna.Andromedy za to dyktują wszystko po swojemu i oddają to bardziej ostro, zdecydowanie, bez lukru, na twarz.Może do innych gatunków grają kapitalnie ale dla mnie w metalu FH5 poprostu wygrywają zdecydowanie.

Komis

Szkoda ;) ale na czymś trzeba sie uczyć

 

Nie dalej niż 2 dni temu dowiedziałem się od Ciebie, że nie mam doświadczenia i nie powinienem się udzielać jak Ci odradzałem andro do metalu więc trochę siara tak teraz pisać że na czymś się trzeba uczyć po nieudanym zakupie.

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawa naturalnego czarnego kamienia i mamy jeszcze czarniejsze tło na scenie
Drugi też taki sam kamień pod Vegę z kolcami i jest maksymalnie
 
Dzięki [mention=57882]Name44[/mention] za namiary, warto było
 
Edit - bo słucham i nie dowierzam co się dzieje, całość dostała jeszcze większego kopa, scena ma jeszcze wyraźniejszą wieloplanowość w głąb. Teraz się przekonałem, że solidna jak skała podstawa jest obowiązkowa
 
IMG_20200521_1833437.thumb.jpg.10dbcd1e64093d49621e1c913b4f8ffa.jpg
Aż sobie przypominam jak pobliski bank zmieniał wystrój parę ładnych lat temu - ludzie torbami marmurowe płytki wynosili, nikomu nie zależało na "utylizacji" - bo niemodne już... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deftones9 napisał:

 

No i poszło.

Pierwsze wrażenia na gorąco, dziwne granie.To czego sie najbardziej bałem czyli bas, dociążenie jest na dobrym poziomie.Jest go wystarczająco ale nie łamie żeber.Co mnie najbardziej uderzyło to dziwne brzmienie gitar, jest płasko, płasko jak cholera.Gitary są prosto na r**j, są ostre, szybkie.Z głośnością poszaleć nie można bo dwa kręćki za dużo i chyba robi sie przester.

Bębny... no właśnie bębny jakieś takie kartonowe.Nie wiem jak to nazwać ;) Dla mnie jako początkującego kanalarza to Aune E1 zrobiły efekt ''wow, to doki tak potrafią grać?'', FH5'' o kr***a ja pi***e'' a Andromedki na razie ''no grajo se, coś tam plumka'' /

Włączyłem elektronike żeby nie było, że tylko z metalem jade no i taki guitarsmass zabrzmiał zdecydowanie lepiej na FH5.Reszta podobnie.Scena jest duża ale jakoś mnie specjalnie nie powaliła, nieco lepsza od FH5.Jeszcze testuje gumki, na razie tylko spin fity i te z final z kompletu.Sprzedający coś też mówił żebym je jeszcze wygrzał bo przez rok przez 80% czasu leżały w szafce.Nie wiem jak sie ma grzanie w andromedach do poprawy brzmienia ale zobacze jeszcze ;) No na razie jest dziwnie, pobawie sie jeszcze przez weekend ale czuje żę HE400i będą miały kompana w szybkości pojawienia sie w komisie:lol:

Założyłem teraz FH5, totalnie inne granie.Lepsze dla mnie granie, nie widzę jakiejś destrukcyjnej przewagi w kreśleniu szczegółów.Instrumenty też jakoś potężniej wybrzmiewają.Zobaczymy

IMG_20200521_173146.jpg

 

A z czego były pędzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Seler666 napisał:

 

A z czego były pędzone?

M6, raczej dał rade.Sama sygnatura andromed mi nie leży i tyle.Po temacie, były, posłuchałem i trzeba żyć dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem RIH, dlatego ta różnorodność opini sprawiła że mnie tak do nich ciągneło.To czego sie obawiałem brzmi  bardzo dobrze czyli bass ale reszta już nie.
Teraz sobie zrobiłem porównanie na 6 płytach, zakładałem na przemian FH5 i Andromedy.No napowietrzenie, taka miękkość, lukrowatość dźwięku, wybrzmiewania gitar w FH5 jest poprostu fenomenalna.Andromedy za to dyktują wszystko po swojemu i oddają to bardziej ostro, zdecydowanie, bez lukru, na twarz.Może do innych gatunków grają kapitalnie ale dla mnie w metalu FH5 poprostu wygrywają zdecydowanie.
Komis
Szkoda ale na czymś trzeba sie uczyć
Miałem podobnie. Start E1, r1 zenith, andro których nie mogłem odkręcić bo wszystko mnie kuło w uszy i twarz, basu mi było za mało i cały czas e1 wygrywały do czasu dk 2001 które teraz umilaja mi każda muzyczna chwilę i taki Queen teraz to nowe odkrycie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj kiedyś, że np dla mnie kilerem Andromed i FH7, na które byłem napalony wówczas jak szczerbaty na suchary były Solarisy (do czasu aż nie poznałem KSE1200).

Andro dość szybko sprzedałem na Olx, a na FH7 po dwóch tygodniach testów mogłem zwrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności