Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bakus, liczyłeś które to już?

Sennheiser przysyła Ci już karki z życzeniami?

Pierwsze z nowej serii z nowym pudełkiem ha ha :D Tak się zastanawiam czy grają inaczej, ale już nie pamiętam tych starszych.

 

Sam się nad nimi zastawiałem rano, dobrze że mnie wyręczyłeś. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bakus, liczyłeś które to już?

Sennheiser przysyła Ci już karki z życzeniami?

Pierwsze z nowej serii z nowym pudełkiem ha ha :D Tak się zastanawiam czy grają inaczej, ale już nie pamiętam tych starszych.

 

Sam się nad nimi zastawiałem rano, dobrze że mnie wyręczyłeś. :D

 

 

Jak chcesz się z nich wyleczyć to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się wrażeniami w fanklubie, bo na ten moment nie robię jeszcze bezpośredniego porównania chcę się trochę osłuchać, ale zawsze zaczynam test od Pendulum i w tym wypadku mogę powiedzieć, że midbasu jest mniej i całe pasmo jest szybsze - zero wrażenia że coś zbyt długo wybrzmiewa i się nakłada.

 

Zresztą mój mózg chyba nie był gotowy na taką ilość dźwięków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purchase.jpg

 

DAP - LG G5 + moduł HiFi Plus

Sony MDR-1A

po raz drugi Triple.Fi 10

po raz trzeci GR07C

A sprawdzałeś moduł z innym sprzętem? Znalazłem ciekawą cenowo ofertę na moduł a piszą że chodzi z innymi sprzętami nie tylko z LG G5. Ciekaw jestem jak sq na innych urządzeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawa starych ortosów:

36795891_wp_20170114_20_30_26_pro.jpg36795896_wp_20170114_20_29_50_pro.jpg

 

Pro30 grają świetnie już z Xduoo X3. Fostexy niekoniecznie, mocny wzmak wymagany ale chyba bez szaleństw jak z Yamahami. Obie pary na razie stock. Może obie zostaną, może jedna, zobaczymy :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawa starych ortosów:

36795891_wp_20170114_20_30_26_pro.jpg36795896_wp_20170114_20_29_50_pro.jpg

 

Pro30 grają świetnie już z Xduoo X3. Fostexy niekoniecznie, mocny wzmak wymagany ale chyba bez szaleństw jak z Yamahami. Obie pary na razie stock. Może obie zostaną, może jedna, zobaczymy :D

A jednak kupiłeś :) Gratki! Nad Fostexami warto popracować, dla mnie one mają trochę za mało basu, poza nim to świetne słuchawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie grudniowe zdobycze:

http://s.pictub.club/2017/01/15/sCrXp2.jpg

 

Jak tu kur.....czaczki wklejać zdjęcia?

 

sCrXp2.jpg

 

 

Działa.

Dzięki retter.

Edytowane przez elemeledudek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Purchase.jpg

 

DAP - LG G5 + moduł HiFi Plus

Sony MDR-1A

po raz drugi Triple.Fi 10

po raz trzeci GR07C

A sprawdzałeś moduł z innym sprzętem? Znalazłem ciekawą cenowo ofertę na moduł a piszą że chodzi z innymi sprzętami nie tylko z LG G5. Ciekaw jestem jak sq na innych urządzeniach

 

 

Tak, działa bezproblemowo z innymi telefonami, ale jak w V10 jest ograniczenie mocy w zależności od impedancji słuchawek (w G5 też). Gra tak samo.

W pełni wyzwolony jest dopiero po podpięciu do PC, ale chyba działa tylko na portach USB 3.0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności